Четвер, 31 березня 2016 12:41

1 квітня –Міжнародний день птахів

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

«Пташині» книги»

З чим у вас асоціюється день 1 квітня? Правильно - з Днем сміху. А чи знаєте ви, що в цей день  також  відзначають інтернаціональне екологічне свято - Міжнародний день птахів? Він був створений у 1906 р. після підписання в Парижі конвенції, спрямованої на охорону пернатих, і проходить щороку за підтримки ЮНЕСКО.

Пропонуємо вам книги, назви яких нагадують про те, що в житті іноді хочеться вирватися зі звичних кайданів буднів і парити, як птахи, в небесах від щастя.

М. Метерлінк «Синій птах». Ця феєрія-казка, написана у 1905 р., закликає всіх нас відправитися у подорож за мрією. У книзі розповідається про пригоди двох дітей, які розшукують Синього птаха - символ щастя.

А. Рибаков «Бронзовий птах». Відома пригодницька повість, що є другою частиною популярної трилогії письменника. У ній розповідається про те, як хлопці в піонерському таборі, облаштованому в старій панській садибі, розкривають таємницю бронзового птаха, що охороняв секрети графської спадщини.

Р.Н. Гюнтекін «Пташка співоча». У центрі знаменитого роману турецького письменника - складна доля рано осиротілої дівчини. Незважаючи на мінливості долі, вона своєю працею, завзятістю і добротою домагається визнання в суспільстві і повертає свою любов.

Ця книга принесла авторові світове визнання. Особливо популярною вона стала після відомої екранізації під назвою «Корольок - пташка співоча».

В. Кунін «Пташка». Ця одночасно фантастична і лірична історія розповідає про звичайну, нічим не примітну людину, яка несподівано зрозуміла, що вміє літати, як птах. І тут-то все і почалося ...

Книга автора культового твору «Інтердівчинка» написана неймовірно захоплююче, з неповторним гумором, а іноді і з їдкою сатирою.

В. Токарева «Птах щастя».  Головна героїня книги вважає, що щастя - це матеріальне відображення. А щоб вхопити бажаного «птаха щастя» за хвіст, їй необхідно становище в суспільстві, пристойна сума грошей і тверда впевненість у завтрашньому дні. Зрештою, якщо життя - це вічна війна, то на війні всі засоби хороші. От тільки ... чим закінчуються війни?

С. Фолкс «І співали птахи». Один з кращих сучасних англійських романів розповідає про події Першої світової війни. Головний герой - молодий англійський офіцер - з початком війни пішов на фронт добровольцем. Щоб не збожеволіти, він постійно згадує історію свого кохання, і, всупереч законам військового часу, веде зашифрований щоденник, що через десятиліття потрапить до рук його онучки.

У Великобританії ця книга викликала справжній фурор. Вона включена   до шкільної та університетської програм,  причому не тільки з літератури, а й з історії.

 

Читати 2811 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru