Вівторок, 09 січня 2018 13:31

До уваги студентів! Щодо стипендії в ІІ семестрі 2017-2018рр.

5 січня 2018 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» було проведено засідання стипендіальної комісії коледжу (протокол  № 2 від 05.01.2018р.), на якому затверджено рейтинг успішності студентів, які будуть отримувати стипендію в ІІ семестрі 2017-2018рр.

Розміри стипендій, затверджені Постановою КМУ від 08.11.2017 року    № 918:

Академічна стипендія:

  • підвищена – 1426,00 грн. (для студентів відділення «Електрифікація і автоматизація с.г. – 1819,00 грн.);
  • звичайна – 980,00 грн. (для студентів відділення «Електрифікація і автоматизація с.г. – 1250,00 грн.).

Соціальна стипендія:

  • студентам-сиротам – 2360 грн.;
  • інвалідам, внутрішньо перемішеним, студентам, батьки яких є учасниками АТО, чорнобильцям, малозабезпеченим – 890,00 грн.

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ СТУДЕНТІВ

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СЕМЕСТРОВОГО КОНТРОЛЮ ПО ВІДДІЛЕННЯМ

ВІДДІЛЕННЯ «АГРАРНИЙ БІЗНЕС»

Академічна стипендія

Курс/група

П І Б

Середній бал успішності

І курс

Кривуля К.В.

9,64

Недашківський E.І.

9,29

Гордін М.В.

9,07

Овчаренко С.А.

9,07

Ящук В

8,93

Павловська К.О.

8,64

Бондар A.M.

8,57

Дейнега B.A. і

7,93

Тарасенко М.В.

7,69

Коломієць М.C.

7,64

Вакуленко А.П.

7,36

Марцинюк A.B.

7,21

Бел их Я. В.

7,08

Стригун В.О.

7,07

Новородовський P.O.

7,00

Стременко О.В.

7,00

Горобей В.М.

7,00

Приходько Н.В.

7,00

ІІ курс

Деньщикова Г.М.

4,74

Сімонова О.I.

4,70

Медвєдєв М.О.

4,65

Виговський О.С.

4,65

Кулик М.М.

4,55

Білявський І.В.

4,48

Шурубор Д.А.

4,43

Біла T. I.

4,43

Прокопчук Т.А.

4,35

Лесковець Д.В.

4,17

Пилипенко С.О.

4,14

Клокун P.I.

4,00

Будзинська О.О.

4,00

Гриценко Ю.В.

4,00

Дідченко C.B.

4,00

ІІІ курс

Борейко О. А.

5,00

Компанець К. М.

5,00

Лях В.В.

5,00

Сінькова В. С.

5,00

Бачинська С.М.

5,00

Маруда О.С.

5,00

Ольшанецька О.Д.

5,00

Синько Є.М.

5,00

Кот М.В.

4,72

Аржанцев Я.Ю.

4,72

Новак Б.В.

4,50

Хлєвна М.П.

4,39

Бражник Є.О.

4,33

Нінько Г.А.

4,28

Іваненко B.C.

4,28

ІV курс

Василенко В.О.

5,00

Григоревський М.Я.

5,00

Демкович Л.Я.

5,00

Павленко B.C.

5,00

Павловська В.О.

5,00

Поліщук Д.О.

4,85

Соловей В.В.

4,54

Костюченко І.І.

4,23

Правик А. А.

4,23

Глущенко В. М.

4,15

ЕП-11

Прус А.Ю.

7,43

Нога В. Ю.

7,29

Синиця А. М.

6,21

Степаненко Я.О.

6,00

ЕП-21

Малько Н. В.

4,44

Коновчук А. Ю.

4,17

ГІанухнйк Д. С.

4,06

Гриценко A.C.

4,00

ЕП-31

Цах О.В.

5,00

Медвідь Г. С.

4,92

Дем'янчук 0. В.

4,69

Остапченко Д.В.

4,62

Ф-11

Кушнірук О.М.

10,29

Грабовська А. Р.

9,14

Лисак 0. 0.

8,93

Кравченко К.В.

8,00

Сковпень А. В.

7,29

Ф-21

Опанасенко Н. С.

5,00

Савчук С. С.

5,00

Нездолій K. I.

4,89

Титенко B.C.

4,89

Бервено Б. О.

4,79

Ф-31

Хоружа А. О.

4,31

Петрієнко Д. В.

4,25

Кузьменко В. В.

4,19

Руденко А. А.

3,94

Кажан І. О.

3,75

Ліскевич Р. А.

3,75

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

А-11

Побережник О.А.

2

Кузін В.О.

3

Курбатов Павло С.

4

Курбатов Петро С.

5

А-12

Чорнобрива Л.С.

6

А-21

Зінченко О.А.

7

Яременко Я.С.

8

А-22

Гриценко Ю.В.

9

Макієнко М.А.

10

ТВПР-31

Моторна О.В.

11

Сербін В.І.

12

ТВПР-32

Більченко І.І.

13

Шашенко Д.О.

14

ТВПР-41

Більченко В.І.

15

Бєлков М.І.

16

Геренок Т.В.

17

Саврико І.Л.

18

Трепечук Д.О

19

Шеренок Н.Ю.

20

Германюк І.В.

21

Ф-31

Марченко Д.В.

22

ЕП-31

Новікова А.М.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА

ТА ПЕРЕРОБКИ ПРОДУКЦІЇ ТВАРИННИЦТВА»

Академічна стипендія

Курс/група

П І Б

Середній бал успішності

І курс

Устименко Т.В.

9,08

Талько А.М.

9,07

Гриніна І.І.

8,86

Онищук О.І.

8,07

Письменний М.І.

8,00

Матюшенко О.О.

7,86

Ляшенко І.О.

7,79

Кобильчак Я.Р.

7,71

Ясюченко В.М.

7,57

Горішний Ю.М.

7,50

Івашок А.П.

7,36

Ковтун A.C.

7,36

Іваненко В.В.

7,29

Сідельник М.В.

7,29

Ігнатчук В.І.

7,21

Івашко К.А.

7,14

Ханенко М.О.

7,07

Вознюк O.A.

7,00

ІІ курс

Скалозуб О.О.

5,00

Чернікова В.О.

5,00

Мовчан Я.В.

5,00

Франчук С.В.

5,00

Євтропова М.Я.

4,82

Рубчик Т.О.

4,74

Мелимко А.І.

4,73

Ігнатенко А.В.

4,68

Яценко В.В.

4,60

Гончаренко В.О.

4,58

Прийма А.Л.

4,58

Кобзаренко О.А.

4,53

Драпей К.Ю.

4,47

Холоденко Г.В.

4,47

Воробей П.Ю.

4,42

Шамрай В.В.

4,32

Корнійчук Д.О.

4,11

Перевозник М.Л.

4,00

Тимошенко P.O.

4,00

Лапицька А.Ю.

3,89

Перевозник П.О.

3,84

Чорний Б.П.

3,84

ІІІ курс

Палій І.С.

5,00

Кириченко Н.М.

5,00

Мережук A.B.

5,00

Кисленко M.C.

5,00

Куліш M.В.

5,00

Субот І.П.

5,00

Атаманчук С.В.

4,92

Андрєєва Д.Ю.

4,92

Кисленок B.M.

4,92

Шевченко T.B.

4,92

Манькова B.B.

4,83

Питель М.Р.

4,75

Василенко Д.С.

4,68

Ярмольська A.B.

4,58

Охріменко A.B.

4,42

Головченко В.Ю.

4,42

Давиденко A.B.

4,33

Сафончик Д.В.

4,25

ІV курс

Гілляка О.С.

5,00

Пшіблінська А.Г.

5,00

Цюрко В.Р.

5,00

Бондарчук Н.С.

5,00

Кикла A.A.

5,00

Кудін О.О.

5,00

Рубан І.В.

5,00

Корнійчук М.В.

4,92

Зварчук І.В.

4,83

Куркіна O.A.

4,83

Бурка М.О.

4,82

Купрієнко В.А.

4,75

Непевна Є.С.

4,67

Мирончук М.В.

4,50

Мархонос В.О.

4,33

Савінова С.С.

4,17

Прокопенко О.О.

4,08

Р-11

Крижанівський А.Р.

8,97

Єщенко В.В.

8,33

Савін С.С.

7,53

Маліновський Д.О.

7,33

Осадчий O.A.

6,67

Молотовський В.О.

5,50

Р-21

Романенко Б.В.

4,98

Марченко І.М.

4,78

Юхневич С.Є.

4,67

Лизун М.В.

4,56

Іващенко О.С.

4,22

Красножон О.О.

4,22

Петровський О.О.

