В лабораторії фізики...

Жодна з форм навчальної роботи не вимагає від студентів такого вияву ініціативи, спостережливості і самостійності в прийнятих рішеннях, як робота в лабораторії....

Слава незламним захисника...

13 жовтня 2021 року напередодні Дня захисника України біля «Меморіалу слави захисникам України» у ВСП «Немішаївський фаховий кол...

Вимога сьогодення – макси...

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців зі спеціальності 201 «Агрономія» є навчальна практика з «Технології ви...

Смачна екскурсія...

З метою формування у студентів мотивації до майбутньої професії, до праці, до усвідомленого вибору життєвого шляху та успішної самореалізації, студенти групи Х...

АСТРОНОМІЯ: розвиток, суч...

9 жовтня з нагоди Всесвітнього дня астрономії викладачі Лукерченко Т.П., Городник К.В. провели інформаційно-пізнавальний захід «АСТРОНОМІЯ: розвиток, ...

Підтримуємо акцію «Зелена...

Студенти та викладачі Немішаївського фахового коледжу перейняли естафету від НУБіП України і долучилися до загальнодержавної екологічної акції по озелененню кра...

123456
Понеділок, 18 жовтня 2021 07:28

В лабораторії фізики

Жодна з форм навчальної роботи не вимагає від студентів такого вияву ініціативи, спостережливості і самостійності в прийнятих рішеннях, як робота в лабораторії. На лабораторних роботах з фізики з теми «Закони постійного струму» студенти другого курсу Немішаївського фахового коледжу вдосконалювали навички користування електровимірювальними приладами, складання електричних кіл та визначали ЕРС і внутрішній опір джерела струму, перевіряли закони з’єднання споживачів електричного струму, визначали питомий опір провідника, досліджували залежність спожитої потужності від напруги.

При виконанні лабораторних робіт студенти краще засвоюють програмний матеріал, оскільки багато розрахунків і формул, що здавалися їм абстрактними, стають цілком конкретними. Зіткнення теорії і досвіду, що відбувається в лабораторії, не тільки сприяє засвоєнню навчального матеріалу, але й розвиває певним чином критичне та креативне мислення, комунікативний потенціал, здатність до самостійної та творчої діяльності, самоаналізу, активність, відповідальність.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Середа, 13 жовтня 2021 11:00

Слава незламним захисникам!

13 жовтня 2021 року напередодні Дня захисника України біля «Меморіалу слави захисникам України» у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» відбувся урочистий мітинг під гаслом «Слава незламним захисникам», який символізує силу і нескореність українського народу та його єдність в боротьбі з ворогом. Присутні на заході представники органів місцевого самоврядування, громади, учасники бойових дій в зоні АТО, їх рідні і близькі, викладачі та студенти висловили свою шану захисникам, які зараз несуть військову службу в ім’я Незалежності України. Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять загиблих Героїв наших земляків.

МИ ПАМ'ЯТАЄМО:

Ляпін Юрій Олегович – житель села Козинці – трагічно загинув 19 липня 2014р. у бою під Лисичанськом — біля його позиції розірвалася граната. А йому було лише 19 років…..

Личак Микола Анатолійович – народився в селищі Немішаєве, пройшов пекло Афганістану, із початком бойових дій на Донбасі як волонтер організовував збирання та доставку матеріальної допомоги українським військовослужбовцям на Луганщині. Після однієї з таких поїздок, під впливом побаченого залишився добровольцем у 24-му батальйоні територіальної оборони «Айдар». 27 липня 2014р. загинув у боях за Георгіївку.

Матвієнко Микола Миколайович – народився в селищі Клавдієве – трагічно загинув - 28 серпня 2014 р. попавши в засідку в районі села Комісарівки.

Віктор Петрович Марченко – народився селі Мироцьке – помер 3 листопада 2014 року від серцевої недостатності під час виконання бойового завдання в районі села Бахчовик(Волноваський район) Донецька область.

Опанасенко Валентин Леонідович (позивний «Партизан») - Один із «кіборгів» - народився в селищі Немішаєве – Донецький аеропорт. Мав можливість двічі виїхати, але не залишив тяжко поранених побратимів, і лишився з ними. Загинув 20 січня 2015 року обороняючи термінал аеропорту.

Телюк Ігор Володимирович ( позивний «Сокіл») - народився в селищі Клавдієве - трагічно загинув 7 вересня 2017 р. у промзоні міста Авдіївка - від кулі снайпера. Низько схиляємо голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України!

«Сьогодні ми відзначаємо свято, яке увібрало в себе багаті і славні традиції українського народу, уособлює героїзм, мужність, незламність національного духу оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Відзначаючи цей важливий для кожного з нас день, ми з особливою вдячністю і шаною згадуємо тих, хто боронить сьогодні нашу Батьківщину, і схиляємо голови, пам’ятаючи тих, хто віддав своє життя у боротьбі за нашу країну. Цей день – свято для кожного, хто несе почесну варту, захищаючи народ України, віддаючи свої знання, силу, мужність заради процвітання нашої держави, збереження її незалежності та територіальної цілісності», - зазначив в.о. директора Немішаївського фахового коледжу В.І. Альохін у своїй вітальній промові.

Військовий комісар, підполковник, учасник бойових дій в зоні АТО Кондратенко В.К. у своєму виступі сказав: «Сьогодні від громадянської позиції кожного залежить наше майбутнє. Приємно вражений, що національно-патріотичне виховання в Немішаївському фаховому коледжі на вищому рівні. Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто живе, хто користується всіма її благами і дарами. Виконуючи цей почесний обов'язок, ідуть юнаки служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. День захисника України – це свято людей незламної волі та нескореного духу, наших рідних, чия підтримка допомагає долати перешкоди, свято наших друзів, чия надійність надихає. Це свято кожного з нас, хто на своєму місці захищає Україну, береже її мир, вірить та наближає перемогу».

«Подвиги захисників Вітчизни – це та велика і велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодним змінам у сучасному мінливому світі. Пам'ять - одна з найцікавіших властивостей людини. Так, як не можна забувати своїх батьків, так не можна забувати свій народ та його історію,- у своєму вітальному слові наголосив Ярослав Чопань настоятель Храму Покрови пресвятої Богородиці. Молитвою, добрим словом, згадали Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними...

По закінченню мітингу відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіалу «Слава Захисникам України!»

 

Приходько Олена

керівник бібліотечно-інформаційного навчально-виховного центру

Важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців зі спеціальності 201 «Агрономія» є навчальна практика з «Технології виробництва продукції рослинництва».

Під керівництвом викладачів Дяченко О.А. та завідуючої навчально-виробничої лабораторії «Рослинництво» Беренди Н.Є., студенти групи А–31 спеціальність «Агрономія» проходили практику в НВЛ «Рослинництво» та навчально–дослідних полях господарства Немішаївського фахового коледжу. Під час практики студенти ознайомились із сучасними технологіями вирощування польових культур; машино – тракторним парком; підготовкою агрегатів до роботи; вивчили організацію передпосівного обробітку ґрунту; визначали якісні показники роботи; складали технологічні карти вирощування сільськогоспо¬дарських культур. Приймали участь в підготовці насіннєвого матеріалу до посіву та сівбі озимого жита. Проводили розрахунок норми висіву, встановлення оптимальної глибини, схеми посіву. Перевіряли сівалку на відповідність запланованої норми висіву, глибини загортання насіння, дотримання прямолінійності та інших агротехнічних вимог. Розробляли та планували агротехнічні заходи з догляду за сільськогоспо¬дар¬ськими культурами.

Дяченко О.А.

Понеділок, 11 жовтня 2021 10:21

Смачна екскурсія

З метою формування у студентів мотивації до майбутньої професії, до праці, до усвідомленого вибору життєвого шляху та успішної самореалізації, студенти групи ХТ-11 відділення "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва" під керівництвом викладача Ніколаєнко А.І. 8 жовтня відвідали ТМ Delicia в м. Буча, яка виробляє більш ніж 60 видів різноманітних кондитерських виробів. Студентів ознайомили з історією створення фабрики та запросили на виробництво. Представники адміністрації провели екскурсію, показавши різні виробничі лінії та весь технологічний процес виготовлення кондитерських виробів.

По завершенню екскурсії студенти з великим задоволенням смакували представленні для дегустації різноманітні смаколики: печиво, пряники, тістечка, вафлі та зефір, а потім мали змогу придбати продукцію, яка сподобалася, у фірмовому магазині «Деліція». Завдяки даній екскурсії студенти першого курсу переконалися у правильному виборі своєї професії. Дякуємо адміністрації ТМ Delicia за надану можливість побачити магію виробництва та подаровані смачні моменти.

Циклова комісія природничо–математичних дисциплін та інформаційних технологій

9 жовтня з нагоди Всесвітнього дня астрономії викладачі Лукерченко Т.П., Городник К.В. провели інформаційно-пізнавальний захід «АСТРОНОМІЯ: розвиток, сучасний стан, значення в житті суспільства». Основа сучасної астрономії - сукупність законів, ідей, методів теоретичної фізики, складний і різноманітний математичний апарат у поєднанні з можливостями сучасної цифрової техніки. У виступах і повідомленнях були висвітленні питання розвитку і значення астрономії в житті суспільства, історії астрономії, розвитку астрономії в Україні. Студенти закріпили отриманні знання і набуті компетентності застосовуючи інформаційно-цифрові технології розгадуючи кросворд, створений засобами Learningapps.

Сторінка 1 з 83
zoofirma.ru