Четвер, 22 березня 2018 15:45

Олімпіада – особливий вид змагання

Олімпіада – це вид змагання, що стимулює потяг окремих учнів до самоосвіти, виховує наполегливість, поглиблений інтерес до дисципліни, вміння долати труднощі, виробляє навички роботи з довідковою та науково-популярною літературою.

Участь в олімпіаді, направлена на отримання позитивного результату, потребує чимало сил, адже, окрім звичних занять, студент має прослухати не одну додаткову лекцію, розвинути творче та інтелектуальне мислення. Безперечно, цей вид розумового штурму створений для обдарованих студентів, які здатні на більше, ніж просто механічне запам’ятовування інформації, освоєння стандартного алгоритму розв’язку завдань.

На відділенні «Електрифікації і автоматизації сільського господарства» згідно програми проведення тижня циклової комісії 22 березня були проведені олімпіади з таких дисциплін «Автоматизація технологічних процесів і системи автоматичного керування» та «Електропривід сільськогосподарських машин».

Для студентів ІІІ курсу проводилась олімпіада в лабораторії електроприводу для виявлення як теоретичних знань так і практичних навичків. Олімпіаду проводили викладачі Самойленко Н.Г. та Рошак А.М.

 

Для студентів ІV курсу олімпіаду з дисципліни «Автоматизація технологічних процесів і системи автоматичного керування» проводили викладачі Самойленко П.Г., та Самойленко Н.Г.

Підготували Самойленко Н.Г., Павлюк Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru