Середа, 21 березня 2018 08:02

Інформаційна п’ятихвилинка

20 березня  вся планета святкує Міжнародний День  Щастя і День весняного рівнодення! День, коли потрібно і можна згадати самі щасливі моменти нашого життя, налаштуватися на позитивний лад, відкинути погані думки, посміхнутися і обійняти своїх близьких і рідних.

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій провели інформаційну п’ятихвилинку, де розширили світогляд студентів цікавими історичними фактами та нагадали  традиції наших предків.

Наш гігантський дім унікальний. Це єдине місце у всій Галактиці, де існує життя. Наша красуня планета сповнена морів і океанів, не зупиняючись не на одну хвилину, вона проробляє нескінченний маршрут по орбіті. Тому один раз на рік проводиться святкування, присвячене нашому притулку – День Землі.

Свято весняного рівнодення пов'язане з весною, пробудженням землі, першими травами і квітами, першими паростками на полях, початком сільськогосподарських робіт. Саме це свято стає початком весни, приносить надію на теплі дні, нове життя і хороший урожай.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru