Середа, 20 лютого 2019 19:17

Небесній Сотні присвячується…

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. На знак поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян , які віддали своє життя відстоюючи права свободи людини на спортивній базі коледжу пройшов відкритий турнір з волейболу серед юнаків. Місця розподілились таким чином: І місце – відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання». ІІ місце – відділення « Електрифікація сільського господарства» і ІІІ місце за командою відділення «ТВППТ».                     Наші гості – учні Немішаївської ЗОШ №1 посіли ІV місце.

 

Циклова комісія фізичного виховання та захист Вітчизни

19 лютого 2019 року на відділення "Аграрний бізнес" в групі А-31 викладачем Примаченко Є.І. було проведено лабораторно-практичне заняття з дисципліни "Кормовиробництво" на тему "Розпізнати і вивчити сіяні трави сіножатей і пасовищ і розрахунок норм висіву трав у травосумішках". Урок, пошуково-пізнавальний по характеру, пройшов цікаво і змістовно.

Середа, 20 лютого 2019 10:02

Наш святий обов'язок

20 лютого 2019 року викладачі циклової комісії  суспільно-гуманітарних дисциплін розпочали першу пару вшануванням пам`яті Героїв Небесної Сотні. Зі студентами проведено інформаційну п’ятихвилинку на вказану тематику та зауважено, що для України – це чи не найтрагічніша сторінка історії, що ця сотні -  чи не найголовніша, найвпливовіша. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну – життя. І для нас є святим обов’язком вшанувати їх.

Сьогодні рівно п’ять років, як відбувся жорстокий розстріл активістів Революції Гідності. Під час зіткнень в столиці загинули 73 мирних жителів та 11 силовиків. Будинок Профспілок на майдані згорів ущент,  у Києві в ці дні зупинивсі рух метро.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено, за даними проекту DilovaMova.com, «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», - йдеться в документі.

П’ять років, які минули від початку Євромайдану, що переріс в Революцію Гідності і докорінним чином змінив обличчя сучасної України – це невеликий час із точки зору історії. Але  достатній, щоб переосмислити те, що відбулося, і зрозуміти, куди треба йти. І головне на цьому шляху – не забувати ціну, яка була заплачена, і тих, хто віддав життя за наше майбутнє.

Циклова комісія суспільно-гуманітарних дисциплін

Хоменко О.М.

Середа, 20 лютого 2019 09:57

Пам'яті Небесної Сотні

Сьогодні вся країна вшановує Героїв Небесної Сотні.

20 лютого викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій віддали шану пам’яті тим, хто, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та вільне європейське майбутнє України, віддав своє життя під час Революції Гідності. Виступи студентів, що супроводжувались мультимедійною презентацією, нагадали події лютого 2014 року. Високий дух Небесної Сотні став сучасним символом боротьби українського народу за незалежність, прикладом самопожертви, мужності та непохитності у відстоюванні власних переконань.

Циклова комісія природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

Середа, 20 лютого 2019 07:48

Важлива нарада-семінар

Делегація  ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором Альохіним В.І. взяла участь у регіональній нараді-семінарі керівників вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, а також ректорів університетів та академій, до структури яких входять коледжі та технікуми, яка проходила 19 лютого 2019 року у Київському коледжі зв’язку. Проведення наради ініціювало Міністерство освіти і науки України з метою обговорення узгодженого проекту Закону України «Про фахову передвищу освіту».

Вів нараду Шаров О.І. – генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих, який  окреслив головні напрямки реформування освіти, детальніше зупинився на узгодженому проекті ЗУ про фахову передвищу освіту, який сприятиме подальшому розвитку та розквіту коледжів та технікумів.

Варто зазначити, що директор нашого коледжу Альохін В.І. особисто вручив Шарову О.І. пропозиції до проекту Закону України, розроблені колективом ВП НУБІП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Олег Іванович під час засідання розглянув подані пропозиції, прокоментував їх і запевнив, що робоча група візьме їх до уваги.

Сподіватимемося, що заплановане на 27 лютого обговорення тексту законопроекту буде прийнято Верховною Радою України.

О.А. Білан

Сторінка 1 з 180
zoofirma.ru