Четвер, 08 лютого 2018 12:12

Підвищення професійного рівня і педагогічної майстерності

Відповідно до ст. 54 Закону України про освіту педагогічні працівники зобов'язані постійно підвищувати свій професійний рівень і педагогічну майстерність. У наш динамічний час потреба професійного росту викладача  є не просто важливою, а необхідною. Запорукою успішної роботи викладача є саморозвиток та постійний пошук засобів його реалізації.

З метою підвищення свого професійного рівня та переймання досвіду викладачі циклової комісії природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій Кривонос Г. А. та Висогурська Т. І. в період з 18.12.2017 р. по 08.02.2018 р. зустрічалися з вчителями хімії та біології Пісківського НВО «спеціалізована школа І – ІІІ ступенів – загальноосвітня І – ІІІ ступенів – дитячий садок», Бородянської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2. Цікавою та корисною була зустріч з Грумент Т. В., головою Бородянського районного методичного об'єднання вчителів хімії та біології.  Вчителі шкіл надали змістовну інформацію про програмне забезпечення з курсів хімії та біології та особливості підготовки учнів до складання ЗНО. Грумент Т. В. наголосила, що при викладанні  навчальних предметів особливу увагу необхідно приділяти розвитку ключових компетентностей та реалізації наскрізних змістових ліній.

Також Кривонос Г. А. і Висогурська Т. І. прийняли участь у тренінгу  з розвитку критичного мислення, відвідали урок «майстер – клас» з математики  у Немішаївській ЗОШ №2. З метою ознайомлення з кращими методичними розробками викладачів інших вишів І – ІІ рівнів акредитації відвідали виставку передового педагогічного досвіду НМЦ «Агроосвіта».

Для ознайомлення з новими надходженнями навчальної та методичної літератури відвідали книжковий ринок «Петрівка».

Циклова комісія

природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru