Середа, 04 квітня 2018 08:28

Викладачі відділенні «Ветеринарна медицина» підвищують кваліфікацію

З метою вдосконалення професійної підготовки викладачі відділення «Ветеринарна медицина» Ремизовська Г.Г. впродовж 12-23 березня 2018 року та Ландаренко Л.С. впродовж 19-30 березня 2018 року пройшли підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломного навчання спеціалістів ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

На кафедрі ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського курси проводили кандидати ветеринарних наук, доценти Хіцька О.А. та Джміль В.І. з дисципліни «Ветеринарно-санітарна експертиза з основами технології і стандартизації продуктів тваринництва».

На кафедрі епізоотології та інфекційних хвороб курси проводила кандидат ветеринарних наук, доцент Корнієнко Л.М. з дисципліни «Організація і економіка ветеринарної справи».

Викладачі під час професійної підготовки:

- ознайомились з роботою проблемної лабораторії та її обладнанням;

- перейняли досвід у фахівців ветеринарної медицини;

- мали нагоду зустрітись та поспілкуватись з нашими випускниками, які навчаються в університеті.

По завершенню курсів кожен навчився новому і зрозумів над чим необхідно в подальшому працювати та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Курси виявилися насиченими й інтенсивними.

Підготувала Литвинчук О.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru