Четвер, 29 березня 2018 13:36

«День донора» вже вкотре пройшов на базі нашого коледжу

29 березня 2018 року адміністрація Бородянської центральної районної лікарні оголосила День донора, в який кожен бажаючий мав можливість здати кров. Забір крові проводили медпрацівники Київського обласного центру крові на базі Немішаївського агротехнічного коледжу.

За день донорами стали більше 80 людей, переважно студенти та працівники коледжу. Забір донорської крові в нашому коледжі проводиться двічи на рік, і з кожним разом все більше людей долучаються до цієї шляхетної справи, тому що розуміють, що їх кров може дійсно врятувати життя. Ця процедура – не тільки шляхетний жест, вона приносить користь організму самого донора.

Медпрацівники впевненно та спокійно пояснювали людям пордяк дій. На місці робилися аналізи на групу крові, гемоглобін, гематокрит та печінкову пробу. Аналізи на основні інфекції будуть проводитися вже в центрі крові. При виході з кабінету, де проходив забір крові, донорів зустрічала медична сестра коледжу Малоєд Юлія Володимирівна і напоювала кожного гарячим солодким чаєм з печивом.

Сьогодні в Україні ризик нашкодити організму донора при заборі крові практично дорівнює нулю. Для проведення маніпуляції використовують сучасне обладнання, одноразові прилади для забору крові зроблені таким чином, що їх використати повторно просто неможливо.

Після здачі крові організм повністю відновлює свої сили вже напротязі двох тижнів.

Дякуємо всім, хто сьогодні здав кров! Закликаємо долучитися до цієї шляхетної справи і наступного разу!

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru