Середа, 31 січня 2018 09:36

Нас гостинно зустріли в Новому Заліссі

30 січня 2018 року до ОНЗ Новозаліського НВО ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою профорієнтаційної роботи та популяризації коледжу завітали учасники художньої самодіяльності та викладачі Немішаївського агротехнічного коледжу.

Під керівництвом культорганізатора Приходько О.О. учасниці вокальної студії «Зорецвіт» - Манорик Альона, Колегаєва Тетяна, Гриніна Ірина, Марченко Даша, Недоступ Ірина, Максим Скрябін привітали всіх присутніх, заспівали пісень і запросили на навчання до коледжу. З захопленням дивились танець «Тарантелла», які танцювали учасниці студії танцю «Арт-Драйв» - середня група «Карамельки» - під керівництвом Перець Ю.В.

Під час змістовного виступу про спеціальності та навчання в коледжі голови циклової комісії – природничо-математичних дисциплін  Лукерченко Т.П. на сцені демонструвався фільм про коледж. Викладач вищої категорії Грицак В.О. провела анкетування учнів та запросила всіх на навчання до коледжу. Після закінчення  невеликої концертної програми зі словами подяки  та найкращими побажаннями виступила  директор школи  Отрошко Людмила Олексіївна.

Олена Приходько

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru