Профорієнтаційна робота...

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Ви...

Святкування Водохреща...

Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща». Хрещення Господнє — третє і завершальне свято різдвя...

Профорієнтаційна робота ...

Відомо, що вибір професії є одним з найважливіших кроків у житті. Допомогти майбутнім абітурієнтам зробити цей крок вдало – завдання нашої профорієнта...

Засідання Клубу аграрного...

12 січня 2022 року заступник директора з навчально-методичної роботи Харьковський І.С. взяв участь у засіданні Клубу аграрного та освітньо-наукового консалтингу...

Щиро вітали! Гарно віншув...

Напередодні новорічних свят актив колективу Немішаївського фахового коледжу із щирими новорічними вітаннями та Різдвяними колядками завітав до Національного у...

Фізико-хімічний круглий с...

21 грудня викладачі циклової комісії природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій Лукерченко Тетяна Петрівна та Ткаченко Олена Воло...

123456
Вівторок, 25 січня 2022 08:19

Профорієнтаційна робота

 Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Впродовж всього навчального року викладачами циклової комісії природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій ведеться робота з презентації закладу та  інформування учнів загальноосвітніх закладів прилеглих регіонів про їх можливості, перспективи у подальшому житті при отриманні професій в нашому закладі освіти.  
11 січня Висогурська Т. І. і Шепелюк Л. М. з метою профорієнтації відвідали Новогребельський та Новокорогодський заклади загальної середньої освіти І – ІІ ступенів. Викладачі зустрілися з керівництвом та учнями дев’ятих та восьмих класів  цих навчальних закладів. Була проведена бесіда щодо умов вступу, особливостей навчання.  Під час зустрічі  велику зацікавленість школярів викликала інформація про великий вибір спеціальностей, культурно – масову роботу в коледжі та сучасну матеріально – технічну базу. Для більш детального ознайомлення з умовами вступу і навчання в коледжі школярів та їх батьків запрошено на «Дні відкритих дверей».

Циклова комісія природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій
 
Четвер, 20 січня 2022 10:51

Святкування Водохреща

Як співається в коляді: «А той третій празник – Святе Водохреща».

Хрещення Господнє — третє і завершальне свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. Православні та греко-католицькі християни відзначають його сьогодні 19 січня. Саме цього дня згідно з церковними текстами Іван Предтеча охрестив Ісуса Христа в річці Йордані. У цей день освячується вода і багато людей пірнають в ополонки.

З нагоди світлого свята завітали віряни до храму Покрови Пресвятої Богородиці, який знаходиться на території ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України». Вважається, що Хрещення Господнє — велике свято, коли з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й духовні хвороби, вона виліковує рани і допомагає відвернути лихо. Щоб весь рік бути здоровим і щасливим, необхідно напитися святої води. Після служби в церкві свяченою водою кроплять кожен куточок у своєму будинку, щоб був спокій і порядок. Дивний той факт, що свячена вода не псується і може зберігатися багато років. На Хрещення Господнє прийнято вітати друзів, рідних та знайомих.

Настоятель храму Ярослав Чопань здійснив головний обряд свята Хрещення – освячення води, після якого щедро окропив всіх присутніх святою водою з побажаннями здоров’я і добра всім віруючим. Все більше і більше вірян приходять до церкви, у важкі часи країни все більше їх звертається до Бога. Особливою популярністю користується Храм Покрови Пресвятої Богородиці Немішаївського фахового коледжу.  

Відомо, що вибір професії є одним з найважливіших кроків у житті. Допомогти майбутнім абітурієнтам зробити цей крок вдало – завдання нашої профорієнтаційної роботи.

12 січня 2022 року викладачі відділення "Електріфікація і автоматизація сільського господарства" нашого коледжу Бернадцький М.П., Єременок П.М., Самойленко П.Г. та Щерба А.О. провели профорієнтаційні заходи в школах Макарівської територіальної громади. Викладачі коледжу відвідали Макарівський ліцей №1, Макарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня – районна гімназія", Наливайківську гімназію та Ніжиловицьку гімназію. Провели  зустрічі з директорами шкіл і класними керівниками випускних класів.

Викладачі розповіли про спеціальності, які є в коледжі, їх перспективність та затребуваність на ринку праці України, а також про необхідність поглиблення співпраці між коледжем та школами, можливість проводити спільні заходи, семінари, конференції тощо.

З директором Макарівського ліцею №1 Надією Миколаївною  Українець обговорено питання укладання Угоди про співпрацю між нашими навчальними закладами. Проведена робота з потенційними вступниками, яких запрошено на «Дні відкритих дверей», що систематично проводяться в коледжі. Щоб дізнаватись про новини коледжу та бути в курсі всіх подій запросили учнів доєднуватись до коледжанських спільнот у соцмережах, зокрема на Facebook. Instagram. YouTube та на офіційному сайті.

П.Г.Самойленко, викладач відділення "Електріфікація і автоматизація сільського господарства"

12 січня 2022 року заступник директора з навчально-методичної роботи Харьковський І.С. взяв участь у засіданні Клубу аграрного та освітньо-наукового консалтингу Національного університету біоресурсів і природокористування України. На засіданні розглянуто питання формування навчальних планів освітньо-наукових програм "Освітні, педагогічні науки" та "Професійна освіта". Учасники висловили думки щодо вдосконалення даних програм, їх змісту, форм та методів підготовки педагогічних кадрів, а також працевлаштування випускників.

В своєму виступі Ігор Сергійович відмітив вагомий внесок ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України" у працевлаштуванні випускників кафедри педагогіки: 46 викладачів коледжу – здобули педагогічну освіту на кафедрі, 5 викладачів навчаються за спеціальністю "Педагогіка вищої школи".

Білан О.А.

Четвер, 30 грудня 2021 08:40

Щиро вітали! Гарно віншували!

Напередодні новорічних свят актив колективу Немішаївського фахового коледжу із щирими новорічними вітаннями та Різдвяними колядками завітав до Національного університету біоресурсів і природокористування України.

НУБіП України є флагманом освіти, гідно і впевнено займає високі рейтингові позиції. Нам є на кого рівнятися!

Переконані, що 2022 рік підхопить естафету натхненної роботи та примноження добрих справ, порадує новими звершеннями і вагомими досягненнями, що працюватимуть в ім’я розвитку університету та України. Від усієї душі бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, душевної рівноваги, оптимізму та стійкості духу, нових наукових і творчих відкриттів, гідних нагород.

Хай Новий рік широко відкриє двері до немислимого процвітання, наблизить довгоочікувані нереальні перемоги, заманить всілякі запаморочливі радості і приверне невимовне, чисте, велике щастя!

З Новим роком, добрі люди!

Хай Вам щастя буде всюди!

Із повагою, з любов’ю

Всім бажаємо здоров’я!

Сторінка 1 з 92
zoofirma.ru

Увійти