П'ятниця, 02 березня 2018 09:27

Година спілкування. Статеве виховання підлітків

Добре, коли підлітки зі своїми тривогами звертаються до батьків або педагогів. Але так  буває далеко не завжди. Заважає почуття сорому, страх перед незрозумінням. Дуже часто хлопці та дівчата, навіть глибоко прив’язані до батьків, не діляться з ними своїми бідами, боячись засмутити.

На жаль, більшість батьків часто не готові до поінформованого довірливого діалогу з підлітками, тоді молодь намагається розв’язати свої проблеми самостійно або в колі друзів, одержуючи від них спотворену інформацію, яка не тільки не допомагає, але й дуже часто навіть шкодить. Таким чином, поінформованість підлітків щодо небезпеки сексуального дебюту в підлітковому віці, обізнаність щодо наявності інфекцій, які передаються статевим шляхом, щодо способів профілактики небажаної вагітності — недостатні і потребують серйозного поліпшення.

З метою надання детальної інформації 01 березня  2018 року викладачі технологічного відділення Голуб Р.А. та Петренко Н.В. організували та провели Годину спілкування зі студентами І курсів коледжу на тему «Статеве життя підлітків» із залученням лікаря-гінеколога Немішаївської дільничої лікарні Кононець Тамари Павлівни. На даному заході студенти мали можливість отримати вичерпні фахові відповіді на всі запитання, що їх цікавили. Оскільки однієї години виявилося замало, студенти, які не встигли отримати відповідь або соромилися задати чи написати запитання поспілкувалися з Тамарою Павлівною у вузькому колі. Висловлюємо щиру подяку лікарю-гінекологу Немішаївської дільничої лікарні Кононець Т.П. за участь у вихованні  студентської  молоді  та  медичному   працівнику  коледжу Малоєд Ю.В. за допомогу в організації даного заходу.

Підготували Голуб Р.А., Петренко Н.В.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru