П'ятниця, 26 січня 2018 08:59

Конференція тудового колективу університету

25 січня 2018 року відбулася конференція трудового колективу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Від коледжу на конференцію було делеговано директора – Альохіна Володимира Ілліча та голову профспілкового комітету працівників коледжу Гапоненка В.М.

Першим і головним питанням порядку денного конференції став звіт ректора університету Станіслава Ніколаєнка за 2017 рік. Оскільки на серпневій вченій раді було детально представлено завдання щодо реалізації нового курсу університету, а вже в листопаді затверджено план реалізації програми розвитку вишу «Голосіївська ініціатива-2020» на 2018 рік, тому Станіслав Миколайович закцентував свою увагу власне на тих показниках, з якими НУБіП завершив минулий рік.

Щодо освітянських рейтингів, то НУБіП закріпився на восьмій сходинці у ТОП-200, та є третім серед вишів Києва.

Немало було проліцензовано спеціальностей. Така робота проводитиметься і надалі після ретельного вивчення ринку праці.

Говорячи про господарські справи, ректор підкреслив, що завдяки ощадливому використанню енерго- і теплоносіїв, вдалося зекономити практично 11 мільйонів гривень.

Завершив свою доповідь ректор триєдиним завданням для усього університету. А це – подальший ріст його авторитету, посилення профорієнтаційної роботи, підвищення якості підготовки випускників, перебудова процесу відбору і підготовки науково-педагогічних кадрів, широке міжнародне співробітництво та переорієнтація науково-дослідної роботи на міжнародну співпрацю, підвищення відповідальності за результати роботи кожного підрозділу та кожного члена колективу.

За результатами обговорення делегати одноголосно затвердили звіт ректора.

 

Білан О.А.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru