Збори старост академічних...

19 січня 2021 року на відділенні «Аграрний бізнес» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбулись збори стар...

14 січня – Свято Василя, ...

Старий Новий Рік українці відзначають з 13 на 14 січня. Ця традиція існує з часів переходу на юліанський календар. За церковними календарем 14-го січня також...

Участь у соціальній прогр...

Scholarship – це соціальна програма, яку компанія SweetCV проводить з метою допомогти талановитій молоді у отриманні освіти. Вона передбачає одноразов...

Пробне ЗНО

До уваги студентів ВСП Немішаївський фаховий коледж НУБіП України !!! 05 січня 2021 року розпочато реєстрацію на пробне ЗНО! Мета пробного ЗНО – ...

Корисний семінар...

15-17 грудня 2020 року для викладачів закладів фахової передвищої освіти у рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти ...

Екзаменаційна сесія в роз...

14 грудня 2020 року студенти спеціальності 275.03 Транспортні технології, майбутні інженери з безпеки руху, склали іспит з дисципліни Соціологія . Студенти, як...

123456

19 січня 2021 року на відділенні «Аграрний бізнес» ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбулись збори старост академічних груп в режимі онлайн-відеоконференції з використанням сервісу Zoom. Завідувач відділення Криворучко Яна Сергіївна надала інформацію про успішність і діяльність студентів у першому семестрі 2020-2021 н.р., окреслила коло завдань, що стоять перед студентами у другому семестрі. Акцентувала увагу на питаннях підготовки та готовності студентів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО, новаціях ЗНО-2021. Були обговорені питання по активізації профорієнтаційної діяльності студентами відділення, адже найбільш ефективною виявляється профорієнтаційна робота, яку проводять студенти коледжу серед однолітків, учнів шкіл, в населених пунктах де проживають. В ході обговорення намітили плани по успішному вирішенні окреслених завдань. Під час карантину особливо важлива активна співпраця зі старостами оскільки вони є координаторами студентського самоврядування в академічних групах та безпосереднім зв’язком між адміністрацією, викладачами та студентами.

Відділення «Аграрний бізнес»

 Старий Новий Рік українці відзначають з 13 на 14 січня. Ця традиція існує з часів переходу на юліанський календар.

За церковними календарем 14-го січня також відзначають свято Обрізання Господнього та Василія Великого.

Василів день збігається з Меланки, тож в народі кажуть, що на Новий Рік — зустріч Василя з Меланкою.

У цей день вранці варили гречану кашу, за допомогою якої визначали майбутнє родини на подальший рік. Уважно дивились за процесом приготування. Якщо почне витікати — погана прикмета. А як зняли пінку, а каша яскрава і навариста — це до щастя в домі. Зварену гречку треба було обов’язково з’їсти — всі їли до останньої ложки, щоб не накликати на себе лиха. Також вранці всі ходили вдосвіта вмиватись холодною водою з річки чи озера. Це робили — щоб весь рік бути бадьорим та здоровим.

Наші предки вважали, що не можна 13 та 14 січня позичати чи брати у борг гроші. А також не можна виносити сміття — щоб не винести щастя.

Ще одна важлива традиція на ранок 14 січня — ходити посівати. На Василя всі хлопці різного віку ходять з дому в дім, сиплять на поріг зерно та читають вірші із привітанням господарям. Бажають, щоб наступний рік був щедрим. У народі кажуть: «Прийшов Васильєв день, і зими прийшла серединка». Старалися провести цей день якомога веселіше. На столі у свято обов’язково повинна бути страва із свинини.

Було прийнято гадати по вітру про те, яким буде літо:

 північний – холодним;

 західний – непогожим; 

 східний – посушливим;

 південний – теплим.

Народні прикмети

Зростаючий місяць в ніч на 14 січня – до сильної повені навесні

Якщо вранці йде сніг, то зима теж буде сніжною, а весна настане пізно

Якщо людина народилася в Васильєв день, то, згідно з повір’ями, вона буде дуже багатою. В якості оберега їй рекомендується носити яшму.

Сильний сніг у Васильєв день – бути хорошому літу.

Відлига пророкує прохолодні літні дні

Яскраві зорі на небі 14 січня віщують швидкі морози

Снігопад у Васильєв день – прикмета до того, що чекають багаті врожаї влітку і восени

Якщо 14 січня випадає на молодика, це призводить до великої повені

Якщо сніг почав йти з самого ранку, то це означає, що снігопади не припиняться ще дуже довго і, швидше за все, триватимуть до самої весни.

Вважається, що якщо 14 січня надіти обновку, то протягом усього року буде супроводжувати удача

Бажання, яке було загадане в ніч з 13 на 14 січня, обов’язково збудеться

Якщо на дорогах 14 січня ожеледь, це обіцяє урожай

Що не можна робити

У цей день не можна лаятися і лихословити, думати про погане, оскільки як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш (нехай навіть мова йде про Старому Новий рік).

Не можна позичати гроші, щоб не бути в боргах весь рік.

Варто відмовитися від жіночого товариства під час святкування Старого Нового року, щоб обійти стороною нещастя.

У цей день заборонено лаятися, думати про погане і лихословити.

Крім того, не можна також згадувати старі образи, інакше весь рік буде поганим.

Понеділок, 11 січня 2021 06:59

Участь у соціальній програмі Scholarship

Scholarship – це соціальна програма, яку компанія SweetCV проводить з метою допомогти талановитій молоді у отриманні освіти. Вона передбачає одноразову фінансову виплату (стипендію) на навчання студентам, які приймуть участь у конкурсі та покажуть найкращий результат.

 

Також ми прагнемо заохотити активну молодь до саморозвитку, підготувати молодих спеціалістів до їх подальшого кар'єрного шляху, а також надати розуміння того, як професійне резюме може впливати на кар'єрне зростання.

Запрошуємо студентів Немішаївського агротехнічного коледжу взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Наразі відкрито 8 номінацій:

27 000 грн. - https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

35 000 грн. - https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

30 000 грн. - https://nadzor.ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

30 000 грн. - https://olanko.com.ua/novyie-vozmozhnosti-s-soczialnyim-proektom-scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

20 000 грн. - https://perevozka24.com/Ukraina/news/scholarship-dlya-studentov-iz-ukrainy-ot-servisa-perevozka-24-UA (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

32 000 грн. - https://cis.ua/sotsialnaya-programma-scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

44 000 грн. - https://englishprime.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагнемо знайти талановитих молодих спеціалістів. 

 З повагою Лілія Ярмоленко, куратор соціальних і благодійних проектів

Вівторок, 05 січня 2021 08:38

Пробне ЗНО

До уваги студентів ВСП "Немішаївський фаховий коледж НУБіП України"!!!

05 січня 2021 року розпочато реєстрацію на пробне ЗНО!

Мета пробного ЗНО – ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи із бланками відповідей тощо), а також структурою і змістом тестових зошитів.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ: 05 СІЧНЯ – 19 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Учасники реєструються самостійно. Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua).

Вартість платної послуги із проведення пробного ЗНО складає 246 грн. 00 коп.

Ті, хто бажають пройти пробне ЗНО в інших регіонах України, мають зареєструватися через сайт відповідного регіонального центру.

П'ятниця, 18 грудня 2020 08:46

Корисний семінар

15-17 грудня 2020 року для викладачів закладів фахової передвищої освіти у рамках українсько-німецького проєкту «Сприяння розвитку професійної освіти в аграрних коледжах України» (FABU) був проведений онлайн семінар «Діджиталізація та автоматизація в аграрній електротехніці». Семінар проводився для викладачів спеціальних дисциплін спеціальності 141 "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка".

В роботі семінару приймав участь викладач відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» Самойленко П.Г.

Проводив семінар докторант Йоганнес Мунц. Доповідач вдало поєднував теоретичний матеріал з практичними завданнями для учасників семінару. Інформація супроводжувалась ілюстративним матеріалом з сучасним обладнанням, що працює на основі цифрових технологій.

Підсумком кожного дня роботи семінару була дискусія за темами, що розглядались. Три дні семінару були насиченими і корисними.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

Сторінка 1 з 288
zoofirma.ru