П'ятниця, 06 квітня 2018 08:26

ГОЛОСІЇВСЬКА ВЕСНА – 2018

Нехай у цьому залі, радіє весь студентський світ

Лунають оплески святкові все гучніше,

НУБіП України – всього лише 120 літ

Університет – один з найкрасивіших.

Славетний будь на всі віки,

 

В проміннях сонячних зростай.

В колосся пружного вінки

Вплетемо гідний урожай

Славетний будь на всі краї

Над ланом сонячно світи!

Неси на нашому крилі

Свій дух і славу у світи!

 

5 квітня 2018 року з метою активізації культурного життя студентської молоді та зміцнення творчих і дружніх зв'язків між студентами, пройшов  відбірковий тур XXXVIІ Міжнародного фестивалю художньої творчості  «Голосіївська весна - 2018», участь в якому взяв студентський актив Немішаївського агротехнічного коледжу.

Цей фестиваль став традиційним, і з кожним роком набирає все більше творчої сили і популярності. Свою концертну програму присвятили «120–ій річниці» з дня заснування НУБіП України.

Свій оригінальний виступ демонстрували творчі: дитячий  хореографічний колектив «Карамелька», та учасники студії танцю «Арт-Драйв» під керівництвом Юлії Перець. Вразили  майстерністю  виконання  виступи  вокального ансамблю «Зорецвіт» та солісток Катерини Андрієнко, Даши Михалдикової і Тетяни Колегаєвої - керівник Олена Приходько. Особливо глядачам сподобався артистичний і креативний виступ команди – переможця чемпіонату КВН коледжу «Діти різних районів» - керівник Віктор Панасенко. Під час виступу юні артисти продемонстрували свої таланти, створюючи на сцені атмосферу яскравого  свята танцю,  краси і  творчості. Глядач,  немов   потрапляв у різнобарвний калейдоскоп цікавих хореографічних постановок, запальних ритмів та яскравих колоритних костюмів.

Усі, хто завітав в будинок культури коледжу, мали можливість насолодитись святковою атмосферою, і отримати масу позитивних емоцій та нових вражень від перегляду програми, яку подарували присутнім учасники концерту. Побажаємо, щоб ці діти та студенти, а дехто з них в майбутньому стануть зірками українського мистецтва, несли українську культуру і традиції та гідно представляли Україну в світі!

Олена Приходько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru