Субота, 17 лютого 2018 10:23

День відкритих дверей

Невдовзі перед майбутніми абітурієнтами постане переломний момент у їхньому звичному житті, доведеться змінювати дитинство на зрілість, прийняти нові правила, нові ритми, нові обличчя. Визначитися з уподобаннями, пріоритетами та особистим шляхом: ким стати? Куди піти навчатися? Вибір професії – важке питання, над яким задумується більшість абітурієнтів.

 

Субота, 17 лютого 2018 07:12

Вітаємо з ювілеєм!

Щиро вітаємо з ювілеєм викладача Гриценка Павла Анатолійовича!

У коледжі викладачами циклової комісії гуманітарних дисциплін та секретарем  відділення Сахандою Г.А.  розпочато  реєстрацію студентів відділення «Ветеринарна медицина».

Студенти закладів  вищої освіти, які в поточному навчальному році  складають державну підсумкову атестацію з української мови, проходитимуть її у формі зовнішнього незалежного оцінювання, про що  вказують під час реєстрації.

П'ятниця, 16 лютого 2018 11:34

Афганістан – біль моєї душі

В ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» 15 лютого 2018 року за сприяння дирекції коледжу та Бородянської районної організації воїнів - інтернаціоналістів відбувся традиційний захід з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виведення військ колишнього СРСР  з Афганістану, який зібрав громаду селища, району, воїнів-афганців, студентів та викладачів коледжу.

У НВЛ "Тваринництво" розпочато проведення протиепізоотичних заходів, які заплановані на перший квартал 2018 року.

15.02.2018 р.  з дисципліни "Епізоотологія і мікробіологія с/г тварин" викладачами Пташник Г.О., Петруком В.І. проведено практичне заняття в групі В-33 з навчальної практики на тему "Вакцинація тварин проти сибірки". Захід проводився студентами під керівництвом викладачів у НВЛ "Тваринництво" с. Микуличі, Бородянського району, Київської області.
Підготувала Литвинчук О. В.

 

Сторінка 1 з 76
zoofirma.ru