Понеділок, 05 лютого 2018 10:53

Зустріч з випускниками Микулицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Хтось із мудреців сказав: "Якщо в календарі немає святкової дати, а на душі невесело, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його". Перша субота лютого ніяк не відзначена в календарі, але 3 лютого 2018 року було справжнє свято, на традиційний вечір-зустріч шкільних друзів зібралися випускники Микулицької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів, які закінчили школу 25, 20, 15, 10, 5 і років тому.

Зустріч із шкільним минулим - це завжди свято, оскільки є можливість пригадати добрих друзів, цікаві уроки, веселі перерви, екскурсії і туристичні походи із класом. Чим далі від нас шкільні роки, тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. Це була хвилююча і велична зустріч шкільних друзів. Вони на деякий час забули всі свої щоденні турботи, пригадали роки юності.

Всі присутні вшанували хвилиною мовчання і згадали учителів та учнів, які відійшли у вічність.

Багато добрих слів та побажань лунало на адресу випускників та вчителів школи. Привітав зі святом голова Микулицької сільської ради Петро Перевозник, який також закінчив цю школу 40 років тому. Доєднались до привітань і студенти художньої самодіяльності Немішаївського агротехнічного коледжу зі своїми керівниками Приходько О.О та Перець Ю.В. Культорганізатор Приходько О.О. вітала випускників всіх років та вчителів школи, запрошувала на навчання до коледжу і на день відкритих дверей – 17 лютого 2018 року. Співали пісень учасниці вокальної студії «Зорецвіт» - серед, яких є також випускниці Микулицької ЗОШ – Андрієнко Катерина і Гриніна Ірина. Танцювали учні школи - це діти викладачів нашого коледжу, які входять до складу учасників студії танцю «Арт-Драйв». Цей суботній вечір подарував всім незабутні враження і приємні спогади, допоміг перегорнути історію шкільної юності і надав теплоти і радості кожної хвилини!

«Цю зустріч не забудем ми ніколи.

Хоч стільки ж років у житті пройде,

Та знов до класу рідного й до школи.

Нас юності стежина приведе»

Олена Приходько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru