Четвер, 25 січня 2018 08:31

Крути – символ національної честі

Знову наблизився до нас святий і вікопомний день – річниця бою під Крутами. Сто років тому 29 січня 1918 року саме там відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. У ці дні ми вшановуємо пам’ять тих юнаків, які полягли у нерівному бою, захищаючи молоду Українську державу. Їх було близько трьохсот.

 

Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України. Їх трагедія і нині озивається в серцях патріотів, учить мужності і самозречення в ім’я Батьківщини, а їхній подвиг навічно залишиться в історії як символ національної честі. Бути державі Україні чи ні – вирішувати нам. Тож гуртуймося навколо національної ідеї у цей складний для України час, як гуртувалися навколо неї герої Крут.

Запрошуємо відвідати у бібліотеці тематичну виставку «Крути – символ національної честі», присвячену 100-річчю бою під Крутами.

 

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru