Вівторок, 10 квітня 2018 08:43

УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ТА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ

Відповідно до Закону України "Про освіту" педагогічні працівники зобов’язані постійно підвищувати свій професійний і загальнокультурний рівні та педагогічну майстерність.

Професійний розвиток педагогічних працівників передбачає самоосвіту, підвищення кваліфікації та будь-які інші види і форми професійного зростання.

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом участі у семінарах-тренінгах, майстер-класах, вебінарах. Викладачі Висогурська Т.І., Городник К.В., Кривонос Г.А., Криворучко Я.С., Лукерченко Т.П., Ніколаєнко А.І., Чайка А.В., Шепелюк Л.М. були учасниками семінару-тренінгу «Використання Google сервісів в освітньому процесі», що проводився ДУ НМЦ «Агроосвіта». Викладачі ознайомились та набули практичних навичок з:

-       е-тестування студентів на основі застосування ефективних тестових завдань;

-       формування цілісної картини дисципліни (теми) за допомогою інтелект-карт;

-       створення інтерактивних вправ у LearningApps;

-       організації, проведення та аналізу опитування у Kahoot – програми для створення вікторин, дидактичних ігор та тестів.

Викладачі Висогурська Т.І. та Лукерченко Т.П. були учасниками вебінару «Інтерактивні технології в освіті: залучаємо учнів у процес навчання за допомогою інтернет-сервісів», що проводився освітнім проектом «На урок». На вебінарі мова йшла про стан сучасної освіти, використання інтерактивних технологій на заняттях, можливі проблеми та шляхи їх вирішення. Основна частина вебінару була присвячена практиці:

-       знайомство та інструкція по роботі з сервісом peardeck.com.

-       можливості та особливості роботи з сервісом nearpod.com.

 

Циклова комісія природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru