П'ятниця, 15 грудня 2017 11:42

Зустріч студентів відділення «ЕАСГ» з адміністрацією коледжу

14 грудня 2017 року в актовій залі коледжу відбулась зустріч студентів відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» з адміністрацією коледжу.

Завідувач відділення Санченко О.В. подав коротку характеристику навчальної діяльності студентів, навів по кожній групі якісний та абсолютний показники успішності та середній бал, проаналізував відвідування занять студентами в І семестрі.

 

Крім того, Олександр Володимирович окреслив основні завдання для студентів на канікулярний період: це підготовка до ЗНО, проходження переддипломної практики на ІV курсі, проведення профорієнтаційної  роботи студентами. Він наголосив, що наші студенти виявили бажання проходити практику в Польщі на передових підприємствах по виробництву побутової техніки фірми LG.

Заступник директора з виховної роботи Лоїк Р.П. зосередив увагу студентів на дотриманні правил техніки безпеки в громадських місцях та на транспорті, дотриманні правил безпеки дорожнього руку в період канікул, правил пожежної безпеки, приведенні до порядку кімнат студентів, які проживають в гуртожитку.

Директор коледжу Володимир Ілліч Альохін ще раз нагадав про вимоги до здобувачів освіти згідно Закону про освіту, наголосив про контроль за якістю навчального процесу, а також зазначив про важливість обраної професії студентами, про їх досягнутий потенціал. На зборах директор привітав і вручив переможцям олімпіади грамоти за здобуті перші місця. Ними стали студент ІІ курсу Савенко Богдан з дисципліни «Комп’ютери та комп’ютерні технології» та студент І курсу Лоїк Артур з дисципліни «Біологія».

Директор коледжу Альохін В.І. побажав студентам успіхів у навчанні, здійснення задуманих мрій та натхнення на добрі справи.

 

Павлюк Л.В.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru