Міжнародний онлайн-семіна...

В період з 06-07 квітня 2021 року в рамках Українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» ...

Звіт директора коледжу в ...

Сьогодні 31.03.2021 р. відбулося засідання Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. В. о. директора Немішаївського кол...

Краще один раз побачити!...

30 березня 2021 року до Немішаївського коледжу на індивідуальну екскурсію завітали майбутній абітурієнт Богдан і його мама. Скуратівська С.П. провела екскурсі...

Поважна комісія в коледжі...

25 березня 2021 року до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з візитом завітали гості з Національного університету біоресурсів і...

Атестація – це школа підв...

Атестація – це справжня школа підвищення і ствердження фахової майстерності педагога. Проведення атестації у ВСП «Немішаївський фаховий коле...

Атестацію розпочато...

22 березня 2021 р. у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» розпочато І етап атестації педагогічних працівників. Метою атестації є...

123456
Четвер, 08 квітня 2021 06:20

Міжнародний онлайн-семінар

В період з 06-07 квітня 2021 року в рамках Українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU), за сприяння Науково-методичного центру вищої та фахової передвищої освіти, представники ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Вергелес О.П., Латушко Ю.В. прийняли участь в онлайн-семінарі «Виробництво та переробка молока».

Спікер з Німеччини, доктор Дірк Гьомберг, професійно і грунтовно представив інформацію в контексті організації технологій доїння корів, властивих для них технологічних процесів і операцій. Висловлюємо вдячність за високий професійний рівень проведених онлайн-семінарів доктору Дірк Гьомбергу і Науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти.

Сьогодні 31.03.2021 р. відбулося засідання Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України. В. о. директора Немішаївського коледжу Володимир Ілліч Альохін виступав із звітом «Про виконання рішення Вченої ради НУБіП України від 26 жовтня 2016р. щодо стану навчально-виховної роботи та перспективи розвитку ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»».

В доповіді Володимир Ілліч відзначив, що за останні 5 років колективом коледжу в світлі реалізації заходів до програми «Голосіївська ініціатива-2020» проведена грандіозна робота з поліпшення всіх видів діяльності та ліквідації недоліків у роботі колективу. Колектив коледжу навіть в умовах карантину забезпечив безперебійну роботу всіх структурних підрозділів. Створено сприятливі умови на виробничій базі коледжу, на фермі і тракторному парку, значно покращилася врожайність та фінансово-економічні показники діяльності коледжу по рослинництву і тваринництву, кардинально оновлено матеріально-технічну базу. Колектив спрямовує свою діяльність на забезпечення ефективної організації якісної підготовки висококваліфікованих фахівців та впроваджує все найкраще, що є в Україні і за її межами.

Середа, 31 березня 2021 12:40

Краще один раз побачити!

30 березня 2021 року до Немішаївського коледжу на індивідуальну екскурсію завітали майбутній абітурієнт Богдан і його мама. Скуратівська С.П. провела екскурсію і ознайомила гостей з матеріально-технічною базою коледжу, навчальними аудиторіями, лабораторіями, спортивною залою, бібліотечно-інформаційним центром, гуртожитком, мальовничою територією.

Світлана Петрівна розповіла про спеціальності, умови вступу та переваги навчання, поспілкувалися із завідуючою відділенням Ярош Л.В., яка не тільки цікаво розповіла про професію електрика, а й продемонструвала "електроцікавинки". Відвідувачі були приємно вражені побаченим і запевнили, що свій вибір зупинили саме на Немішаївському коледжі.

"Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути"! Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати наше студентське містечко в зручний для Вас час!

П'ятниця, 26 березня 2021 12:13

Поважна комісія в коледжі

25 березня 2021 року до ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з візитом завітали гості з Національного університету біоресурсів і природокористування України Цвiлiховський Микола Iванович, доктор біологічних наук, професор, академік Національної академії аграрних наук України, декан факультету ветеринарної медицини, Голова Наглядової ради коледжу; Лопушняк Василь Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, відмінник освіти України; Ржевський Геннадій Миколайович, кандидат психологічних наук, директор навчально-наукового центру виховної роботи і соціального розвитку; Шевчук Віктор Миколайович начальник навчальної частини.

Заступники директора коледжу Санченко Олександр Володимирович та Лоїк Руслан Петрович продемонстрували поважним гостям наявну матеріально-технічну базу та зміни, які відбулися в коледжі за часи керівництва Альохіна Володимира Ілліча. Завідувачі відділень показали гостям навчальні аудиторії, лабораторії, зокрема нові, нещодавно відкриті лабораторію переробки молока та молочних продуктів, рентген-кабінет, навчальну бухгалтерію, квітникарство та ін.

Аналізуючи роботу колективу коледжу, комісія відмітила кардинальні позитивні зміни та загалом відмінний стан справ у коледжі. Колектив коледжу докладає максимум зусиль, щоб створити гідну базу для підготовки високопрофесійних фахівців.

Атестація – це справжня школа підвищення і ствердження фахової майстерності педагога. Проведення атестації у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» розбили на декілька днів, адже цьогоріч атестується понад півсотні педагогічних працівників. Атестація для викладача – це перевірка особистого творчого зростання. Вона сприяє вивченню та пропагуванню перспективного педагогічного досвіду, розвитку педагогічної майстерності і компетентності формування викладача як творчої особистості, здатної до створення якісно нового, а головне – надання якісних освітніх послуг.

23 березня 2021 року, проходили атестацію викладачі соціально-гуманітарних дисциплін та викладачі відділення «Ветеринарна медицина». Щиро бажаємо всім викладачам успішної атестації та подальшої активізації своєї професійної діяльності. Нових Вам творчих злетів, досягнень і перемог!

Сторінка 1 з 279
zoofirma.ru