П'ятниця, 02 лютого 2018 13:22

Вітання випускникам Бородянського професійного аграрного ліцею

Сьогодні 2 лютого 2018 року зворушливим  було свято для випускників Бородянського професійного аграрного ліцею. Привітати зі святом та запросити на навчання прибули сюди представники Немішаївського агротехнічного коледжу: викладачі Лукерченко Т.П., Грицак В.О., Городник К.В. та учасниці вокальної студії «Зорецвіт» під керівництвом Приходько О.О.

Лукерченко Т.П. вітаючи сьогодні випускників, згадала добрим словом педагогів і подякувала їм за відмінну, щоденну роботу, а всіх присутніх запросила до нашого коледжу на День відкритих дверей, який відбудеться 17 лютого 2018 року. Студентки Андрієнко Катерина, Манорик Альона, Гриніна Ірина, Марченко Даша, Недоступ Ірина і Черниш Юлія подарували запальні пісні, додали приємних хвилин святкового настрою всім присутнім!

Дорогі випускники! Від імені дирекції, педагогічного колективу та студентів Немішаївського агротехнічного коледжу, ми вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Ви розкрили свої обдарування, таланти, знайшли справу свого життя, отримали професію за покликанням. Тисячі доріг відкриті перед вами. І всі вони ведуть у дивний світ праці і творчості, без яких немислиме людське життя. Сьогодні ви вже нове покоління, будете працювати на благо славної України. Пам'ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі – доброта, щирість, совість. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах, щоб ваша поведінка возвеличувала рід. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Чекаємо вас у нашому навчальному закладі - Немішаївському агротехнічному коледжі! Ми будемо раді, якщо ви поповните ряди нашої великої студентської родини!

Олена Приходько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru