Понеділок, 26 березня 2018 12:53

Чисельні майбутні абітурієнти завітали до коледжу

Немішаївський агротехнічний коледж гостинно запрошує майбутніх абітурієнтів приїхати до нас, ознайомитись з перспективами навчання і переконатися, що наш коледж дійсно найкращий!

Особливо масово з ознайомчим візитом до коледжу приїздять саме під час весняних канікул.

Ось і сьогодні понад 60 школярів Бородянщини, зокрема, із Немішаївської ЗОШ №1 та Немішаївського НВК №2, Бородянської ЗОШ №2, Бабинецької, Заліської, Шибенської, Микулицької загальноосвітніх шкіл та Загальцівського НВО приїхали до нас в рамках Дня відкритих дверей. Директор коледжу Альохін Володимир Ілліч ознайомив учнів з історією і сьогоденням нашого навчального закладу. Відповідальний секретар приймальної комісії Санченко Олександр Володимирович детально розповів про умови вступу до коледжу. Учнів ознайомили з матеріально-технічною базою коледжу, провели екскурсію по території та музею. Студенти коледжу представили гостям концертну програму та пригостили смаколиками.

Такі заходи допомагають визначитися з вибором майбутньої професії. Більшість з сьогоднішніх гостей вирішили, що оберуть Немішаївський агротехнічний коледж для подальшого навчання!

Калдараш О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru