Середа, 03 січня 2018 15:20

Віншування з Новим роком та Різдвом Христовим!

3 січня 2018 року до Київської обласної державної адміністрації на чолі з директором Альохіним В.І. завітали адміністративна рада та студенти учасники вокальної студії «Зорецвіт» Немішаївського агротехнічного коледжу. Колядками та новорічними віншуваннями учасники театралізованого дійства привітали з Новим роком та Різдвом Христовим, засіяли зерном на щастя, на здоров’я, запросили на "Різдвяний ярмарок" весь колектив департаменту освіти і науки та агропромислового розвитку Київської ОДА, полонили серця своєю оригінальністю та майстерним

 

виконанням різдвяних пісень і побажали міцного здоров’я, миру, благополуччя й любові. Директор департаменту освіти і науки Рогова В.Б. та директор департаменту агропромислового розвитку Шупик С.М. подякували гостям за щирі побажання, адже за народними повір'ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов'язково має здійснитися у Новому році.

В цей день новорічні віншування продовжились і колядники завітали до державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта». Щирими посмішками та оплесками зустрів нас весь колектив науково-методичного центру. Із задоволенням спостерігали за театралізованим дійством, яке відбувалось на імпровізованій сцені. Учасники дійства дарували найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть всім родинам добро, мир і достаток.

Від імені всього педагогічного колективу бажаємо, щоб у новому році ви зробили все те, про що так давно мріяли. Віримо, що у новому році ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком ! Виконувач обов`язків директора ДУ "НМЦ "Агроосвіта" Іщенко Т.Д. і заступник директора з навчально-методичної роботи Хоменко М. П. – подякували і привітали колядників з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть всім мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому.

Зичимо всім міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у нашому житті панують гармонія та вдача !

Культорганізатор Приходько О.О.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru