Середа, 28 березня 2018 08:17

Час визначитись з обранням навчального закладу

Весняні канікули – останні шкільні канікули для учнів випускних класів. Для них це час остаточно визначитись з обранням навчального закладу для здобуття майбутньої професії.

Тому саме під час весняних канікул так багато шкіл організовують випускникам екскурсії до коледжу.

27 березня 2018 року Немішаївський агротехнічнй коледж гостинно відкрив двері для майбутніх абітурієнтів з Тетерівської школи.

Зустрів гостей директор коледжу Альохін Володимир Ілліч. Завідуюча бібліотекою Костромська Антоніна Михайлівна провела цікаву пізнавальну екскурсію в музеї. Заступник директора з навчально-методичної роботи Лазаренко Павло Валентинович та відповідальний секретар приймальної комісії Санченко Олександр Володимирович провели учням екскурсію по коледжу. Особливо сподобалася гостям простора столова, спортивний комплекс та лабораторія конярства. Вони на власні очі побачили, як вирує життя студентства.

Учні уважно слухали про спеціальності, які можна здобути, навчаючись у коледжі, цікавилися перспективами працевлаштування. Більшість виявили бажання стати студентом Немішаївського агротехнічного коледжу!

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru