22 вересня 2017 року до Немішаївського агротехнічного коледжу з гостьовим візитом прибув Народний депутат України V, VI скликання Суслов Євгеній з помічниками, які привезли коледжу цінний дарунок – еліптичний орбітрек. Орієнтовна вартість тренажера 15000 грн. Переваги використання орбітреку – покращення фізичного стану, гнучкості, тонусу м’язів, зменшення зайвої ваги.

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року  в Україні відзначається  День партизанської слави. День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.

 

20 вересня в гуртожитку № 4 проведена виховна година "Шкідливі звички"

Тема. Шкідливий вплив тютюну на організм людини

 

21.09.2017 р.  з дисципліни "Епізоотологія і мікробіологія с/г тварин" викладачем Пташник Г. О. проведено практичне заняття в групі В-31 на тему "Техніка вакцинаціїї тварин проти сказу", яке проводилося у приватному секторі села Козинці, Бородянського району, Київської області під керівництвом Микулицької ДДЛВМ. Біопрепарати, які застосовувались надавалися безкоштовно Бородянською РДЛВМ в рамках  "Комплексної програми основних заходів профілактики та боротьби зі сказом в Київській області".

Представники Немішаївського агротехнічного коледжу разом із директором Володимиром Іллічем Альохіним візьмуть участь в організації святкових заходів до Дня Київщини, які відбудуться у неділю, 24 вересня 2017 року, в м. Ірпінь на Центральній площі, вул. Шевченка, 2а.

Сторінка 1 з 61
zoofirma.ru