Понеділок, 23 квітня 2018 16:38

Міжнародний день астрономії

«Саме астрономія виявляє нам, наскільки нікчемна людина тілом, і наскільки вона велика духом»

Анрі Пуанкаре

День Астрономії у всьому світі відзначають, коли Місяць знаходиться у фазі біля 1-ої чверті, тобто, в один з днів в інтервалі з середини квітня до середини травня. В 2018 році Міжнародний день астрономії припав на 21 квітня.

21 квітня викладачі відділення електрифікації і автоматизації сільського господарства Кузнєцова С.В., Павлюк Л.В. прийняли участь у тренінгах «Створення інтерактивних онлайнових вправ» та «Методика створення та проведення освітніх веб-квестів», про що отримали відповідні сертифікати. Тренінги проходили в Академії інноваційного розвитку освіти.

Павлюк Л.В.

Понеділок, 23 квітня 2018 15:13

МИ СТВОРЮЄМО МАЙБУТНЄ КОЛЕДЖУ

КОЛИ ЛЮБОВ НЕ МАЄ МЕЖ,

КОЛИ ДУША НЕ ЗНАЄ ВТОМИ,

КОЛИ ЗЕМЛЕЮ ТИ ЖИВЕШ –

ПРАЦЯ ТВОЯ СТАЄ СВЯТОЮ.

Відповідно до вимог Закону про освіту України - 70% кожної дисципліни складають практичні заняття. Таким чином кожен випускник - спеціаліст сільськогосподарського напрямку повинен володіти теоретичними знаннями та практичними навичками виконання різних технологічних операцій.

Понеділок, 23 квітня 2018 15:10

ЗРОБИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

20 квітня 2018 року проводився масштабний захід «Ярмарка професій» в м. Буча, спеціалізованій школі №3 (організатор – Ірпінський Центр зайнятості), на якому був представлений ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  зав. відділенням «Аграрний бізнес» Григорян Л.В та викладачами циклової комісії економічних дисциплін Мазуренком А.А. і Біланом Ю.Б.  Школу відвідало понад 20 навчальних закладів Київщини з профорієнтаційною метою.

Викладачі циклової комісії іноземних мов підготували матеріали для проведення майстер-класу з нагоди 120-ї річниці НУБіП України. Правильно організований захід з іноземної мови дозволяє значно розширити лексичний мінімум, охопити коло проблем і питань, які виходять за межі навчальної програми, поглибити соціокультурні знання. Крім того, залучення до неформального вивчення іноземної мови дозволяє виявити рівень знань та резерв кожної особи.

Сторінка 1 з 52
zoofirma.ru