Четвер, 16 серпня 2018 12:14

Міжнародна виставка триває

16  серпня 2018 року - другий день  Розумного дня поля в Україні Smart Field Days, що проходить  на полі 18 гектарів Немішаївського агротехнічного коледжу. Це не просто агрофорум чи аграрна конференція - це  міжнародна спеціалізована виставка–демонстрація та аграрний фестиваль, присвячений сучасним розумним технологіям у сільськогосподарському виробництві, точному та органічному землеробству і передовим аграрним технологіям світу. Зібрали широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

Середа, 15 серпня 2018 13:48

Відкриття міжнародної виставки

15  серпня 2018 р. о 12-00 на  експериментальному полі площею 18 гектарів ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  відбулося відкриття виставки розумних агроінновацій "Smart Field  Days".

Неділя, 12 серпня 2018 09:24

Вітання з Днем народження!

Колектив Немішаївського агротехнічного коледжу з почуттям глибокої шани і поваги вітає голову Немішаївської селищної ради Замідру Сергія Володимировича з прекрасним ювілеєм!

8 серпня 2018 року  в коледжі відбулася зустріч з представниками компанії  ROVAS Україна  де директором  є Лінас Малишко.  Для гостей провели екскурсію по території коледжу, на власні очі побачили потужну матеріально-технічну базу та переконалися, що навчання в нашому коледжі перспективне.

Четвер, 26 липня 2018 13:22

У жнива вихідних немає

Стара істина знову про себе нагадала: дощі йдуть не тоді, коли просять, а коли косять. Буквально за кілька днів золото хлібів посіріло, похиливши налите колосся, сподіваючись на швидкі жнива. І хоча погодні умови не сприяють безперебійному збору врожаю, але наші комбайнери і механізатори на чолі з директором  коледжу Володимиром Іллічем Альохіним вболівають за врожай і роблять все можливе, щоб не втратити жодного колоска, працюють і в будень і в свято, щоб зберегти збіжжя. Варто відмітити, що урожай цьогоріч кращий, ніж минулого року. Тож хліба і кормів вистачить до наступного врожаю.

Кищук О.І., Мотилова В.В.

Сторінка 1 з 85
zoofirma.ru