Виталий

Виталий

15 лютого 2019 року викладач відділення "Електрифікація і автоматизація сільського господарства" Самойленко П.Г. та викладач циклової комісії фізичного виховання та захисту Вітчизни Соловей А.Є. з профорієнтаційною метою відвідали Ірпінську спеціалізовану ЗОШ І-ІІІ ступенів №12 (школа лінгвістики), Ірпінську ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 та навчально-виховне об’єднання "Освіта".

Викладачі ознайомили учнів шкіл з переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка студентів в нашому коледжі, правилами прийому в коледж та умовами навчання в ньому. Всі учні були запрошені відвідати  наш коледж на День відкритих дверей, який буде проведений 23 лютого 2019 року.

 

Викладач відділення ЕАСГ Самойленко П.Г.

Сьогодні до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» завітали батьки і випускники 9-го класу Новогребельського навчально-виховного закладу "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад".

Якось раніше делегація викладачів на чолі з директором коледжу відвідали Новогребельську школу з профорієнтаційною метою. І учнів, і батьків дуже зацікавила інформація про  вступ до коледжу цілим класом, і вони вирішили на власні очі побачити наш коледж. Відповідальний секретар приймальної комісії Вергелес О.П. провів для відвідувачів екскурсію коледжем, показав навчальні корпуси і лабораторії,  зооцентр і ветклініку, бібліотеку і спортивний зал.

Директор коледжу В.І. Альохін провів бесіду з майбутніми абітурієнтами та їх батьками. Заступник директора Санченко О.В. детально розповів про правила вступу і умови навчання. Гостей пригостили обідом в  коледжанській їдальні. Сподіваємося, що коледж сподобався як учням, так  і їх батькам і чекаємо на майбутніх абітурієнтів.

Кищук О.І.

15 лютого 2019 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення радянських військ з Демократичної республіки Афганістану.

Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» Володимир Ілліч Альохін взяв участь у Міжнародному освітньому саміті «Стратегічне партнерство:#Освіта#Наука#Влада», що проходив під егідою Київської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки КОДА.

Серед почесних гостей саміту були дружина Президента України Марина Порошенко, Голова Київської обласної державної адміністрації Терещук Олександр Дмитрович, Голова Департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова, керівники структурних підрозділів КОДА.

15 лютого викладачі циклової комісії іноземних мов Овчаренко Н.Ю. і Іваненко Л.П. та викладачі циклової комісії технічних дисциплін Харьковський І.С. і Лоїк О.А. з профорієнтаційною метою відвідали Ірпінські загальноосвітні школи N1 та N3. Ознайомили з умовами та правилами навчання, із спектром професій та запросили відвідати День відкритих дверей 23 лютого.


13 лютого студенти відділення ТВППТ навчальних груп ТВПТ-31, 32 під керівництвом викладачів Цупер-Король В.В. та Атаманчук С.М. на базі НВЛ тваринництва пройшли практичну підготовку з технології машинного доїння корів, санітарної обробки доїльного устаткування і молочного посуду, методики проведення контрольного доїння і додержання вимог до способу та методу відбору проб для проведення моніторингу якості молока.


Сьогодні до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» завітали високоповажні гості Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України Каленський Андрій Анатолійович – доктор педагогічних наук, завідувач лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах та Лузан Петро Григорович - доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник лабораторії науково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

14 лютого 2019 року викладачі Петренко Б.В. (циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін) та Ремизовська Г.Г. (відділення «Ветеринарна медицина») провели профорієнтаційну роботу у школі І-ІІІ ступенів смт Ворзель.

Вони поспілкувались з директором школи Волгою Т.Г. та її заступником, з учнями випускних класів, роздали інформаційні матеріали, запросили на День відкритих дверей 23 лютого. Було приємно почути схвальні відгуки про наш заклад, про те, що випускники попередніх років вже навчаються, та й дехто з батьків навчався у коледжі.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Скуратівська С.П.

Любов придумана не нами,

Вона від Бога нам дана,

І хоч любов буває різна,

А справжньою є лиш одна.

День усіх закоханих традиційно відзначається 14 лютого. Це свято, оповите багатьма таємницями, починає свій відлік ще з ІІІ століття, коли за легендою жив християнський священик Валентин й поруч з основним покликанням займався природничими науками та медициною. Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім’я заважає солдатам воювати за імперію. Саме тому видав вердикт, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, незважаючи на цей указ, продовжував таємно вінчати всіх охочих. За це його заарештували й ув’язнили під охороною офіцера, прийомна донька якого була сліпою. Священик оздоровив її. Довідавшись про це, імператор наказав стратити священика, що й сталося 14 лютого.

14 лютого - День Валентина або День закоханих, свято юності й кохання, молодості й краси.

Викладачі циклової комісії природничо-математичних дисциплін та ІТ Висогурська Т.І. і Лукерченко Т.П. 13 лютого 2019 року  провели відкриту виховну годину для студентів першого курсу присвячену Дню закоханих. Студенти груп ЕФ-11 та Е-11 підготували інформацію про історію, свята,  його символи та особливості відзначення в різних країнах. Найцікавішою частиною відкритої виховної години були інтерактивні конкурси.

Проведення даного заходу сприяє розвитку творчих здібностей студентів, їхніх естетичних смаків, виховує прагнення краще пізнати один одного, розвиває  уяву та мовлення, сприяє формуванню дружніх стосунків у колективі, ціннісного ставлення до себе та до інших, до мистецтва, розвитку кмітливості.

Циклової комісії природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій

Сторінка 1 з 117
zoofirma.ru