Життя коледжу очима студентів

Ти стоїш, альма-матер між високих будинків

Непомітний чужим але рідний мені.

Я пройду ще багато - світ навколо великий

Та ніколи тебе не забуду, о НІ!

Наближається  черговий випуск фахівців різних спеціальностей нашого коледжу. Зовсім скоро вони підуть своїми стежками по дорогах дорослого життя. І мабуть також, як і випускники минулих років будуть з вдячністю згадувати свою альма-матер, яка дала їм путівку в життя.

Ми, студенти групи Ф-21, хочемо висловити свою думку з приводу навчання у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на відділенні «Аграрний бізнес.

Вважаємо, що на нашому відділенні працюють одні з найкращих викладачів в своїй сфері. Кожен викладач дає цінні знання, які ми будемо використовувати в майбутньому, а також допомагають нам здобути професійні навички. До того ж вони коректно і уважно ставляться до студентів. Наша група задоволена професійним складом викладачів відділення.

Студенти групи Ф-21

Вітаю. Я Борейко Олександр, студент групи ТВПР-31, відділення “Аграрний бізнес”.

Пам’ятаю коли я приїхав до дідуся в село і пішов з ним на город. Я був дуже здивований різнокольоровості грядок де росли томати, перці, огірки різних кольорів. І через це я захотів стати агрономом. Так і склалося.

Закінчивши школу я вступив до «Немішаївського агротехнічного коледжу» на відділення «Аграрний бізнес». За здобуті знання та теоретичні навички я дякую колективу викладачів відділення адже завдяки цьому вже на 3 курсі, потрапив на сучасне фермерське господарство «Старт» де зміг практично закріпити їх.

Ми поцікавилися думками студентів випускників щодо майбутньої професії:

«Вітаю. Я Костюченко Олександра,  студентка 4 курсу, групи В-43, відділення "Ветеринарна медицина".

Пам'ятаю, коли мені було 7 років, бабуся запитала, ким я мрію стати? Я відповіла, що хочу лікувати тварин. Так і склалося.

Закінчивши школу, я вступила до "Немішаївського агротехнічного коледжу" на відділення "Ветеринарна медицина". За здобуті знання та теоретичні навички я завдячую колективу викладачів відділення, адже завдяки цьому вже на 4 курсі, потрапивши на сучасну козину молочно-товарну ферму "Тетяна 2011" ТОВ "Zinka",  змогла практично закріпити  їх.

Мені, випускникові 1974 року  відділення «Механізації та електрифікації тваринництва» випала велика честь навчатися в Немішаївському радгосп – технікумі (нині ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». Коледж здавна славився якістю підготовки фахівців, матеріальною базою, історичними традиціями і своєрідною методикою навчання. Незабутні наставники і педагоги нашого студентського часу  Моос Б.Е.,  Матвієнко П.В., Задерко П.П., Оркуша П.Н., Кириченко В.Є, Добривечір П.В., Костенко Л.М.,Смолич М.А., Костенко В.Н., Єременок П.М., Панченко М.Л., Савчук Ю.В., Кузуб А.Й. та інші надихали нас на навчання, служили прикладом і користувалися великим заслуженим авторитетом. З вдячністю згадуємо їх змістовні лекції  та лабораторно-практичні заняття.

Сторінка 1 з 2
zoofirma.ru