Вівторок, 09 січня 2018 08:39

Особливості вирощування озимих культур

Де господар добре робить,

там і поле буйно родить.

Поточного року тепла погода не сприяла доброму проходженню процесів загартування рослин озимих культур. Як зауважують аграрії, з двох фаз загартування рослини пройшли тільки першу. Тому наприкінці грудня, залежно від регіону і стану посівів, за даними наукових установ УААН, вміст цукрів у вузлі кущення становив від 23-25% до 40-45%.

Кліматичні зміни впливають на розвиток рослин -  це підтверджують викладачі відділення «Аграрний бізнес» Білан Ю.Б., Григорян Л.В., Беренда Н.Є., Клименок В.В., які дали оцінку стану озимих культур на полях навчально-виробничої лабораторії «Рослинництво».

На теперішній час позитивні температури кінця січня сприяли, на переважній частині посівів, відновленню повільної вегетації рослин. Якщо зима й надалі буде такою ж теплою, то всі посіви незалежно від їхнього стану перезимують добре, – одностайно висловлюються фахівці.

Викладачі дійшли висновку, що за станом посівів озимих культур потрібно встановити постійний моніторинг шляхом відбору і відрощування монолітів чи кущів рослин, особливо після будь-яких значних похолодань, щоб до стабільного відновлення вегетації чітко визначитись із життєздатністю кожного поля.

 

Зав. відділення «Аграрний бізнес»

Григорян Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru