Середа, 17 січня 2018 08:12

Переддипломна практика студентів відділеня «Аграрний бізнес»

Хочеш їсти калачі,

Не сиди на печі.

Складність ведення сільського господарства зумовлена його сезонністю, різноманітністю, залежністю від ґрунтово-кліматичних умов. Якщо в промисловості існує вузька спеціалізація, то агроном сам здійснює весь комплекс робіт по вирощуванню сільськогосподарських культур, кожна з яких має свої технологічні особливості. Крім того, у межах культури слід враховувати також сортові відмінності, вносити корективи з урахуванням погодних умов, оснащеності технікою, забезпеченості добривами, пестицидами тощо.

У зимовий період агроном максимум зусиль спрямовує на підготовку, планування, розрахунок насіннєвого матеріалу, придбання засобів захисту рослин, добрив; складання сівозмін та ін.

Враховуючи вищесказане студенти 4-го курсу відділення «Аграрний бізнес», згідно з навчальним планом, приступили до проходження переддипломної практики в лабораторіях коледжу: «Колекційно-дослідне поле» та «Рослинництво». На даний період ведеться підготовка до весняно-польових робіт, проводиться обрізка плодових дерев та кущів, санітарна обрізка декоративних дерев та кущів і підготовка теплиці до вирощування овочевих культур, в належний стан приводиться закріплена територія.

Усім студентам та викладачам, які приймають участь у проведенні різних видів робіт, дуже цікаво спостерігати за позитивними змінами та бачити результати своєї праці.

Зав.відділення «Аграрний бізнес»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru