Середа, 21 березня 2018 08:45

Майстер-клас з писанкарства

У народі кажуть «Допоки пишуть писанки, доти буде світ, а коли перестануть, тоді світ скінчиться».

У  приміщенні Музею  українського костюма та української писанки, що знаходиться в смт.Немішаєве на території агротехнічного коледжу, 20 березня 2018 року відбувся майстер-клас з розпису писанок. Майстер-клас проводила бібліотекар коледжанської бібліотеки Моос Н.П., яка поділилася секретами розпису та значеннями різних символів на великодньому яйці. Кожен учасник створював свою писанку, вкладаючи в неї знання, своє бачення світлого і великого свята Пасха.

Кожний учасник за допомогою воску, писачка і фарби власноруч виготовив по дві писанки.

Залишається сподіватися, що здобуті знання і навички спонукатимуть учасників  писати писанки самостійно, продовжуючи предковічні традиції нашого народу!

Знали чи не знали про це учасники майстер-класу з писанкарства, але  на майстер клас завітали представники координаційної групи проекту «сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України (FABU)» UKR 17-01 з Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства освіти і науки України, Федерального міністерства продовольства і сільського господарства, GFA, Посольства ФРН у м. Київ, ADT Projekt GmbH, Університету Нюртінген-Гайслінген, Консорціуму FABU\ADT Projekt GmbH, ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» В.І.Альохін.

Гості були у  захваті від процесу створення оригінальної писанки! Використайте нагоду навчитися розпису великодніх яєць, прикрасьте свій великодній кошик справжнім витвором мистецтва!

Костромська А.М.-зав. бібліотекою

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru