П'ятниця, 19 січня 2018 07:04

3 роки успішного керування коледжем

19 січня 2018 року виповнюєтся 3 роки, як Немішаївський агротехнічний коледж очолює академік академії наук України, доктор філософії в галузі державного управління, кандидат сільськогосподарських наук Володимир Ілліч Альохін.

Володимир Ілліч міцно тримає штурвал, ведучи корабель навчального закладу крізь шторми і буревії змін і реформ, бачить горизонти, за якими нові здобутки, нові перемоги; забезпечує нормальну життєдіяльність колективу, що працює як єдина сім’я заради розвитку навчального закладу.

Життєлюбність, бажання працювати для блага людей визначають стиль керівництва директора В.І.Альохіна, оскільки кожен працівник потребує до себе уваги. «Взявши відповідальність за людей, сам стаєш кращим», - такою є формула успіху та позитивних результатів його роботи. Адже директор – це не посада, а стан душі людини, яка керує великим колективом викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання, лаборантів, секретарів, енергетиків, слюсарів-сантехніків, комендантів, прибиральниць, сторожів, тваринників, механізаторів тощо.

Працьовитість, небайдужість, турбота про колектив є запорукою впевненості Володимира Ілліча в завтрашньому дні. Робота керівника навчального закладу складна і багатогранна. Йому не обійтися без висококваліфікованих помічників. Такі різні за характером, за своїм уподобанням вони зійшлися в одному – бути завжди поруч із лідером, людиною масштабного мислення, якою є директор коледжу В.І.Альохін.

Колектив щиро вітає Володимира Ілліча та бажає багато років плідного керування, щоб Немішаївський агротехнічний коледж був найкращим!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru