Понеділок, 15 січня 2018 17:32

Вибір професії не тільки вибір своєї долі, а насамперед вибір навчального закладу де будеш її здобувати

Привіт! Мене звати Михайло. Бути рибоводом — стало мрією мого дитинства, яку я реалізовую у нашому коледжі з 2017р., вступивши після закінчення школи. Впродовж двох років я буду здобувати теоретичні та практичні знання з із загальної та спеціальної іхтіології, рибоводних процесів, захворювання риб, методики гідрохімічного аналізу, основ геодезичних досліджень водних об’єктів, застосування природоохоронного законодавства в галузі рибництва.

 

 

Вже після першого місяця навчання в коледжі, під час осіннього водовипуску ставів ННВЛ рибництва, я приймав безпосередню участь у відлові, сортуванні, зважуванні та пересаджуванні риби до зимувальних ставів, набуваючи таким чином практичних навиків техніка-рибовода.

Не дарма говорять: «Вибір професії — вибір своєї долі», отож я хотів з дитинства поєднати свою долю з рибництвом і впевнений, що не помилився, і більше того — мрію та планую займатися науковими дослідженнями у сфері рибництва.

Своїм однокурсникам хочу побажати використовувати свій час якомога продуктивніше, вчитися в коледжі нового і згадувати відоме, удосконалюватися як особистість і формувати в собі професіонала з обраного фаху.

Студент відділення ТВППТ, 2 курсу, групи Р-21 Лизун Михайло

Ромовляв, куратор групи Р-21, Зайцев О.Р.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru