Понеділок, 12 лютого 2018 08:13

Візит до Макарівської районної гімназії

9 лютого 2018 року з метою надання школярам особистісно-орієнтованої допомоги у виборі професії, розвитку професійних і пізнавальних інтересів, викладачі та студенти Немішаївського агротехнічного коледжу зустрілись з учнями 8-11 класів Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- районна гімназія в Київській області».

Вдало обрана професія підвищує рівень самоповаги та позитивного уявлення людини про себе. Безперечним фактом є і те, що вибрати майбутню професію, поєднавши при цьому всі свої бажання, здібності, можливості  і в тому числі потреби на ринку праці, – велике щастя. У роботі з майбутніми абітурієнтами особлива увага приділяється школярам, які приймають доленосне рішення у своєму житті – вибір професії, а отже, потребують допомоги не лише від батьків та вчителів. Саме викладачі вищого навчального закладу формують ціннісну орієнтацію молоді у професійному самовизначенні із акцентом на особливостях майбутньої кваліфікації.  Викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу опікуються питанням вибору професії сучасною молоддю відповідно до потреб українського суспільства та можливостей особистості.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері та заклала основи подальшої співпраці. На початку зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії Санченко О.В. привітав учнів та вчителів школи та розповів про коледж і особливості майбутньої професії. Учасниці вокальної студії «Зорецвіт» - керівник О.Приходько та старша група студії танцю «Арт-Драйв» - керівник Ю.Перець подарували всім слухачам концертну програму. Під час концерту на екрані демонструвалась  презентація про наш навчальний заклад. Школярі  із  цікавістю слухали та дивились концерт.

Заступник директора  гімназії з  виховної роботи Савченко Н.В. подякувала організаторам та керівникам колективів за цікаву зустріч, яка  запам’яталась не лише переглядом відеоінформації, а і загальною атмосферою, яку створили представники коледжу. Керівництво, викладачі та учні школи отримали запрошення  на День відкритих дверей 17 лютого 2018 року. До зустрічі в коледжі!

Олена  Приходько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru