Вівторок, 18 червня 2019 08:25

Зі святом, Микуличі!

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін привітав жителів Микулич із Днем села і святом Трійці. Творчі колективи коледжу «Арт-Драйв» і «Карамельки» під керівництвом Юлії Вікторівни Перець брали участь у святковому концерті.

14 червня 2019 року відбулося засідання навчально-методичної комісії коледжу. Детально розглянули Положення про навчально-методичний комплекс дисциплін та ухвалили порядок оформлення навчально-методичного забезпечення дисциплін. Відповідно до Положення, кожен викладач  до 1 вересня має підготувати та оформити всю навчально-методичну документацію.

13-14 червня 2019 року на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс та обладнання» відбувся захист дипломів ОС «Бакалавр». Державну екзаменаційну комісії очолював Новицький А.В. – завідувач кафедри надійності техніки НУБіП України, до складу комісії ввійшли завідувач кафедри механізації тваринництва Хмельовський В.С., доцент кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту ім. М.П.Момотенка Шатров Р.В., т.в.о. директора коледжу Санченко ОВ., завідувач  відділення Дяченко П.І. та методист відділення Харьковський І.С. Всі 25 студентів успішно захистили дипломні роботи. А комісія відмітила достатній рівень підготовки студентів для отримання кваліфікації «інженер-механік». Всіх членів комісії і студентів вразила робота Дубовика Віктора, який вже встиг впровадити конструкторську розробку проекту при вдосконаленні пруткового конвеєра на картоплезбиральному комбайні у своєму господарстві.

Харьковський І.В.

У навчальній програмі молодших спеціалістів зі спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» теорія технології кормів поєднується з практикою кормозаготівлі в умовах навчально-виробничої лабораторії тваринництва. Студенти мають змогу практично опанувати технологію, деталі і особливості вирощування та організації заготівлі силосу з кукурудзи. У процесі практичного навчання студенти навчилися самостійно приймати складні виробничі рішення, виходячи з того, що кожна навіть незначна технологічна помилка при заготівлі кормів може негативно відобразитися на вартості раціону, здоров’ї і продуктивності тварин та собівартості молока.

Студенти в реальних умовах виробництва також мали змогу оцінити економічну доцільність заготівлі силосу власними силами, враховуючи технологічні можливості господарства, тривалість збору врожаю та консервування.


Відділення «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва»

Бути вмілим агрономом - це сьогодні престижно і перспективно. Студенти відділення "Аграрний бізнес" постійно набувають практичних вмінь по вирощуванню сільськогосподарських культур на колекційно-дослідному полі та виробничій частині коледжу. 11.06.2019 року студенти груп А-21 та А-22, під керівництвом викладачів Клименок В.П. та Гриценко Л.І. провели  видову прополку озимої пшениці сорту Колонія на полі 6,7. Завідуюча лабораторією рослинництва Беренда Н.Є ознайомила студентів із видами прополок, їх особливості та  значення. Студенти вивчили будову колоса, визначили забур'яненість посівів та набули практичних навичок проведення видової прополки озимої пшениці.

Відділення "Аграрний бізнес"

Сторінка 1 з 228
zoofirma.ru