4,09

Валенок О.І.

4,06

Р-31

Крутоголов О.В.

5,00

Тімченко O.I.

5,00

Демченко O.I.

4,92

Богданова A.B.

4,50

Шкляренко В.О.

4,42

Ярко С.С.

4,17

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

Р-11

Осипов Т.Г.

2

Скидан А.П.

3

Чорноусько О.А.

4

Р-21

Крамаренко О.С.

5

Єщенко В.В.

6

Р-31

Буток П.М.

7

ТВПТ-11

Шалюта Д.А.

8

Бабій О.Ю.

9

ТВПТ-21

Зіневич Г.Ю.

10

Старовойтенко Н.О.

11

Ярошовець Є.Р.

12

Петренко А.В.

13

ТВПТ-22

Мелимко А.І.

14

Холоденко М.А.

15

ТВПТ-31

Шевчук С.В.

16

ТВПТ-32

Луценко В.В.

17

Слободян О.Ю.

18

ТВПТ-41

Корнійчук М.В.

19

Куркіна О.А.

20

Савінова С.С.

21

Вершинін В.О.

22

Корженівська А.С.

23

Шевелюк Р.І.

24

ТВПТ-42

Петрусь В.В.

25

Іванченко С.І.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ВЕТЕРИНАРНА МЕДИЦИНА»

Академічна стипендія

Група

П І Б

Середній бал успішності

В-11

Станішевська А. Ю.

9,64

Цап В. В.

9,43

Єсипчук Д. В.

9,29

Компанець І.М.

9,29

Кобизький В. О.

9,21

Пархоменко I. JI.

9,15

Медвідь В.Ю.

9,36

Добрянська К. В.

8,71

Медведева А. Є.

8,93

Мандзюк О. В.

8,36

Черниш Ю. С.

8,79

В-12

Кузнець В.О.

9,64

Невмержицька JI. I.

9,50

Рожко А. А.

9,38

Дятлов Д.В.

9,21

Третьякова Є. Д.

8,43

В-13

Сотнічук Т.М.

10,57

Масленникова Г. О.

10,00

Недоступ І.С;

9,79

Солоніна В.Є.

8,93

Гуменюк М. А.

8,43

Мирошниченко В. О.

8,36

Барсук Д. В.

8,29

Пінчук В. В.

8,64

В-21

Бондаренко М. Г.

4,83

Іванцова М. А.

4,78

П’ятих С. А.

4,78

Альошина B.C.

4,72

Булатова К. Р.

4,44

В-22

Панченко О. О.

5,00

Жоломко В. М.

4,78

Назаренко М. А.

4,78

Сліпуха О. В.

4,78

Сарапін А. I.

4,67

Гриценко О. С.

4,61

Шевченко Д. В.

4,61

Черниш К. В.

4,50

Орнацька О. С.

4,28

Скороход В. Ю.

4,57

В-23

Макарчук П. В.

4,78

Андріуца В. С.

4,56

КобизькаК. О.

4,56

Брезінська I. М.

4,50

Ярмош Р. В.

4,39

Мельник Н. О.

4,78

Соломенко P.P.

4,28

Красота Д. В.

4,61

В-31

Григорчук В. М.

5,00

Кичак О.С.

4,92

Недужий К. О.

4,83

Гаврищук Н. Д.

4,50

Самсоненко В. С.

4,50

В-32

Недогибченко А. С.

5,00

Бесараб Д. С.

4,92

Казанець К. В.

4,92

Ященко Є. Г.

4,92

Калініченко А. I.

4,83

Ковальчук М. М.

4,83

Шандорук А. О.

4,83

Зайцев I. С. ]

4,75

Терещук Д.С.

4,75

Ветрова А. Г.

4,67

В-33

Васьків А. М.

5,00

Дідух А. В.

5,00

Лебедева В. В.

5,00

Охріменко А. О.

5,00

Шашин О. П.

5,00

Манорик А. С.

4,83

Арябінська 3. О.

4,58

Лисько М. В.

4,58

В-41

Камкіна А.О.

5,00

Ковальова А.О.

5,00

Цімко І.М.

5,00

Шульга Д.В.

5,00

Яковлева І.О;

5,00

Погоржельська О.П.

4,82

Тищенко К.Р.

4,73

В-42

Ващенко В.В.

5,00

Косенко Н.Ю.

5,00

Кравчук О.О.

5,00

Россова М.Б.

5,00

Залозна B.C. 1

4,91

Кухар Т.О.

4,91

Таратун Д.В.

4,91

Приймаченко Ю.П.

4,82

В-43

Андрієнко К.В.

5,00

Баранов О.В.

5,00

Костюченко О.О.

5,00

Шевченко І.В.

5,00

Клочко І.С.

4,91

Буйницька В.О.

4,73

Лебідь В.В.

4,64

Заїка Я.В.

4,55

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

В-12

Краснокутська А.А.

2

Мудрик Д.Д.

3

В-13

Манін Я.І.

4

Руднєва С.О.

5

В-21

Подляскіна О.С.

6

В-22

Артеменко А.О.

7

Геренок М.В.

8

В-23

Макарчук П.В.

9

Метолапов Я.І.

10

Сержанюк С.А.

11

Мехтієв І.В.

12

В-31

Скороход Д.О.

13

Александрова А.Ю.

14

Черниш М.А.

15

В-33

Луценко В.В.

16

Ніколаєнко Г.С.

17

В-41

Дунський Т.В.

18

В-42

Головащенко Д.Д.

ВІДДІЛЕННЯ «ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА ТЕХНІЧНИЙ СЕРВІС МАШИН ТА ОБЛАДНАННЯ»

Академічна стипендія

Група

П І Б

Середній бал успішності

М-11

Кошовий Євген Сергійович

9,4

Коваль Богдан Олександрович

8,7

Журавель Владислав Володимирович

8,6

Лоза Антон Євгенійович

8,2

Лоза Артем Євгенійович

7,8

Лісовський Артем Сергійович

7,5

Ярош Богдан Тарасович

7,3

Бернацький Владислав Андрійович

7,0

М-12

Иосипенко Сергій Сергійович

8,2

Ткач Дмитрій Юрійович

8,2

Батурко Богдан Володимирович

8,0

Микитюк Костянтин Сергійович

8,0

Костенко Олександр Дмитрович

7,9

Салівон Микола Миколайович

7,7

Клющньов Денис Леонідович

7,6

Литвинчук Ростислав Сергійович

7,5

Клюшньов Дмитрій Леонідович

7,4

Семененко Іван Олегович

7,4

Новіков Руслан Юрійович

7,3

Кириченко Ярослав Вікторович

7,2

Прийма Ярослав Олегович

7,2

Тишура Дмитрій Олегович

7,2

М-21

Гориченко Павло Сергійович

5,0

Жеребчук Вадим Анатолійович

5,0

Панасенко Віталій Вікторович

5,0

Петренко Олексій Сергійович

4,8

Березнюк Богдан Миколайович

4,7

Радько Андрій Андрійович

4,7

Радостєв Назарій Віталійович

4,6

Коваленко Сергій Сергійович

4,6

Казмерчук Владислав Олександрович

4,5

Кучер Богдан Петрович

4,5

Лукиша Михайло Романович

4,3

М-22

Лемешко Вячеслав Григорович

5,0

Скорик Валерій Васильович

5,0

Васянович Юрій Юрійович

4,7

Колтунов Владислав Сергійович

4,5

Омельчук Вячеслав Олександрович

4,5

Васильків Владислав Сергійович

4,4

Олексієнко Єгор Сергійович

4,4

Синюк Денис Станіславович

4,4

Вишневський  Ярослав Андрійович

4,2

Скрябін Максим Дмитрович

4,2

Савчук Сергій Олегович

4,1

Бондар Владислав Едуардович

4,0

Микитюк Віталій Сергійович

4,0

ЕР-31

Іваха Андрій Олександрович

5,0

Чумак Андрій Костянтинович

5,0

Щербак Олексій Олександрович

4,7

Антонюк Сергій Вікторович

4,6

Терещенко Віталій Олександрович

4,6

Добриян Сергій Олегович

4,5

Юдін Євгеній Сергійович

4,5

Голуб Андрій Ігорович

4,4

Кузовлєв Юрій Васильович

4,4

Євтушенко Іван Петрович

4,3

Товпишко Роман Русланович

4,2

Сорока Ігор Ігорович

4,0

ЕР-32

Іванченко Владислав Олександрович

5,0

Івахненко Олександр Вячеславович

5,0

Закусило Богдан Віталійович

5,0

Бабенко Денис Станіславович

4,9

Бовкун Ярослав Васильович

4,9

Волик Андрій Володимирович

4,9

Довгась Ілля Ігорович

4,9

Шваб Іван Сергійович

4,9

Іщук Олександр Вікторович

4,8

Литвинчук Богдан Володимирович

4,5

ЕР-41

Григоревський Леонід Ярославович

5,0

Копитко Віталій Антонович

5,0

Костюк Олександр Анатолійович

5,0

Сіроткін Вячеслав Ігорович

5,0

Ткачук Назар Олександрович

4,9

Гончаренко Нікіта Олексійович

4,8

Зініч Єгор Сергійович

4,8

ЕР-42

Бражний Максим Володимирович

5,0

Гажа Микола Миколайович

5,0

Олексієнко Олександр Сергійович

5,0

Зощук Максим Віталійович

5,0

Сліпець Валентин Петрович

5,0

Биховченко Олексій Олексійович

4,9

Скринник Геннадій Леонідович

4,8

Грянка Ярослав Олександрович

4,7

Кінаш Дмитро Сергійович

4,5

Троцюк Олександр Віталійович

4,5

Горохолінський Олександр Олексійович

4,1

БАІ-11

Кожем’якін Андрій Олександрович

5,0

Кошіль Юрій Сергійович

5,0

Лаврінчук Володимир Іванович

5,0

Спидинюк Богдан Сергійович

4,6

Кутовий Роман Олексійович

4,4

Зібарєв Олег Костянтинович

4,3

Куць Вадим Андрійович

4,3

Осадченко Дмитрій Олександрович

4,3

Охріменко Микола Сергійович

4,3

Устименко Андрій Віталійович

4,3

БАІ-21

Красновський Олександр Павлович

5,0

Євстаф’єв Тарас Володимирович

5,0

Міхненко Ігор Олександрович

4,6

Матвійчук Сергій Олександрович

4,4

Безсметний Віталій Васильович

4,4

Крижанівський Руслан Сергійович

4,2

Пискаленко Богдан Олександрович

4,0

Яценко Сергій Сергійович

4,0

ПМОАВ-31

Совтар Олег Віталійович

5,0

Скринник Тарас Борисович

4,7

Горемикін Віктор Вікторович

4,0

Грибан Ігор Андрійович

4,0

Ковтонюк Василь Петрович

4,0

Мироненко Владислав Олександрович

4,0

Писаренко Михайло Олександрович

4,0

Попов Сергій Вікторович

4,0

Швед Антон Валентинович

4,0

Т-11

Кальник Сніжана Сергіївна

9,0

Омельчук Анастасія Сергіївна

8,9

Тетерський Владислав Едуардович

8,8

Чуприк Анастасія Юріївна

8,5

Мітрохіна Катерина Вікторівна

8,1

Коромисел Анастасія Валеріївна

7,2

Геля Роман Сергійович

7,2

Т-21

Бедріна Вікторія Вікторівна

4,9

Палюра Олександр Олегович

4,9

Давиденко Катерина Дмитрівна

4,8

Ільєнко Діана Вікторівна

4,6

Павловський Вадим Владиславович

4,6

Боярчук Крістіна Геннадіївна

4,5

Дреус Артур Олегович

4,4

ОРДР-31

Гармата Єлизавета Веніамінівна

5,0

Колегаєва Тетяна Миколаївна

5,0

Махлай Анастасія Василівна

5,0

Мосійчук Катерина Іванівна

4,8

Даниленко Юлія Петрівна

4,4

Білевич Павло Миколайович

4,3

Онопрієнко Олександр Дмитрович

4,1

Стеценко Микола Юрійович

4,1

ОРДР-41

Горошко Яна Миколаївна

5,0

Лило Назарій Васильович

5,0

Хмара Наталія Олександрівна

5,0

Іванета Тетяна Олександрівна

4,8

Коновалов Денис Богданович

4,8

Холоденко Ігор Вікторович

4,7

Григор’єва Вікторія Русланівна

4,6

Чернишевич Микола Ігорович

4,1

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

М-11

Василенко В.В.

2

Герасименко А.А.

3

М-12

Павловський О.Є.

4

Прищепчук Ю.С.

5

Вислоцький О.О.

6

М-21

Радчук П.В.

7

ЕР-31

Ільницький Я.М.

8

Мелюшко Я.Я.

9

Лайтар В.А.

10

Ткачук В.М.

11

ЕР-32

Лещенко О.С.

12

ЕР-41

Коваль Р.Б.

13

ПМОАВ-31

Айвазян Д.О.

14

ОРДР-31

Даниленко Ю.П.

15

Орловський А.П.

16

ОРДР-41

Цупрун І.С.

 

ВІДДІЛЕННЯ «ЕЛЕКТРИФІКАЦІЯ І АВТОМАТИЗАЦІЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»

Академічна стипендія

Курс

П І Б

Середній бал успішності

І курс

Лоїк А.Р.

9,10

Єщенко Д.О.

8,00

Кисленко Є.Р.

8,00

Козаков О.О.

8,00

Почіль І.М.

8,00

Христич Д.Р.

7,90

Прокопчук O.A.

7,80

Головійчук C.B.

7,60

Скринник О.В.

7,60

Сідлецький Ю.Ф.

7,40

Надобенко Б.В.

7,30

Савін С.М.

7,10

Адамович М.А.

7,00

Березинець Б.М.

7,00

Бурлаченко Є.О.

7,00

Сіпаков Я.С.

7,00

ІІ курс

Кірлась B.C.

4,79

Середа C.J1.

4,47

Кравець B.C.

4,37

Савенко Б.М.

4,37

Галушко А. І.

4,32

Сафронов Н.І.

4,26

Свинарчук І.В.

4,21

Скиданчук O.A.

4,21

Анкудович Д.Р.

4,08

Кручко Б.О.

4,05

Пироженко Я.О.

4,05

Пилипенко І.В.

4,05

Бойко М.В.

4,05

Дібура Н.М.

4,05

Гук О.В.

4,04

Левківський Б.Л.

4,04

Гриб М.В.

4,00

ІІІ курс

Альчинський В.А.

4,64

Божко Н.О.

4,64

Коваль I.P.

4,64

Суганяка П. В.

4,64

Кравченко ЮЛ.

4,55

Моргун М.М.

4,55

Москов I.B.

4,55

Гаврилюк С.В.

4,45

Шапоренко Б. В.

4,45

Белоус К.В.

4,36

Костенко В.В.

4,36

Марущак ДА.

4,36

Мельник В.О.

4,36

Вітьман В.Р.

4,27

Любимський G.B.

4,27

Сичевський С.В.

4,18

Чепайкш В.В.

4,18

Шевченко M.I.

4,18

Савицький В.В.

4,01

Корецький О.О.

4,00

ІV курс

Кулаковський О.С.

5,00

Мельник О.О.

5,00

Шваб К.В.

4,67

Качко Л.Р.

4,63

Головинський О.О.

4,50

Денисенко P.M.

4,50

Коцюба M.I.

4,50

Тищенко В.В.

4,50

Котигорошко В.О.

4,33

Почигайло Ю.О.

4,30

Антоненко В.В.

4,25

Колтонюк Р.В.

4,25

Маруженко М.Р.

4,25

Пархомчук A.I.

4,22

Горбатенко P.A.

4,13

Загородшй A.B.

4,13

Несін  Є.В.

4,13

Шевченко О.С.

4,11

БТЕ-11

Андрійченко Є.В.

5,00

Дмитренко О.І.

5,00

Леус Д.В.

5,00

Рушин В.В.

5,00

Черненко А.С.

5,00

Шевченко О.А.

4,88

Луців С.С.

4,38

Бондар Д.О.

4,25

Бедний В.Я.

4,00

БТЕ-21

Падерін І.І.

5,00

Роєнко Д.О.

5,00

Яржемський М.В.

5,00

Скороход В.І.

4,71

Корчак В.І.

4,29

Богушевський І.С.

4,00

Вознюк О.П.

4,00

Голега Ю.В.

4,00

Дайнека О.С.

4,00

Сич О.О.

4,00

БЕС-31

Криволапчук П.В.

5,00

Якименко В.В.

5,00

Єщенко Б.О.

4,88

Шклярський Я.О.

4,88

Опанасенко І.В.

4,88

Недашківський О.П.

4,75

Піотровський Р.Ю.

4,63

Едель Є.О.

4,50

Африканов Я.Б.

4,00

Соціальна стипендія

№ п/п

Група

П І Б

1

Е-12

Олійник М.С.

2

Савченко Д.Л.

3

Е-21

Лазаренко А.П.

4

БТЕ-11

Васильєв В.В.

5

БЕС-31

Бойко Б.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru