Четвер, 15 березня 2018 09:15

Співпраця з кафедрами НУБіП України

Відділення «Аграрний бізнес» постійно співпрацює з провідними кафедрами НУБіП України  з питань обміну досвідом, профорієнтаційної роботи, проведення наукових досліджень та  участі в науково-практичних студентських конференціях. З великим задоволенням  та цікавістю викладачі відділення Григорян Л.В. та Дяченко О.А. і студенти групи ТВПР-41  відвідали кафедри університету, зокрема кафедру генетики, селекції і насінництва, на якій проводить свою наукову і педагогічну  діяльність  директор коледжу Альохін В.І.

Кафедра генетики, селекції і насінництва ім. проф. М.О. Зеленського : завідувач кафедри, заслужений науково-педагогічний працівник НУБіП Жемойда В.Л., професор, доктор с.-г.  наук, академік НААН України Роїк М.В., професор, доктор с.-г.наук, Ковалишина Г.М., доцент, кандидат біологічних наук, Відмінник освіти України Башкірова Н.В., доцент, кандидат с.-г.наук, Макарчук О.С., старший викладач, кандидат с.-г. наук Ткачик С.О., старший викладач, кандидат с.-г наук, Зінченко О.А., доцент, кандидат сільськогосподарських наук Сень О.В., доцент, кандидат с.-г. наук Альохін В.І., асистент Дмитренко Ю.М.

Викладачі кафедри зустріли студентів коледжу в НУБіП України. Ознайомили з кафедрою, напрямами роботи, надали інформацію щодо вимог для вступу, перевагами та перспективами навчання, різноманіттям спеціальностей, що пропонує університет майбутньому вступнику, про інформативність сайту та доступність інформації щодо вступної кампанії 2018 року та роботи університету вцілому.

Кафедра садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка є однією з найстаріших кафедр НУБіП України, завідувачем якої  працює  Кондратенко Тетяна Єгорівна  - доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України.

Основні напрями науково-дослідної роботи кафедри:

  • створення сортів плодових, ягідних та  малопоширених культур;
  • дослідження їх господарсько-біологічних особливостей;

розробка технологій їх вирощування і розмноження

Основною навчально-дослідницькою та навчально-виробничою базою кафедри є навчально-дослідне поле (НДП) "Плодоовочевий сад", а також ВП НУБіП України. Крім цього базою кафедри, згідно з угодою між НУБіП України і ІС НААН України, є промислові та дослідні насадження плодових і ягідних культур Інституту садівництва НААН України. Бакалаври, магістри та аспіранти кафедри у цих насадженнях виконують дослідження за темами своїх наукових робіт, працюють у науковій бібліотеці ІС НААН, яка містить усю наукову, науково-виробничу, методичну і науково-популярну літературу з садівництва.

Зав. відділення «Аграрний бізнес»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru