З метою забезпечення виховної складової освітньої діяльності, 21.10.2020 року, куратор групи Е-42 викладач Городник К.В., провела дистанційно виховну годину засобами Google Meet. Під час зустрічі були обговорені питання, які виникли у студентів за перший тиждень дистанційного навчання. Адже, дистанційне навчання в умовах епідемічної ситуації COVID-19 є формою організації навчання з використанням інформаційних телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання. Також куратор групи наголосила на дотриманні рекомендацій щодо протиепідемічних заходів пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19).

Городник К.В.

Середа, 07 жовтня 2020 12:16

Вітання з днем вчителя

Шановні освітяни Немішаївського агротехнічного коледжу!!! Щиросердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Сьогодні Ваше свято. Свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Знаємо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самого себе, свою професійну підготовку, право носити таке високе й почесне звання. В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті студентів, даруючи їм тепло свого серця, скарби своїх знань. Педагоги – це саме ті люди, які творять історію. Ви формуєте наше майбутнє через навчання студентів, вкладаючи свою душу, свої думки, свої знання, вимагаючи від них на високому рівні відповідати вимогам моральності, людяності. Низький уклін Вам за натхненну і самовіддану працю. Нехай Ваше життя стелиться барвистим рушником здоров’я, оптимізму та успіхів, достатку і щастя, бо не руками, а серцями своїми сієте щодня цілющі зерна любові, бо не водою, а невичерпною жагою життя скроплюєте тендітні паростки майбутнього! Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті! Хай багатство і щирість Ваших душ зігрівають усіх нас, натхнення підносить до вищих щаблів духовності, сила любові захоплює, а краса чеснот вселяє віру у непроминущість вічних істин.

Сьогодні, 30 вересня - Свято Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Саме цього дня чотири роки тому був освячений студентський Храм Покрови Пресвятої Богородиці, що на території Немішаївського коледжу. Сьогодні, на честь річниці освячення Храму, представники духовенства з Ворзеля, Макарова, Мироцького, Козинець, Ірпеня, Боярки спільно з протоієреєм Ярославом Чопанем відслужили подячний молебень. Всі прихожани щирими молитвами просили Мудрості, Віри у душі, Надії в житті, Любові в серці та Миру в державі. Сьогодні особливе свято, адже що для людини є важливішим в житті - ніж Віра, Надія, Любов?

Четвер, 01 жовтня 2020 12:58

Вітання

Шановні бібліотекарі Немішаївського агротехнічного коледжу та працівники бібліотек України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства. Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме Ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства. Бажаємо Вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою директор ВП НУБіП України "Немішаївський агротехнічний коледж" В. І. Альохін

Четвер, 01 жовтня 2020 12:55

Всеукраїнський день бібліотек!

30 вересня 2020 року адміністрація та профспілковий комітет коледжу привітали колектив бібліотеки з професійним святом - Всеукраїнського дня бібліотек! Побажали нових трудових звершень, успіхів у вашій почесній справі, невичерпної енергії, оптимізму, міцного здоров'я, щасливої долі, родинного тепла і вдумливих, допитливих, розумних, талановитих і добрих серцем читачів.

Сторінка 1 з 283
zoofirma.ru