Виталий

Виталий

Якісна підготовка майбутніх фахівців ветеринарної медицини неможлива без ґрунтовних теоретичних знань та досконалих практичних навичок. А тому теретична та практична підготовка студентів на відділенні "Ветеринарна медицина" тісно пов'язані. Підтвердженням цього є проведення навчальної практики з дисципліни "Паразитологія".
13 грудня 2018 року під керівництвом викладачів Ткаченко В.Ю. та Шевчук О. Є. студенти групи В-31 провели клінічний огляд поголів'я коней

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у рамках Всеукраїнського тижня права, який проводиться в Україні відповідно до Указу президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» відчинила двері для студентів - на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (ДНДІЛДВСЕ).

14 грудня 2018 року Литвинчук Оксана Василівна разом із студентами групи В-43 відвідали Інститут. Зустріч організували заступник директора департаменту – начальник управління державного контролю Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Микола Васильович Білоус та в.о. директора ДНДІЛДВСЕ Олександр Вікторович Піщанський. 
В ході зустрічі високопосадовці ознайомили з функціями, завданнями та структурою Держпродспоживслужби й Інституту, а також продемонстрували можливості лабораторної бази, організувавши екскурсію Інститутом.
Такі зустрічі актуальні на сьогоднішній день адже дають можливість тісно взаємодіяти Службі та студентському руху для того, аби налагодити системну співпрацю з підготовки кадрів. Тому випускники отримали професійний старт, що в майбутньому дасть можливість робити кар’єру саме в державній службі. 
А ще наприкінці зустрічі коледжанців чекав великий сюрприз, так як Олександр Вікторович подарував бібліотеці книжки, брошури з основних напрямків діяльності Інституту.

14 грудня на відділенні «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» в групі Е-32 викладачем Павлюк Л.В. проведено інформаційну п’ятихвилинку до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». Указ N 945/2006 про заснування цієї пам'ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.
У багатьох можуть виникнути сумніви, навіщо потрібен цей свято, і чому саме 14 грудня вибрано для вшанування учасників ліквідації.
Справа в тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС
.
Ті, хто вважають 14 грудня своїм святом, вже давно називають цей день «Днем ліквідатора». Ще в 1986 г. учасники ліквідації зібралися разом, щоб відзначити свою першу перемогу. У 1994 році громадські організації чорнобильців України звернулися з листом до керівників держави, в якому запропонували заснувати в календарі день учасників ліквідації чорнобильської катастрофи. Тоді офіційне рішення не було прийнято, але ліквідатори самостійно почали відзначати цю дату. Святкування було офіційно дозволено, від різних силових структур виділялася почесна варта, покладалися вінки від керівників держави, іноземних посольств та громадських організацій, але було відсутнє визнання цього дня на державному рівні.

13 грудня православні християни відзначають свято на честь святого апостола Андрія Первозванного. Водночас день Андрія був в народі великим зимовим молодіжним святом зі своїми звичаями та обрядами. За традиціями наших предків, дівчата та хлопці сходилися до однієї хати ввечері 12-го грудня. Жартували, розповідали цікаві історії та грали в різні ігри. А в ніч з 12-го на 13-те грудня дівчата зазвичай ворожили.

13 грудня 2018 року в актовій залі коледжу пройшли збори студентів 2х курсів з питань підготовки та проведення ДПА-ЗНО-2019. Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Скуратівська С.П. проінформувала студентів про затверджений МОН України календарний план підготовки та проведення ЗНО у 2019 році, назвала терміни реєстрації,  графік проведення ЗНО, наголосила на обов’язковій наявності ІТ-карти, проінформувала про можливості та умови проходження пробного ЗНО, розповіла про особливості оформлення сертифікаційної роботи, вказала адреси веб-сайтів Українського та Київського регіонального центрів оцінювання якості освіти, уточнила рубрики коледжанського сайту, де можна почерпнути більш детальну інформацію.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Санченко О.В. роз’яснив студентам особливості здачі ЗНО, дав відповіді на питання, наголосив на відповідальному ставленні до підготовки та  важливості проходження ЗНО.

Голова циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Лукерченко Т.П. доповнила інформацією про проведення консультацій у вихідні дні для всіх бажаючих, наголосила на зваженості вибору того чи іншого предмета для здачі ЗНО.

Після закінчення зборів окремі студенти задавали питання для уточнення особливостей здачі ЗНО.

Виступаючі побажали успіхів у майбутньому проходженні ЗНО та успіхів у подальшому навчанні.

 

Голова ЦК соціально-гуманітарних Скуратівська С.П.

Міжнаро́дний день гір (англ. International Mountain Day) — міжнародне свято, встановлене Генеральною Асамблеєю ООН. Відзначається щороку 11 грудня, починаючи з 2003 року. Генеральна Асамблея ООН закликала міжнародне співтовариство організовувати в цей день заходи на всіх рівнях з метою пропаганди значення стійкого розвитку гірських регіонів.

Гори відіграють найважливішу роль в просуванні нашого світу до стійкого економічного розвитку і є домом майже 13 відсотків населення. Вони не тільки дають джерело засобів до існування і добробуту майже для 915 мільйонів людей, які проживають у гірських районах, але опосередковано сприятливо впливають на мільярди проживають біля їх підніжжя. І, звичайно ж, не можна забувати, що гори — це заповідник для багатьох унікальних видів рослин і тварин, джерело води всіх основних річок Землі.

Таращанська земля гостинно зустріла делегацію  адміністрації ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» на чолі із директором Альохіним В.І. Наш директор, заступник директора з навчально-методичної роботи Санченко О.В., завідувачі відділеннями Криворучко Я.С., Кузнецова С.В. та Дяченко П.І. відвідали Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж

Мета поїздки - ознайомитись із матеріально-технічною базою коледжу, перейняти кращий досвід організації освітньої діяльності.

Обговорювали питання, які хвилюють заклади вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, а саме роль і місце коледжів, технікумів в системі освіти,  питання фінансування, питання раціонального використання енергоресурсів, залучення до співпраці  потенційних роботодавців, меценатів, благодійників.

Наші завідувачі відділеннями мали змогу плідно попрацювати, обмінятися досвідом та перейняти кращі здобутки та напрацювання колег Таращанського коледжу. Директори  коледжів Альохін В.І. та Маковецький Ю.А. домовилися про активну подальшу співпрацю та зустріч на нашій території

Сторінка 1 з 106
zoofirma.ru