Понеділок, 15 січня 2018 08:55

Привітання держслужбовців Бородянського району зі світлими Різдвяними святами

Щороку на Різдвяні свята до державних установ області та району під Різдвяною «зіркою» вирушає святкова група колядників Немішаївського агротехнічного коледжу, які своїм співом, прославляючи  народження Сина Божого, вітають  зі святами.

Напередодні Старого Нового року 12 січня 2018 року представники адміністративної ради та студентів на чолі з директором Немішаївського агротехнічного коледжу Альохіним В.І. привітали з Різдвом Христовим та Новим роком Бородянський район. Спочатку з щедрівками та колядками завітали до Немішаївської селищної ради, де весь колектив разом з головою ради С.В. Замідрою з радістю та теплом зустріли колядників.

Далі подорож продовжилась до Бородянської  районної адміністрації. Завітали до працівників Бородянської районної ради, районної державної адміністрації та її структурних підрозділів,  привітали керівництво району та усіх держслужбовців з прийдешніми Різдвяними святами і за доброю традицією заспівали  колядок та щедрівок, запросили на «Різдвяний ярмарок» віншували та дарували один одному святковий настрій. За декілька років склалась гарна традиція зустрічати колядників, бо вони співаючи своїх колядок  бажають  усіляких гараздів у родині та домі кожному з працівників РДА. Керівники району – т.в.о. голови районної державної адміністрації Валентин Корнієнко, голова районної ради Георгій Єрко від усіх працівників держустанов  подякували колядникам за світлі побажання, навзаєм бажали щастя й миру, віддячили, як і годиться, солодощами та запросили на гостини  і наступного року.

Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru