П'ятниця, 23 серпня 2019 07:16

День Прапора України

ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж" урочисто відзначив визначне державне свято - День Прапора України!

21 серпня 2019 року делегація ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі з директором Альохіним В.І. взяла участь у серпневій  педагогічній раді  освітян Київщини «Формування Людини Майбутнього – основний ціннісний орієнтир сучасної освіти». Засідання проходило у форматі відкритого простору  на території міського парку  м. Буча.  Почесними гостями   заходу стали перші особи області: Михайло Бно-Айріян, голова Київської ОДА, Микола Стариченко, голова Київської обласної ради, Віра Рогова, директор департаменту освіти і науки КОДА, Анатолій Цикалюк, голова Київської обласної профспілки працівників освіти і науки.

Основною концепт-ідеєю педагогічної ради було визначення топпріоритетів розвитку системи освіти Київщини у 2019-2020 навчальному році.

Нестандартним був формат проведення педагогічної ради – у вигляді відкритої освітянської студії з інтерактивними комунікаціями через соціальні мережі.

Адміністрація та колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає співробітників і студентів відділення «Ветеринарна медицина»  та всіх, хто присвятив свою діяльність роботі з тваринами з професійним святом – з Днем працівників ветеринарної медицини!

Професія лікаря-ветеринара – одна з найдавніших, найгуманніших, найблагородніших, яку обирають за покликанням. Адже медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство!

Люди, які працюють в цій галузі медицини ‒ спеціалісти, які віддані своїй професії, для яких робота це покликання, щоденна клопітка праця, відповідальність за доручену справу, а ще – неперевершена здатність передати свої знання і вміння студентам.
Щиросердно бажаємо міцного здоров’я,  оптимістичного настрою, професійних успіхів і злетів, вагомих здобутків та відкриттів у нових напрямах роботи!

Нехай благословенними будуть Ваші дороги, нехай завжди супроводжують удачі, радують друзі, колеги, надихають нові справи, окриляє любов! Хай усе добре, зроблене з душею і натхненням, повертається до Вас сторицею!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливим та радісним, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку!

Зі святом!

З повагою,

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»                                    В.І.Альохін

Субота, 10 серпня 2019 14:30

З Днем будівельника!

Адміністрація та колектив ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» щиро вітає співробітників з нагоди Дня будівельника!
Свята бувають різні, але свято, яке піднімає на вищий щабель значення професії — важливе для кожного, хто обрав професію будівничого. Таку нелегку, але вкрай потрібну людям. Бо ж, хто не будує, той і не живе.

День будівельника – свято справжніх  майстрів, істинних трудівників та відчайдушних патріотів своєї держави, всіх тих, хто своєю працею прикрашає наш світ!

Хоча у нашому коледжі немає професійних будівельників, але є когорта людей, які під умілим керівництвом  заступника директора з АГР Майстренка С.В. виконують всі необхідні будівельні і ремонтні роботи, це Дзюбанчук О.В., Щека В.І., Києнко П.В., Місюревич В.Б., Титенко П.Д., Олійник П.М.,  та загалом, кожен співробітник нашого колективу – справжній майстер. Адже саме ваша праця – запорука комфорту, затишку та ошатності Немішаївського агротехнічного  коледжу.

Тож нехай фортуна супроводжує вас у всіх починаннях. Плідної та цікавої роботи і чудових результатів! Бажаємо наполегливо і вдумливо закладати фундамент безхмарного щастя, зводити стіну фінансового благополуччя, проектувати втілення бажань і жваво освоювати технологічні процеси особистісного зростання.

Тож нехай з роками зростає майстерність і фінансовий прибуток, хай відмінним буде самопочуття і прекрасним – настрій. Зичимо, щоб трудові будні радували успіхами і досягненнями, а свята – щирими посмішками, дружніми жартами та приємними хвилюваннями! Вдало будуйте особисте щастя, створюйте душевний комфорт і зводьте мости в безхмарне майбутнє!  З святом, Днем будівельника!

З повагою,

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»                               В.І.Альохін

 

 

Щирі вітання  з Днем народження директорові

Володимиру Іллічу Альохіну

від усього колективу ВП НУБіП України "Немішаївського агротехнічного коледжу"

Сторінка 1 з 234
zoofirma.ru