Вівторок, 13 березня 2018 08:39

Проходження ЗНО онлайн

За ініціативи завідувача навчально-методичним кабінетом О.А. Білан та сприяння викладачів циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.І. було організовано й проведено онлайн проходження тестів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури студентами другого курсу усіх відділень. Метою проведення тестування є визначення рівня готовності студентів до проходження ЗНО з української мови та літератури у 2018 році, ознайомлення з прикладами завдань ЗНО, а також сприяння самоосвіті студентів коледжу.

На сайті «ЗНО онлайн» (режим доступу https://zno.osvita.ua/) розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років.

Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.

 

Завідувач навчально-методичним кабінетом Білан О.А.,
циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru