Виталий

Виталий

16  серпня 2018 року - другий день  Розумного дня поля в Україні Smart Field Days, що проходить  на полі 18 гектарів Немішаївського агротехнічного коледжу. Це не просто агрофорум чи аграрна конференція - це  міжнародна спеціалізована виставка–демонстрація та аграрний фестиваль, присвячений сучасним розумним технологіям у сільськогосподарському виробництві, точному та органічному землеробству і передовим аграрним технологіям світу. Зібрали широку аудиторію топ-менеджерів, директорів та фахівців агропідприємств, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високотехнологічними новинками для АПК.

15  серпня 2018 р. о 12-00 на  експериментальному полі площею 18 гектарів ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»  відбулося відкриття виставки розумних агроінновацій "Smart Field  Days".

Колектив Немішаївського агротехнічного коледжу з почуттям глибокої шани і поваги вітає голову Немішаївської селищної ради Замідру Сергія Володимировича з прекрасним ювілеєм!

8 серпня 2018 року  в коледжі відбулася зустріч з представниками компанії  ROVAS Україна  де директором  є Лінас Малишко.  Для гостей провели екскурсію по території коледжу, на власні очі побачили потужну матеріально-технічну базу та переконалися, що навчання в нашому коледжі перспективне.

Сторінка 1 з 67
zoofirma.ru