Четвер, 21 грудня 2017 07:23

Профорієнтаційна робота відділення ТВППТ

18 грудня 2017 року представники відділення «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва» провели профорієнтаційну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах населених пунктів Макарівського району Київської області. Всього відвідали шість шкіл району, де провели бесіду більш ніж із двома сотнями школярів.

 

Педагогічні працівники відділення ТВППТ презентували старшокласникам інформацію про ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», його історію, матеріально-технічну базу, ліцензовані спеціальності з яких здійснюється підготовка студентів, а також здійснили анкетування майбутніх абітурієнтів та запросили їх до навчання.

Основну увагу майбутні абітурієнти з акцентували на порядку вступу до коледжу. Представники відділення, Латушко Ю.В., Ведмідь І.В., Зайцев О.Р., дали кваліфіковану відповідь на поставлені запитання та порекомендували слідкувати за новинами МОН України, відвідувати офіційний сайт ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» та сторінки коледжу в соціальних мережах. Тут можна детально вивчити правила прийому до навчального закладу, поставити запитання адміністраторам сторінок в соціальних мережах і просто почитати про головні події в житті коледжу.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru