Четвер, 12 квітня 2018 12:03

Екскурсія факультетом - як різновид профорієнтаційної роботи

Великий вплив на студентів справляють екскурсії. Вони значно розширюють кругозір, знання про оточуючий світ, глибше знайомлять з oбраною професією. Ефективність профорієнтаційної роботи при проведенні екскурсій значно підвищується при безпосередньому знайомстві студентів з ВУЗом, з професією, яку можна отримати в ньому.

Студенти другого курсу відділення "Ветеринарна медицина" разом з викладачами Романенко Н. М. та Литвинчук О. В. впродовж 10-12 квітня 2018 року з начальною та профорієнтаційною метою відвідали Музей анатомії тварин, що функціонує на кафедрі анатомії та гістології тварин ім. акад. В.Г. Касьяненка.
Вразила  велика кількість експонатів, що зібрані у музеї. Студенти змогли побачити багато видів тварин різного розміру та їхню анатомію. Скелети диких і свійських тварин відбиралися та створювалися у вигляді експозиції руками студентів ветеринарного факультету упродовж багатьох років під керівництвом завідувача кафедри, професора Мельника Олега Петровича.
Доцент кафедри Стегній Микола Михайлович проінформував про історію створення музею, основоположників та науковців сьогодення, які продовжують плекати його надбання. Цікавою була інформація щодо відтворення герба кафедри із скелетів тварин.
Водночас відвідали лабораторне заняття з анатомії, де студенти-ветеринари проводили розтин тварин.
Незабутні враження залишили витвори студентів ветеринарного факультету на стінах біля музею та аудиторій кафедри. Є чому повчитись і перейняти досвід!
Ми щиро вдячні за таку професійну, і разом з тим, доступну для студентів екскурсію.
Підготувала Литвинчук О. В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru