П'ятниця, 22 грудня 2017 08:18

На шляху співпраці

Під час робочої зустрічі директора коледжу Альохіна Володимира Ілліча  з директором Немішаївського НВК «Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Примаченко Аліною Володимирівною було погоджено питання щодо обміну досвідом між викладачами загальноосвітніх дисциплін навчальних закладів.

З цією метою до Немішаївського НВК  21 грудня завітали в повному складі викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій, а також завідувач навчально-методичного кабінету Білан О.А., голова циклової комісії гуманітарних дисциплін Костюк Н.І. Їх радо зустріла директор Аліна Володимирівна та ознайомила зі змістом тренінгу з розвитку критичного мислення, в якому брали участь вчителі школи. Після змістовної і цікавої розмови, представники коледжу відвідали урок математики. Вчитель Хохлова Ольга Іванівна урок узагальнення знань провела у формі Ярмарку професій, де учні вирішували задачі, пов’язані з завданнями, які виникають перед працівниками різних галузей. Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій ознайомились з оформленням та матеріальною базою шкільних кабінетів відповідних предметів.

Викладачі коледжу щиро вдячні директору Примаченко Аліні Володимирівні та педагогічному колективу за співпрацю.

Повернувшись до коледжу, на засіданні циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій викладачі відмітили необхідність подальшої співпраці в даному напрямі.

Білан О.А., Лукерченко Т.П.

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru