Середа, 10 січня 2018 11:35

На відділенні «Ветеринарна медицина» почалася переддипломна практика

У студентів четвертого курсу відділення «Ветеринарна медицина» почалася переддипломна практика. Метою практики є оволодіння студентами сучасними методами, формами організації та знаряддями праці в галузі їх майбутньої професії, формування у них, на базі одержаних в коледжі знань, професійних умінь і навичок для прийняття самостійних рішень під час конкретної роботи в реальних ринкових і виробничих умовах.

Переддипломна практика студентів є складовою частиною і одним із важливих етапів у підготовці їх як майбутніх лікарів ветеринарної медицини, організаторів і керівників виробництва. Студенти, шляхом безпосередньої участі, набувають практичних навиків у виконанні діагностичної, лікувально-профілактичної та організаційної роботи. Під час переддпломної практики студенти проводять курації тварин, виконують завдання і збирають матеріали для підготовки історії хвороби, курсових робіт, оформлюють їх, накопичують і систематизують матеріал.

Виробничу практику студенти проходять в установах і закладах державної ветеринарної медицини, базових господарствах, сільськогосподарських підприємствах, фахівці яких спроможні забезпечити кваліфіковане керівництво практикою.

Овчарук В.М.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru