П'ятниця, 06 квітня 2018 09:20

Душа народу в його традиціях

„ ... і як би не змінювався світ, куди б не закинула тебе доля,

завжди зберігай у серці ті духовні скарби, які дісталися тобі

у спадок від попередніх поколінь...”

А. Сокіл

Будучи частиною українського народу, не можна не цікавитись його душею, його життям – народними традиціями, що є його культурною спадщиною.

З цією метою, напередодні Великодніх свят, студенти групи В-41 відділення «Ветеринарна медицина» разом із куратором Криворучко Я.С. відвідали Музей українського костюма та української писанки НМЦ «Агроосвіта».

У музеї представлені жіночі та чоловічі українські костюми 25 областей України, що відтворюють український одяг середини ХІХ початку ХХ ст. Великодні писанки (понад 3000), рушники, вишиванки, обереги та вироби сучасної студентської молоді вражають надзвичайною майстерністю, розкішною кольоровою гамою. Студенти прослухали цікаву лекцію, яку провела методист ДУ «НМЦ Агроосвіта» Степанова Ірина Олександрівна про звичаї та традиції різних регіонів України, історію виникнення писанок, різні види та узори писанок, роль рушника не тільки як неодмінного атрибуту весільного обряду, а й як життєвого символу України. Знання історії і культури українського народу необхідні нам, адже наше минуле це фундамент стабільного, повнокровного життя в сьогоденні і запорука розвитку в майбутньому.

Інформацію підготувала Криворучко Я.С.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru