П'ятниця, 23 березня 2018 10:42

Молоді науковці-агробіологи – ювілею Університету

На базі Національного університету біоресурсів і природокористування України, 21 березня 2018 року, на агробіологічному факультеті науково дослідного інституту рослинництва та грунтознавства, відбулася 71-ша Всеукраїнська студентська науково - практична конференція, присвячена 120-річчю з дня заснування Університету «Молоді науковці-агробіологи – ювілею Університету».

Студент групи ТВПР–31, відділення «Аграрний бізнес», Немішаївського агротехнічного коледжу, Борейко Олександр, представив свою науково-дослідну роботу на кафедрі генетики, селекції і насінництва ім. прооф. М.О. Зеленського, яку досліджував в навчально-виробничій лабораторії «Рослинництва» Немішаївського агротехнічного коледжу.

Захід урочисто відкрили декан агробіологічного факультету, професор, доктор с.-г. наук Забалуєв Віктор Олексійович, доктор с.-г. наук, професор кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського, директор НДІ рослинництва, ґрунтознавства, біотехнологій та сталого природокористування  Ковалишина Ганна Миколаївна та кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач кафедри генетики, селекції і насінництва ім. проф. М. О. Зеленського НУБіП України  Жемойда Віталій Леонідович, привітавши з відкриттям конференції та окресливши основні напрямки досліджень, які відбуваються в університеті, їх значення та перспективи впровадження.

У своїй промові вони, також, подякували директору Немішаївського агротехнічного коледжу Альохіну Володимиру Іллічу, викладачам та студентам коледжу за тісну освітню та наукову співпрацю з кафедрами університету.

На конференції, свої роботи презентували студенти магістри 1-го року навчання, які докладно розповідали про проблематику обраних ними тем, а також цілі і завдання, яких вони прагнули досягнути у своїх роботах.

Студенти показали свої нестандартні підходи до розв’язання  типових проблем, що викликало хвилю позитивних відгуків від наукових керівників, професорів, доцентів та студентів. Учасники та гості конференції ставили запитання, та отримували на них детальні науково-обгрунтовані  відповіді.

Після обговорення представлених доповідей, науково-дослідна робота нашого студента, Борейка Олександра, була відзначена дипломом ІІІ ступеня серед десяти наукових робіт та внесена до збірки тез доповідей від 20-21 березня 2018 року.

Підготувала   Дяченко О.А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru