Вівторок, 27 березня 2018 08:38

Ознайомлення з новітніми технологіями

Hавчально – виробничий підрозділ у складі заступника директора Мельника О.В., зав. лабораторії «Рослинництво» Беренди Н.Є. та лаборанта лабораторії «Рослинництво» Клещенко Ю.О. відвідали компанію UKRAVIT в м.Черкаси.

Світові втрати рослинницької продукції від шкідливих організмів становлять в середньому 30 %.

 

Застосування засобів захисту рослин для регулювання чисельності шкодочинних організмів є невід’ємною складовою частиною інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Тому важливим резервом збільшення кількості та підвищення якості сільськогосподарської продукції є впровадження ефективних та безпечних методів і засобів захисту рослин від шкідників, хвороб і бур’янів.

Надійним помічником  у вирішинні таких завдань є хімічні  засоби рослин від корпорації  UKRAVIT, що випускається також під торговою маркою «Аптека Садівника»

Мета відрядження:

-         ознайомлення з виробництвом;

-         cпівпраця в постачанні засобів захисту с/г культур.

Корпорації  UKRAVIT – вітчизняний виробник, лідер на ринку засобів захисту рослин. Основним напрямком діяльності корпорації є власне виробництво сучасних, високоефективних пестицидів та агрохімікатів, в тому числі добрив з мікроелементами.

Підприємство має власні атестовані сучасні лабораторії, які контролюють якість як сировини, так і готової продукції, має ліцензію  та всі  необхідні  дозволи на виробництво хімічних речовин, має ліцензований автопарк.

 

Мельник О.В., Беренда Н.Є, Клещенко Ю.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru