Виталий

Виталий

18 травня 2019 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» відбулася зустріч випускників. Викладачі, студенти, випускники різних років відділення «Ветеринарна медицина» прийняли активну участь у проведенні грандіозного заходу.

Почесними гостями свята від відділення були Радзіховський А.П., 1961 року випуску. Анатолій Павлович доктор медичних наук (1986), професор (1992) кафедри загальної та невідкладної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика; заслужений діяч науки і техніки України (1996), заслужений художник України (1993), академік Української академії наук (1993), Академії інженерних наук України (1995), Міжнародної академії комп'ютерних наук і систем (2009), Російської академії проблем безпеки, оборони та правопорядку (2006), лауреат Державної премії України (1986), всеукраїнських премій — «Визнання» (2002), «Золотий Орфей» (2004), імені Платона (2005); міжнародних премій — «Дружба» (2002), імені Михайла Ломоносова (2007) та імені Віктора Глушкова (2008).

Сінько В.Д, 1957 рік випуску. Василь Данилович пройшов шлях від ветеринарного фельдшера, голови колгоспу, голови Макарівського райвиконкому, І секретаря Поліського райкому Партії, І секретаря Баришівського райкому Партії, начальника обласного управління сільського господарства, голови обласної ради і облвиконкому Київської області до народного депутата України І-ІІІ скликання  Верховної Ради України.

18 травня на свято випускників до ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» завітало зі своєю смачною молочною продукцією підприємство ТОВ «Фірма» «Фавор»» (ТМ "АМА"). Випускники коледжу, запрошені дитячі колективи, гості і працівники коледжу мали можливість коштувати смачну і якісну продукцію ТМ «АМА». Дякуємо генеральному директору ТОВ «Фірма» «Фавор»» Михайловій Раїсі Василівні і представникам підприємства, адже все було по-молочному, неймовірно весело і смачно!

Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією в Немішаївському агротехнічному коледжі є проведення свята-зустрічі з випускниками минулих років. Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять-тридцять-сорок років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують стіни рідного коледжу, викладачі,  незабутні заняття, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

Грандіозне свято відбулося  18 травня 2019 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж». На зустріч з’їхалися більше тисячі випускників різних років з усіх куточків України: з Києва і Львова, з Сімферополя і Полтави,  з Ялти і Дніпра, з Харкова і Тернополя – кордонів для дружби не існує.

Первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та освітньо-професійної програми «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка»

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р.

№ 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та наказом Міністерства освіти і науки України від 07 травня 2019 р. № 475-л «Про проведення акредитаційної експертизи» з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» у періоди з 15 по 17 травня 2019 р. працювала експертна комісія у такому складі:

  • Матвійчук Леся Олексіївна – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, кандидат економічних наук, голова комісії;
  • Джура Валентина Василівна – заступник директора з навчальної роботи Лубенського фінансово-економічного коледжу Полтавської державної аграрної академії, спеціаліст вищої категорії.

Відповідно до підпункту 20 пункту 2 розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту» та пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р.

№ 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та наказом Міністерства освіти і науки України від 07 травня 2019 р. № 473-л «Про проведення акредитаційної експертизи» з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» у періоди з 15 по 17 травня 2019 р. працювала експертна комісія у такому складі:

  • Сачинська Людмила Василівна – доцент кафедри економіки підприємства та підприємництва Хмельницького національного університету, кандидат економічних наук, голова комісії;
  • Глубашенко Ольга Василівна – голова циклової комісії економічних дисциплін Черкаського політехнічного технікуму, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Експерти ознайомились з організаційним, навчально-методичним, кадровим, матеріально-технічним та інформаційним забезпеченням освітнього процесу. Оцінили якісні характеристики підготовки фахівців за результатами захисту курсових робіт, звітів практики, написання комплексних контрольних робіт студентами. За результатами роботи  експертні комісії Міністерства освіти і науки України зробили висновки про можливість акредитації  освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та освітньо-професійної програми «Економіка» зі спеціальності 051 «Економіка» за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж».

Відділення «Аграрний бізнес»

Щороку у третю суботу травня в Україні на державному рівні відзначають День Європи. В Україні це свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, яких дотримуються в ЄС.

З метою ознайомлення студентів з історією виникнення Дня Європи в Україні, інформацією про країни Європи, їхні визначні місця 17 травня 2019 року викладачем географії Грама А.В. було проведено виховну годину «Європейський калейдоскоп» для груп А-11, А-12, ТВПТ-11.

Виховна година поєднала видовищність, змагальність, розважальність, інформативність з виховним моментом. В процесі роботи був створений належний мікроклімат в колективі; забезпечена дружня та злагоджена робота; проявлений інтерес кожного студента до заходу; створені всі умови для забезпечення самореалізації особистості та її самоутвердження в колективі.

Інформацію підготувала викладач циклової комісії

природничо-математичних дисциплін

та інформаційних технологій Грама А.В.

Викладачами циклової комісії природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій Городник К.В., Ніколаєнко А.І., Разкевич І.О. 17 травня 2019 року у читальному залі бібліотеки було проведено відкриту виховну годину до Всесвітнього дня інформаційної спільноти.

Інформаційні технології, увійшовши в життя кожного з нас, сприяють суттєвим змінам у всіх сферах діяльності. Важко сьогодні переоцінити значення інформатики, ІТ-технологій та і всіх видів діяльності, пов’язаних з використанням комп’ютерів. Вони надають сучасній людині необмежені можливості доступу до інформації, самовдосконалення і самоосвіти.

Під час виховної години студенти ознайомилися з історією розвитку сучасних засобів масової інформації (ЗМІ); механізмами створення комунікації і виявленням чинників, що впливають на спотворення інформації. Студенти вчилися правильно сприймати інформацію, осмислювати та аналізувати її; а також формувати відповідальне ставлення до власних суджень.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

Навчально-виробнича майстерня ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» виготовила архітектурну конструкцію «Український козак». Тепер образ національного героя вказуватиме всім шлях до найкращого освітнього закладу - Немішаївського агротехнічного коледжу.

Створенням та встановленням конструкції займалися Бадюк Г.М.- завідувач навчально-виробничої майстерні, майстри виробничого навчання Богданець В.С. та Титенко П.Д., слюсар Олійник П.М., працівники Моос В.Б. та Моос Н.П.та студенти груп М-21 та М-22.
Висота нового постаменту 11 метрів, а верхівка прапора сягає 14 метрів.

15–16 травня 2019 року на базі НМЦ “Агроосвіта” та ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж” відбувся семінар-тренінг “Ефективне управління освітнім процесом” для заступників директорів з навчальної роботи технікумів та коледжів. Поряд з основною програмою заходів семінару заплановано було і екскурсію територією коледжу, яку провів директор В.І.Альохін. Володимир Ілліч презентував учасникам семінару здобутки та матеріально-технічну базу коледжу.

Дирекція та адміністрація ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» вітає усіх із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Українська вишиванка - це національна святиня і наш національний оберіг!

Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця  і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.

Мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

Щиро зичу, щоб українська вишиванка щодня охороняла Вас, щоб благословляла на щасливе життя, на служіння Україні. Бажаю усім Божого благословіння та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни.

 

З повагою,

директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»                                                 В.І.Альохін

Шановні колеги!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня сім’ї!

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Міцна родина, віра в Бога, повага до матері та батька – споконвічні цінності українського народу! Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.
Нехай сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини з дітьми. Цінуйте своє сімейне вогнище, бережіть його, не шкодуйте своєї любові для найдорожчих, найближчих людей! Нехай у кожній домівці панують мир, злагода та порозуміння!

З повагою, Директор ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»               В.І.Альохін

Сторінка 1 з 141
zoofirma.ru