ГОРЖУСЬ ТОБОЮ, АЛЬМА-МАТЕР

Мені, випускникові 1974 року  відділення «Механізації та електрифікації тваринництва» випала велика честь навчатися в Немішаївському радгосп – технікумі (нині ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Коледж здавна славився якістю підготовки фахівців, матеріальною базою, історичними традиціями і своєрідною методикою навчання. Незабутні наставники і педагоги нашого студентського часу  Моос Б.Е.,  Матвієнко П.В., Задерко П.П., Оркуша П.Н., Кириченко В.Є, Добривечір П.В., Костенко Л.М.,Смолич М.А., Костенко В.Н., Єременок П.М., Панченко М.Л., Савчук Ю.В., Кузуб А.Й. та інші надихали нас на навчання, служили прикладом і користувалися великим заслуженим авторитетом. З вдячністю згадуємо їх змістовні лекції  та лабораторно-практичні заняття.

Час іде, навчальний заклад прогресує, розширяється матеріально-технічна база коледжу, яка  дозволяє організувати навчально-виховний процес на рівні сучасних вимог.

Своїм особистим успіхам я завдячую тим людям, які навчили мене грамотно працювати і відповідально ставитися до довіреної справи. Тож хочу подякувати педагогічному колективу коледжу, який у свій час так багато зробив для того, аби ми, їх колишні студенти, вийшли із стін цього закладу кваліфікованими спеціалістами. Велике спасибі пе­дагогам за їх працю, за те, що дали усім нам путівку у життя!

Тим же, хто не сьогодні-завтра прийде працювати у село, хочу побажати одного: ставтеся до землі по-людському, а до людей  -  по-земному. Повірте моєму слову: результат не за­бариться. Тож успіхів вам, завтрашні агрономи, ветеринари, технологи, електромеханіки! Будьте гідною зміною своїх попередників!

Анатолій Науменко, підполковник пожежної частини м.Прилуки.

Випускник 1974 р.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru