Четвер, 25 січня 2018 08:22

Моя практика - найкраща!

Привіт! Мене звати Корнійчук Марія, студентка 4 курсу, групи ТВПТ-41, відділення ТВППТ.

В 2018 році я завершую здобуття молодшого спеціаліста зі спеціальності «Виробництво та переробка продукції тваринництва» і одержу кваліфікацію техніка-технолога з виробництва та переробки продукції тваринництва.

Опираючись на поради своїх викладачів, я зрозуміла, що надзвичайно важливо в житті все робити з якоюсь конкретною метою. Зокрема, для мене, кінцевою ціллю здобуття освіти є працевлаштування на сучасних підприємствах галузі тваринництва, для того, щоб максимально реалізувати себе, використовуючи всі набуті в нашому коледжі практичні навики та теоретичні знання.

Важливо, що на відділенні ТВППТ значну увагу приділяють плідній співпраці з провідними підприємствами тваринницької і переробної галузі та прагнуть спрямувати до них студентів для проходження виробничих практик.

Тому, свою переддипломну практику я проходжу на одному з найбільших підприємств з виробництва м'яса птиці в Україні, ТОВ «Комплекс Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата»).

ТОВ «Комплекс Агромарс» - вертикально інтегрований аграрний холдинг, який динамічно розвивається і організаційно пов’язує всі етапи бізнесу від вирощування зернових культур, виготовлення комбікормів, розведення племінної птиці, відгодівлі курчат-бройлерів до забою птиці, перероблення м’яса і його реалізації через власну франчайзингову мережу.

Головне виробництво знаходиться в с. Гаврилівка (Вишгородський район, Київська область). До структури холдингу входять: філія «Гаврилівський птахівничий комплекс»; броварська філія; філія «Бориспільський комбікормовий завод»; філія «Київкомбікорм».

Мене дуже зацікавила можливість проходження практики на базі філії «Гаврилівський птахівничий комплекс», адже підприємство офіційно працевлаштовує студентів на період практики, оплачує роботу, забезпечує харчування та житло, а найголовніше, що фахівці підприємства забезпечують формування практичних знань та навиків з ведення сучасного технологічного процесу виробництва та первинної переробки м’яса птиці, а також побічної продукції птахівництва, які засновані на застосуванні спеціалізованих кросів та порід птиці при використанні повнораціонних збалансованих комбікормів, повній механізації та автоматизації виробничого процесу, при дотриманні системи ветеринарно-санітарних заходів для профілактики виникнення захворювань сільськогосподарської птиці, що забезпечує цілорічне виробництво високоякісної продукції для харчування людини та подальшої її переробки.

Корнійчук Марія

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru