Вівторок, 23 січня 2018 12:54

Збори трудового колективу в коледжі

На зборах трудового колективу, на порядку денному якого були розглянуті  питання: звіт директора коледжу В.І. Альохіна, затвердження змін до Колективного договору згідно Закону України  «Про освіту»

Головою зборів заступник директора з навчально-методичної роботи П.В. Лазаренко, до президії також увійшли голова профспілкового комітету  В.М. Гапоненко, голова студради коледжу  О.Баранов та запрошені голова Немішаївської селищної ради Замідра С.В., голова Микулицької сільської ради Перевозник П.П. та провідний науковий співробітник відділу екотоксикології Інституту агроекології природокористування НААН України Бородай В.П.

 

 

 

Значно покращилася робота з практичної підготовки студентів, збільшилася кількість договорів з підприємствами області на створення баз виробничих практик.    Відбулися суттєві зрушення у міжнародній діяльності.

Важливе місце в коледжі відводиться виховній роботі, фізичному вихованню студентів і спортивно-масовій роботі

Багато зроблено за рік і для розвитку та зміцнення матеріально-технічної бази коледжу: поточні ремонти навчальних приміщень, корпусів, котельні. Придбано комп’ютери, принтери, мультимедійну техніку для оснащення адміністративних та навчальних приміщень, закуплено автозапчастини для ремонту транспорту, що використовується в навчальному процесі.      Відзначив позитивні зміни в організації навчального процесу, подякував викладацькому складу, співробітникам та студентам за небайдуже ставлення до коледжу. Розповів про виконані заходи щодо покращення матеріально-технічної бази  і коротко проаналізував діяльність усіх підрозділів  коледжу. Крім основних досягнень, директор проаналізував і ті проблеми, які постали перед коледжем у 2017 році, а також окреслив коло завдань на 2018 рік.
В обговоренні звіту взяли участь  завідувач відділення  Дяченко П.І.,  викладачі: Шупик О.В., Піщанський В.П., Рошак А.М., вихователь гуртожитку № 3 Карпенко Н.М., голова студради Баранов О.

Учасники зборів трудового колективу схвалили звіт директора коледжу В.І.Альохіна та обрали  делегатом на конференцію трудового колективу НУБіП України.

Також присутні заслухали доповідь  голови профкому  В.М.Гапоненка  про зміни в Колективному договорі й затвердили  його.

У заключній промові В.І.Альохін наголосив, що всі ми маємо докласти і в подальшому багато зусиль, щоб наш заклад процвітав і розвивався.

 

Костромська А.М.- зав.бібліотекою

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru