Відбулась виїздна нарада ...

11 червня 2021 року ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» приймав шанованих гостей – керівників відокремлених структурн...

Студенти за здоровий спос...

Викладачі іноземної мови циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Іваненко Л.П. та Ніконова Н.Ю. провели бінарне заняття за темою Здоровий спосіб житт...

Математичний турнір...

«Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень і понять» В.Сухомлинськ...

Творити добро – значить б...

Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті кожного з нас, завжди пам'ятайте, що ви жи...

Візит декана механіко-тех...

До ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з робочим візитом завітав декан механіко-технологічного факультету Національного універс...

Літній день рік годує...

Літо – гаряча пора для працівників виробничої бази ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України», адже необхідно встигнути заго...

123456

11 червня 2021 року ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» приймав шанованих гостей – керівників відокремлених структурних підрозділів Національного університету біоресурсів і природокористування України. На базі Немішаївського коледжу НУБіП України організував проведення виїзної наради «Організація практичного навчання у ВСП НУБіП України» для керівників відокремлених структурних підрозділів. Нараду проводить проректор з науково-педагогічної роботи Шинкарук В.Д. та начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання Лопушняк В.І.

Директор коледжу Володимир Ілліч Альохін ознайомив гостей з матеріально-технічною базою коледжу, провівши екскурсію територією. Поважні гості відвідали навчально-виробничі лабораторії, навчальні аудиторії, виробничі майстерні, побачили в яких умовах студенти здобувають теоретичні знання і практичні вміння. Відвідали колекційно-дослідне поле, побували на всіх відділеннях, в лабораторіях «Квітникарство», «Переробки молока і молочних продуктів», «Харчові технології», «Навчальна бухгалтерія», «Експлуатація електрообладнання та енергозбереження», «Електромонтажний навчально-тренувальний полігон», «Рентгенодіагностика тварин», «Тракторів і автомобілів», автодром, лабораторію апітерапії та ін. В деяких лабораторіях студенти презентували майстер-класи з дегустацією готової продукції у поєднанні з технологіями кулінарної обробки. Гості високо оцінили продукцію власного виробництва лабораторії «Переробки молока і молочних продуктів», славнозвісні студентські сири та молочні десерти.

До візиту гостей приурочили відкриття нової лабораторії в центральному корпусі «Лабораторія розгляду та впровадження передових технологій». В.І. Альохін та В.Д. Шинкарук урочисто перерізали червону стрічку до обладнаного приміщення. А там на відвідувачів чекала казкова виставка робіт майстрів народної творчості: Заслуженого майстра народної творчості України Л.В. Шустерман, Корякіної Р.В. та Свінцицького О.І.. Неперевершені роботи майстрів не залишили нікого байдужим, подарували чарівні миті естетичної насолоди.

На пленарній частині розглядали ряд важливих питань, зокрема основні завдання щодо організації навчального процесу у відокремлених структурних підрозділах на 2021-2022 рр., стан профорієнтаційної роботи. В.І.Альохін виступив з доповіддю про стан організації практичного навчання у Немішаївському фаховому коледжі. Проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України Шинкарук В.Д. дав високу оцінку роботі всього колективу коледжу, зазначивши: «Лише консолідувавши спільні зусилля можна досягти високих результатів в роботі, ці результати ми й бачимо в Немішаївському коледжі. Таку роботу і такі досягнення можна і потрібно показувати на всю Україну». Дякуючи проректору за високу оцінку роботи Володимир Ілліч зазначив, що колектив прагне забезпечити своїх студентів необхідними знаннями і практиками та впроваджує все найкраще, що є в Україні і за її межами.

Олена Кищук, соціальний педагог ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»

Викладачі іноземної мови циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Іваненко Л.П. та Ніконова Н.Ю. провели бінарне заняття за темою "Здоровий спосіб життя". Студенти групи ЕФС-11 представили презентаційні матеріали з вказаної теми. На занятті були висвітлені поради щодо здорового харчування, заняття спортом, проведення вільного часу на свіжому повітрі замість сидіння за комп'ютером.

Циклова комісіїя соціально-гуманітарних дисциплін.

Середа, 09 червня 2021 13:45

Математичний турнір

«Гра – це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень і понять»

В.Сухомлинський

Математика не тільки строга і складна наука, але й цікава та емоційна, тому викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій В’юн В.Є. та Грицак В.О. 7 червня 2021 року провели нестандартне заняття – «Математичний турнір». Під час гри студенти груп В-13 та Т-21 продемонстрували свої вміння нестандартно та креативно мислити. А також показали творчі та інтелектуальні здібності, здобуті компетентності. Такі заняття прищеплюють любов до математики; виховувють почуття відповідальності за свої дії, вміння працювати в групах і самостійно приймати рішення.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ.

Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті кожного з нас, завжди пам'ятайте, що ви живете на планеті Земля і носите ім'я Людина. А Людина починається з добра. І творити добро - значить бути щасливим. Для розширення знань студентів про добро, спонукання до добрих вчинків, бути людиною серед людей, 9 червня 2021 року викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Африканова А.Г. та Грицак В.О. провели виховний захід на тему «Людина починається з добра». Студенти груп Р-11 та В-11 зрозуміли, що милосердя й доброта - це два крила, на яких тримається людство. Чуйність, співпереживання і щиросердечність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі та біді - це в характері нашого народу.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ.

До ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» з робочим візитом завітав декан механіко-технологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України Братішко Вячеслав Вячеславович - доктор технічних наук, старший науковий співробітник. Провів зустріч зі студентами випускних груп відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання», ознайомив їх з умовами вступу до університету, перевагами та умовами навчання на механіко-технологічному факультеті.

Завідувач відділення Дяченко П.І. ознайомив гостя з матеріально-технічною базою відділення зокрема та коледжу загалом, провівши екскурсію територією. Вячеслав Вячеславович відмітив кардинальні зміни, які відбулися в коледжі за два роки з останнього його візиту, зазначив, що і відділення «Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання» і коледж повністю готові до нового навчального року та прийому нових студентів.

Відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин і обладнання"

Сторінка 1 з 288
zoofirma.ru