Четвер, 22 березня 2018 08:27

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція

21 березня 2018 року відбулася 71 Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Молоді науковці агробіологи – ювілею університету». Студенти групи А-22 разом з викладачем агрономічних дисциплін Кузьмінець Оксаною Миколаївною відвідали секцію «Садівництво та овочівництво» під керівництвом проф. Кондратенко Тетяни Єгорівни.

Після відкриття конференції відбулося урочисте нагородження переможців олімпіади зі спеціальності плодоовочівництво і виноградарство з врученням грамот і призів. Доцент кафедри «Овочівництво закритого ґрунту» Слєпцов Юрій Віталійович згадав та охарактеризував переможців олімпіад протягом усіх років від часу заснування цього конкурсу.

 

Учасники конференції заслухали цікаві доповіді з сортовивчення плодових, ягідних, овочевих, декоративних культур, познайомились з результатами досліджень нових добрив та регуляторів росту рослин.

Студент ІІ курсу відділення «Аграрний бізнес» ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Виговський Олександр також виступив з доповіддю щодо перспективних сортів ягідних культур для Полісся України, за що був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Дякуємо всім учасникам конференції за цікаві дослідження та організаторам цього заходу за запрошення взяти в ньому участь.

Кузьмінець О.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru