П'ятниця, 18 жовтня 2019 10:09

Першість з тенісу

16 жовтня 2019 року у спортивній залі коледжу відбулася особиста першість з тенісу настільного серед юнаків груп нового набору. Завдяки підтримці студентського профспілкового комітету учасники були нагородженні медалями та грамотами.

І місце виборов студент групи М-12 Навальний Дмитро,

ІІ місце посів студент групи М-12 Клочко Богдан,

ІІІ місце залишилось за студентом групи Е-11 Мельчаков Артур.

Бажаємо подальших перемог!

Виконавець: керівник фізичного виховання Михайлова Н.П.

П'ятниця, 18 жовтня 2019 10:03

Від теорії до практики

З метою практичного засвоєння знань студенти відділення «Електрифікація і автоматизація с.г.» під керівництвом викладача Ярош Л.В. виконали роботи на теми: «Монтаж внутрішніх проводок» та «Монтаж освітлювальних установок». Адже теоретичні знання та практичні навики завжди поруч. Це приймання самостійних рішень і відповідальності за свою роботу. Формування творчого підходу до організації своєї діяльності та опанування майбутнього фаху. Студенти якісно і старанно виконують поставлені завдання.

П'ятниця, 18 жовтня 2019 05:27

Практична складова навчання

В навчально-виробничій бухгалтерії коледжу проводяться практичні заняття з облікових дисциплін для груп ЕП-31, Ф-31. Тісна співпраця викладача Величко Н.М. та працівників бухгалтерії Мельниченко Н.В., Баранової Г.М. та Примаченко Ю.О. дає можливість всебічно реалізувати практичну складову процесу навчання, забезпечити міжпредметні зв’язки та поступово втілювати елементи випереджувального навчання.

Зі студентами груп ЕП-31 та ТВПТ-41 Немішаївського агротехнічного коледжу викладач Лісіцька М.Ю. провела виїзне практичне заняття з дисципліни «Маркетинг» на тему: «Маркетингова цінова політика» та «Маркетингова товарна політика». Під час заняття керівник магазину провела студентам екскурсію товарними рядами магазину «Фора» (Немішаївське відділення) і розповіла, як формується товарний асортимент, правила товарного сусідства, яким чином планується картограма товарів по рядах, яким чином мають зберігатись і реалізовуватись товари відділу гастрономії. Також розповіла про правила ціноутворення на товар, яким чином регулюються ціни, які податки та витрати вкладаються в ціну товару. Студенти мали можливість роздивитись, яка інформація знаходиться на цінниках, переконатись у психологічних аспектах розміщення таких товарів як фрукти та овочі, випічка, піца та кондитерські товари, гастрономія. Таким чином, студенти на практиці змогли перевірити доцільність своїх знань у повсякденному робочому житті.

Відділення «Аграрний бізнес»

17 жовтня студенти групи Т-21 відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання" разом з викладачем історії Ю.С. Капшук відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, а також музей "Меморіал жертв голодомору". Під час екскурсії студенти, завдяки експозицій Меморіалу, заглибилися у ті епічні події боротьби України проти нацистського агресора, що стали центральним явищем ХХ століття. Експозицію розгорнуто в 16 залах площею 5 тис. кв. м., вона налічує 17 тис. 400 експозицій. Студенти пройшли по так званій "Дорозі війни". "Дорога війни" – акцентний стрижень, що об'єднує всі зали, пов'язує їх тематично та хронологічно.Попри те, що у 30–40-х рр. ХХ ст. Україна не мала суверенної держави, українці одними з перших опинилися віч-на-віч з агресором. Упродовж 35 місяців на її теренах велися активні бойові дії регулярних військ, у яких було задіяно близько 60% дивізій Вермахту і 50% частин Червоної армії. У воєнні роки з України було мобілізовано майже 7 млн осіб, що становило 23% особового складу радянських Збройних сил. Маршали і генерали, українці за походженням, очолювали майже половину з 15 фронтів, серед генералітету періоду війни – близько 300 українців. Вражають безповоротні людські втрати України. За деякими оцінками, вони сягають від 8 до 10 млн осіб.

Завдяки експозиції студенти зрозуміли, що Україна не була ініціатором війни. Її спровокували правлячі верхівки двох режимів – нацистського і комуністичного.

Циклова комісія соціально-гуманітарних дисицплін

Сторінка 1 з 247
zoofirma.ru