Крізь терни до майбутньої професії

Моменту початку практики на великому підприємстві я дуже чекала і шалено боялася. Здавалося, вже стільки знаєш, що пора в бій, а потім хвиля тривоги накривала з головою, і я в паніці борсалася в сумнівах про свою компетентність. Іноді переповнювала гордість за вибір такої необхідної професії, а іноді думала є багато інших більш простіших професій для жінок. Час йшов. І ось настав перший день практики, я опинилася на підприємстві ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» — лідер агропромислового виробництва України, при формуванні штату працівників в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів.

Структуру компанії створено за системою вертикальної інтеграції бізнесу, де рослинництво — основа всіх подальших виробничих процесів, які завершуються виробництвом продукції «Наша Ряба». Таким чином, кожен, хто отримав с/г спеціальність, від агронома і механіка до ветеринара і технолога, від економіста і бухгалтера до інженера з автоматизованих систем керування виробництвом і енергетика можуть реалізувати себе, як фахівець, і здобути безцінний досвід ставши частиною команди МХП.

На період практики холдинг МХП забезпечує всіх студентів:

  • безкоштовним проживанням;
  • харчуванням;
  • компенсує кошти за проїзд.

Під час проходження практики кожному студенту безпосередній наставник розробляє індивідуальний план, який дозволить максимально розкрити потенціал практиканта та дасть повне уявлення про практичний бік обраної професії.

Власне, свою виробничо-технологічну та переддипломну практику я проходжу в структурному підрозділі ПАТ «Миронівський хлібопродукт» - ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА», що є найбільшою птахофабрикою в Європі, оснащена сучасним обладнанням з використанням новітніх технологій.

ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» введена в експлуатацію в 2012 році, має загальну виробничу потужність - 27 000 гол / год., фактичний обсяг виробництва м'ясних виробів в середньому за день - 910 т., фактичний обсяг виробництва м'ясних виробів, за рік - 277 803 т.

Практика  на виробництві вчить, розставляючи багато чого на свої місця. Нарешті намацує сенс і форму тієї професії, яку вибрав. Зникає страх перед живою взаємодією, з'являється інтерес і затребуваність. Вчишся сприймати критику і невдачі, не впадаєш в ейфорію від успіху і подяки. З'являється інтерес до своєї майбутньої роботи. Робиш свої перші відкриття, від чогось відмовляєшся.

Ця практика багато чому мене навчила, і я буду завжди тепло її згадувати.

 

Студентка 4курсу, групи ТВПТ-41, Зварчук Іванна,

Завідувач відділенням ТВППТ Вергелес О.П.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru