19 жовтня студенти відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» ОКР «Молодший спеціаліст» та ОКР «Бакалавр» під керівництвом завідувача відділення Кузнєцової С.В. та викладачів Павлюк Л.В., Рошака А.М., Єременка П.М. відвідали 10 ВИСТАВКУ НОВІТНЬОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ SEF2018.

На виставці студенти ознайомились з iндустрiєю нових енергетичних технологiй та новітнім обладнанням провідних енергетичних компаний Європи.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

18 жовтня викладач відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» Самойленко Нінель Георгіївна провела відкрите заняття з дисципліни «Електропривід сільськогосподарських машин» на тему «Автоматичне керування електроприводами».

П'ятниця, 19 жовтня 2018 11:58

Чистий четвер

Настала чудова пора, можливо, найкрасивіша в році. Чарівниця осінь перефарбувала  листя на деревах із зеленого в різні відтінки золотого. Грайливий вітерець-бешкетник струшує з дерев на землю цю красу.

П'ятниця, 19 жовтня 2018 11:35

Вечір знайомств

Стало доброю традицією проводити кожного року в студмістечку для студентів І курсів «Вечір знайомств».

18 жовтня 2018 року  такий вечір було проведено в гуртожитку №4.

На заході панувала дружня атмосфера, було весело, студенти із задоволенням декламували вірші, співали пісні, танцювали. Свято закінчилося дискотекою.

Вечір підготували  і провели вихователі гуртожитків Мельник О.М., Кудра М.М., Крапивна В.С., Карпенко Н.М.

Сторінка 1 з 125
zoofirma.ru