Незвична міні-ферма з вирощування харчового равлика з’явилася в підпорядкуванні відділення ТВППТ, адже нині равликівництво – це новий і перспективний сегмент тваринництва. Викладачі відділення ТВППТ Зайцев О. і Латушко Ю. спільно з виконавчим директором Асоціації «Равлиководи України «ProSnail»» Шевченко Т. висадили на вирощування перший мальок равлика. Справа незвична і нова, але ми сподіваємося, що цей унікальний та цікавий бізнес-проект буде успішним.

Відділення ТВППТ

П'ятниця, 05 червня 2020 12:50

Екологічна ZOOM-конференція

5 червня з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища викладачі природничих дисциплін Немішаївського коледжу Лукерченко Т.П., Висогурська Т.І. та Шепелюк Л.М. для студентів 1-2 курсів провели екологічну ZOOM-конференцію. До конференції долучились 54 учасники. Основні питання, що розглядались на конференції – екологічні проблеми України, побутові відходи та їх вторинна переробка, збереження біорізноманіття. Студенти закріпили отримані знання шляхом участі в он-лайн вікторині. Лукерченко Т.П. (викладач фізики і астрономії), Висогурська Т.І. (викладач хімії), та Шепелюк Л.М. (викладач біології і екології), провели даний інтернет-захід з метою формування ключових компетентностей студентів, а саме: основні компетентності в природничих науках і технологіях, інформаційно-цифрова компетентність, соціальна та громадянські компетентності, екологічна грамотність і здорове життя.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Під час карантину студенти третього курсу спеціальності «Економіка» та «Фінанси, банківська справа та страхування» відділення «Аграрний бізнес» Немішаївського агротехнічного коледжу активно навчалися дистанційно і здобули навички у користуванні різними сервісами, що допомогло успішно розпочати екзаменаційну сесію. 25 та 28 травня 2020 року в дистанційному режимі були проведені семестрові екзамени: в групі Ф - 31 з дисципліни «Банківські операції», в групі ЕП-31 з дисципліни «Економічний аналіз». Постійний зв'язок зі студентами та об’єктивне оцінювання робіт екзаменатори Величко Н.М. та Білан Ю.Б. забезпечили через програму Team Link, яка дає можливість провести відеоконференцію з групою студентів без обмеження по часу. Після написання іспиту проводилася співбесіда з кожним студентом для захисту екзаменаційних робіт. Видачу білетів та перевірку екзаменаційних робіт провели з використанням платформи дистанційного навчання Moodlе, яка дозволяє реалізовувати спілкування у формі «студент-викладач», контролювати знання та, в цілому, управляти освітнім процесом. Побажаємо всім учасникам освітнього процесу успішної екзаменаційної сесії.

Відділення «Аграрний бізнес»

1 червня в День захисту дітей викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.В., Разкевич І.О. була проведена онлайн виховна година для студентів першого курсу на платформі Zoom на тему: «Від абака до діджиталізації». Метою зустрічі було ознайомлення студентів з етапами розвитку інформаційно-комунікаційних технологій з прадавніх часів до сьогодення. Виховна година проходила динамічно та цікаво, до конференції долучилося 38 учасників. Зокрема, студентам було запропоновано закріпити почуту інформацію інтерактивною грою на платформі Kahoot.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ

Вівторок, 02 червня 2020 08:35

Оновлено історичний корпус

Карантин – це час не лише для дистанційного навчання та самоосвіти, а й для покращення матеріально-технічної бази закладу освіти. У ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» час карантину та період послаблення карантинних обмежень адміністрація та викладачі використовують на повну потужність для того, щоб навести лад на території та покращити наявну матеріальну базу. Ремонтні роботи проводяться у 3 корпусі на відділенні «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання». Під керівництвом завідувача Петра Івановича Дяченка всі викладачі відділення, а особливо Харьковський І.С., Бездушний П.М., Іващенко С.В., Ковальчук В.В, Панасенко В.С., Лісовський Л.В., Савчук С.Ю., Смиковський С.М., Чалієнко С.О., Бадюк Г.М. постійно зайняті ділом – зробили ремонт в холі 3 корпусу (поклали плитку, відремонтували столітні сходи, зробили запасний вихід, облаштували санвузол), поміняли бордюри біля свого та центрального корпусів, здійснили вирізку аварійних дерев, проводять ремонти в навчальних кабінетах і лабораторіях та багато ін. Тож, в новий навчальний рік студенти прийдуть до оновленого корпусу.

Сторінка 1 з 279
zoofirma.ru