11 грудня 2018 року студенти групи Р-21 спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура» впродовж лабораторного заняття з дисципліни «Зоологія (безхребетних та хордових)» ознайомилися з зовнішньою будовою двостулкових молюсків, а також під керівництвом викладача Голуб Р.А. мали змогу провести анатомічний розтин для практичного ознайомлення з їх внутрішньою будовою. Крім того що молюски є біофільтраторами природних водойм, вони ще й можуть бути природним кормом, а також субстратом для відкладання ікри деяких видів риб. Тому дані знання є необхідними для закріплення теоретичного матеріалу з даної теми студентами-рибоводами.

Підготувала Голуб Р.А.

Вівторок, 11 грудня 2018 11:11

10 грудня - День Нобеля

День Нобеля - це щорічне вручення Нобелівської премії, яке проходить 10 грудня в Стокгольмі. Нобелівська премія - одна із найбільших світових нагород, яку присуджують найкращим винахідникам у галузі фізики, хімії, фізіології або медицини, літератури та економіки.

Нобелівська премія користується міжнародним визнанням як найпочесніша громадянська відзнака. Кожен лауреат отримує золоту медаль із зображенням Нобеля і диплом.

Нобелівські премії з фізики, хімії, фізіології або медицини, літератури та економіки вручає лауреатам його Величність Король Швеції на церемонії, що проходить у річницю смерті Альфреда Нобеля (помер в 1896 році в Сан-Ремо).

А́льфред Бе́рнард Нобель — видатний шведський хімік, винахідник, підприємець і благодійник.

11 грудня викладачі циклової комісії природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій Висогурська Т. І. та Шепелюк Л. М. провели інформаційні п’ятихвилинки в групах А – 11, М – 12, Т -11, присвячені Дню Нобеля.

Циклова комісія природничо – математичних дисциплін та інформаційних технологій.

Одним із видів самоосвіти сучасного педагога є відвідування освітніх тренінгів, що дають можливість дізнатись про зміни, які відбуваються сьогодні в освіті, ознайомитись з новітніми технологіями в освітньому процесі, інноваційними методиками викладання, навчитись втілювати проекти в навчальну діяльність.

Викладачі коледжу Кузнєцова С.В., Кривонос Г.А, Висогурська Т.І. на протязі навчального року відвідували тренінги, що організовуються Академією інноваційного розвитку освіти.


Кузнєцова С. В. та Кривонос Г.А. пройшли курс навчання за новою моделлю підготовки кадрів до інноваційної діяльності «Упровадження ІКТ та інноваційних технологій в освітній процес на засадах концепції «нова українська школа» та отримали сертифікати.

«Академія інноваційного розвитку освіти» («АІРо») – це спільнота однодумців, які вважають, що запровадження змін в освіті значною мірою залежить від професійної підготовки освітян. На сьогоднішній день «АІРо» є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні. Організація навчання (майстер-класи, тренінги) відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі.

Якщо Ви прагнете опановувати нові технології в професійній діяльності, дізнаватись щось нове, розвивати себе, набувати нових професійних навичок та умінь, то ми радимо Вам відвідувати тренінги.

Інформацію підготували

Кривонос Г.А., Кузнєцова С.В.

«Всі люди народжуються вільними і рівними у своїй гідності та правах»

– проголошує ст. 1 Декларації прав людини ООН 1948 року

Викладачі Криворучко Я.С., Африканова А.Г., Шепелюк Л.М і студенти відділення «Аграрний бізнес» Бондар Андрій, Гордін Михайло, Ящук Вадим (гр.А-21), Недашківській Едуард (гр.А-22), Почоменко Анастасія, Тесленко Ганна, Прісецька Олександра, Кириленко Валентина, Кунда Анастасія (гр.ЕФ-11) провели для студентів першого курсу відкриту виховну годину «Права людини: історія та сучасність» присвячену Міжнародному дню прав людини.

Сторінка 1 з 156
zoofirma.ru