Четвер, 30 червня 2022 11:15

ВСТУП - 2022 розпочато!

У ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» сьогодні 29 червня стартувала ступна кампанія-2022!

Вітаємо абітурієнтів – майбутніх наших студентів!

Успішного вам вступу і подальшого навчання у одному з найкращих коледжів України!

Обравши наш навчальний заклад Ви маєте можливість освоїти такі спеціальності:

Спеціальності відділення "Аграрний бізнес"

• Агрономія

• Економіка підприємства

• Фінанси, банківська справа та страхування

• Соціальна робота

Спеціальності відділення "Ветеринарна медицина"

• Ветеринарна медицина

Спеціальності відділення "Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва"

• Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва

• Водні біоресурси та аквакультура

• Харчові технології

Спеціальності відділення "Експлуатація та технічний сервіс машин та обладнання"

• Транспортні технології

• Агроінженерія

Спеціальності відділення "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"

• Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Творіть своє успішне майбуття разом з ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України»

Четвер, 30 червня 2022 11:10

Випускний - 2022!

Навчання – невелика відстань в житті людини, але яка вона значуща! Незчулись студенти Немішаївського фахового коледжу, як за плечима залишилися найкращі дні юності та навчання. Відступили будні швидкоплинного студентського життя, з його тривогами і радощами.

Настало значуще і таке непросте в сучасних умовах свято «Випуск – 2022». Боляче усвідомлювати, що війна в країні не закінчилася, і нашим дітям випала доля жити і навчатися в таких складних умовах. Але життя триває, і для випускників це світлий день, який запам’ятається на все життя.

Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Немішаївського фахового коледжу відбулися 24 червня 2022 року. Щемливі добрі напутні слова від директора коледжу Володимира Альохіна, начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Олександра Санченка, голови роботодавців Володимира Марковського, директора ТОВ "Брусилівський маслозавод" Миколи Вознюка запали в душу не тільки випускникам, а й усім присутнім. Освятив та благословив випускників духовний наставник отець Ярослав. Завітали на свято та щиро привітали випускників високоповажні гості: Анато́лій Радзіхо́вський - доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений художник України, колишній випускник коледжу та Анато́лій Паламаре́нко — український майстер художнього слова, Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, пропагандист українського гумору.

Путівку в життя отримали 363 випускників, з них диплом з відзнакою - 81.

Шановні випускники! Щиро вітаємо вас! Не зупиняйтеся на досягнутому!

Бажаємо, щоб отриманий диплом став не просто документом про вищу освіту, а ключиком, що відчинятиме будь-які двері на шляху до вашої професійної мети!

Миру і добра!

Все буде Україна!

Четвер, 23 червня 2022 09:41

ВІТАЄМО!

Адміністрація ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» вітає викладачів Городник К. В., Грицак В. О., Ніколаєнко А. І. з призовими місцями у всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2022»,організованому ДУ Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти.

Вітаємо колег із високою оцінкою, яку отримали їхні методичні роботи у номінації «Інновації у створенні й упровадженні сучасних методик, форм, прийомів викладання, навчальнометодичного забезпечення, національного й професійного виховання студентської молоді в умовах викликів сьогодення»:

- СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КОМПЛЕКС «Педагогічний ОСКАР»:

Городник К. В., Ніколаєнко А.І. - ІІ місце « Інформатика. Інтерактивний навчально-методичний комплекс дисципліни».

- СУЧАСНИЙ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК "Педагогічний ОСКАР" МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ПОСІБНИК:

Грицак В. О. - ІІІ місце - «Геометрія. Основи стереометрії. Мультимедійний навчальний посібник»

Дякуємо організаторам за надану можливість реалізувати творчий потенціал педагогічних працівників.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо творчого натхнення, яскравих успіхів та нових перемог!

Четвер, 23 червня 2022 06:39

Хочете бути успішними - вчіться!

З метою сприяння усвідомленню студентами важливості набуття освіти, допомоги студентам визначити шляхи вдосконалення власних навичок, виховувати потребу в постійній самоосвітній діяльності 21 червня викладач Криворучко Я.С. провела онлайн виховний захід «Усний журнал на тему «Успішне майбутнє творимо сьогодні» для студентів першого курсу.

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, освіти, людини цілеспрямованої, мобільної, здатної швидко орієнтуватися і приймати оптимальні рішення у складних обставинах. Цей перелік вимог сучасності до людини можна продовжувати і продовжувати. Але безперечним залишається одне: чим вищий рівень знань людини, тим більше вона відповідає всім цим вимогам, тим ширші можливості відкриваються перед нею, тим легше знаходить вона своє місце в суспільстві.

Нам відомо чимало людей, чия сила волі, наполеглива праця гідні наслідування. До уваги студентів були запропоновані кілька історій видатних людей світу та України і не лише історії сучасних постатей, а й людей інших епох, які стали успішними завдяки наполегливій роботі. Під час виховної години студенти дізнались «секрети» успішного навчання і зазирнули до скарбниці «Мудрості та пізнання». Студенти по черзі читали мудрі вислови видатних людей, українська народні приказки про освіту, працю і пояснювали їх значення своїми словами. Навчання й виховання майбутніх фахівців неможливо розглядати окремо.

Тому у ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» в процесі навчання студенти не лише оволодівають сумою знань, умінь і навичок, але й навчаються шанобливо ставитись до праці, бути патріотом України, захисником національних інтересів.

Бажаю студентській молоді незламного духу та віри у можливості досягнути успіху і здобути перемогу.

Слава Україні!

Героям Слава!

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та ІТ

Четвер, 23 червня 2022 06:36

Дружній візит

Колеги з Ірпінського фахового коледжу НУБіП України з метою обміну досвідом відвідали Немішаївський фаховий коледж. Обмін досвідом, секретами успіху, рецептами ефективної роботи - теми спілкування з колегами та добрими сусідами.

Сторінка 1 з 97
zoofirma.ru

Увійти