Четвер, 15 лютого 2018 07:55

Відкритий виховний захід до Дня закоханих

14 лютого відповідно до комплексного плану виховної роботи коледжу викладачами Лукерченко Т.П. та Висогурською Т.І проведена відкрита виховна година до Дня закоханих.

Захід проводився з метою виховання у молодих людей бережливого ставлення один до одного, прагнення до красивих стосунків між представниками різних статей, формування в студентів розуміння того, що основою кохання є не фізичний потяг, а духовність і єдність інтересів.

Викладачі розробили цікавий сценарій і мультимедійний супровід відкритої виховної години. Найкрасивіші газети намалювали студенти Манзюк Ольга (гр. В-11 ), Кривуля Катерина (гр. А-12) та Коломієць Максим (гр. А – 12).

На відкритій виховній годині студенти груп Т – 11 і А – 12 дізналися про історію виникнення свята, його символи та традиції святкування в різних країнах. Всі бажаючі мали можливість прийняти участь у веселих конкурсах.

Найактивнішими в групі Т – 11 були студенти Омельчук Анастасія, Геля Роман, Тетерський Владислав, Мітрохіна Катерина, Чуприк Анастасія, Мержиєвський Євгеній, а в групі А – 12 – Кривуля Катерина, Недашківський Едуард, Стременко Олександра, Овчаренко Святослав, Коломієць Максим та Трояновська Юлія.

 

Циклова комісія природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru