Життя коледжу очима студентів
Середа, 11 квітня 2018 13:17

ГОРЖУСЬ ТОБОЮ, АЛЬМА-МАТЕР

Мені, випускникові 1974 року  відділення «Механізації та електрифікації тваринництва» випала велика честь навчатися в Немішаївському радгосп – технікумі (нині ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Коледж здавна славився якістю підготовки фахівців, матеріальною базою, історичними традиціями і своєрідною методикою навчання. Незабутні наставники і педагоги нашого студентського часу  Моос Б.Е.,  Матвієнко П.В., Задерко П.П., Оркуша П.Н., Кириченко В.Є, Добривечір П.В., Костенко Л.М.,Смолич М.А., Костенко В.Н., Єременок П.М., Панченко М.Л., Савчук Ю.В., Кузуб А.Й. та інші надихали нас на навчання, служили прикладом і користувалися великим заслуженим авторитетом. З вдячністю згадуємо їх змістовні лекції  та лабораторно-практичні заняття.

Вівторок, 20 лютого 2018 14:08

Крізь терни до майбутньої професії

Моменту початку практики на великому підприємстві я дуже чекала і шалено боялася. Здавалося, вже стільки знаєш, що пора в бій, а потім хвиля тривоги накривала з головою, і я в паніці борсалася в сумнівах про свою компетентність. Іноді переповнювала гордість за вибір такої необхідної професії, а іноді думала є багато інших більш простіших професій для жінок. Час йшов. І ось настав перший день практики, я опинилася на підприємстві ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

ПАТ «Миронівський хлібопродукт» — лідер агропромислового виробництва України, при формуванні штату працівників в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів.

Чотири роки тому я поставив собі за мету, як і більшість людей, отримати освіту. Адже добра професійна підготовка є передумовою отримання престижної роботи. Таким чином, я потрапив до Немішаївського агротехнічного коледжу. І зрозумів, що моє місце саме тут. Саме тут проходили найцікавіші роки мого життя, тут я зустрів своїх найщиріших друзів.

За період навчання в коледжі, я зустрів друзів на все життя – це 23 моїх одногрупників, познайомився з чудовими викладачами, які справді надали нам необхідні знання, розкрили всі тонкощі нашої майбутньої професії, готуючи до зустрічі зі справжнім дорослим життям. Для нас, студентів ІУ курсу стаціонарного відділення, зараз дуже напружена і відповідальна пора. Згідно навчального плану проходимо переддипломну практику з вирішення виробничих ситуацій, під час якої виконуємо практичні завдання виробничого характеру. Де кожен покаже знання, навики, які були отримані під час навчання в коледжі. За час навчання жодного разу не допускав думки, що обрав не ту професію. Адже, професія техніка-електрика є справжньою чоловічою професією, де потрібно працювати не тільки руками, а й мислити і творити.

Піотровський Р., студент групи МО-41

zoofirma.ru