Виталий

Виталий

20.02.2018 р. соціальний педагог Хмельовська І. О. прийняла участь у тренінговій програмі «Використання інструментів ненасильницького спілкування та медіації серед студентської молоді в різних сферах життя», яка проводилась Громадською організацією «Інформаційно-тренінговий центр громадських ініціатив» за підтримки Українського жіночого фонду та Інституту Миру США . Тренінг відбувався на базі Бордянського ЦСССДМ.

22 та 23 лютого 2017 року викладачі технологічного відділення Петренко Н. В. та Латушко Ю. В. організували екскурсію студентів груп ТВПТ 21, 22 та ТВПТ 31, 32 на VIІІ Міжнародну виставку ефективного тваринництва та птахівництва «Agro Animal Show, що проводиться у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

 

Викладач Лісовський Л.В. та група М-22 відділення “Експлаутація та технічний сервіс машин і обладнання” відвідали виставку, що проходила в Міжнародному виставковому центрі та ознайомились з новинками в агротехнічній сфері.

Лісовський Л.В.

22 лютого до 545 річниці від дня народження Миколи Коперника викладачі фізики та астрономії Лукерченко Т.П., Скалозуб Л.М., Шиненко М.В. провели інформаційну хвилину в групах Е-11, В-11, В-12, ЕФ-11, А-12, Р-11, ТВПТ-11. Викладачі коротко ознайомили студентів з біографією, науковим доробком вченого. Інформацію та мультимедійний супровід підготувала Скалозуб Л.М.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін та інформаційних технологій

22 лютого 2018 року до студентів ІV курсу на відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» завітав директор ТОВ «Ірпіньелектрозв’язок» Віктор Миколайович Сингаєвський і запросив студентів на роботу по спеціальності. Запропонував гідну оплату праці та забезпечення житлом, а також запропонував варіанти кар’єрного росту.

Підготувала Павлюк Л.В.

22 лютого 2018 р. люди різного віку охоче йшли в читальний зал бібліотеки Немішаївського агротехнічного коледжу. Саме сьогодні, цього погожого дня, залишивши свої невідкладні справи, завітав до нас науковець, керівник, громадський діяч за професією, найбільш читаних сучасних українських письменників, «батько українського бестселера», письменник  за покликанням -  Василь Миколайович Шкляр.

 

Новий аграрний сезон 2018 року розпочався з визначної виставкової події в сферах зернового господарства, тваринництва, птахівництва та плодоовочевої галузі!

З 21 по 23 лютого 2018 року проводяться VIII міжнародні виставки «Зернові технології», «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика», які вже традиційно відбуваються напередодні сезону весняних польових робіт.

Ці агропромислові виставки проводяться в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. Лівобережна.

22.02.2018 р. з дисципліни "Патологічна фізіологія та патологічна анатомія с/г тварин" в групі В-22 викладачем Литвинчук О.В. з метою формування вміннь і навичок проведено відкрите практичне заняття на тему: "Дослідження судинно-тканинних змін під час запалення (дослід Конгейма)".

Підготувала Литвинчук О.В.

За ініціативою викладача технологічного відділення Латушко Юлії Вікторівни та завдяки талановитим рукам працівника бібліотеки Моос Ніни Петрівни, 21 лютого 2018 року були відновлені муляжі різних порід  коней, що зробить навчальні заняття з дисципліни «Конярство» більш нагляднішими, а матеріал цікавішим. Висловлюємо  щиру подяку всім працівникам бібліотеки в особі завідувача Костромської Антоніни Михайлівни за постійну допомогу по оновленню кабінетів технологічного відділення.

Підготували Голуб Р.А., Петренко Н.В.

Підготовчі курси до вступу у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж»

Початок роботи - 3 березня 2018 року;

Дисципліни:

-         Математика;

-         Українська мова;

-         Білогія;

Графік проведення:

По суботах і неділях (9.00 : 14.00) або в будні дні (15.30 : 17.00);

На підготовчих курсах діє денна та (або) дистанційна форми навчання;

Вартість навчання – 600 гривень одна дисципліна;

Звертатись за телефонами приймальної комісії -

Тел.: 04577  41-1-55, 04577  41-7-84,

063-957-40-93, 099-739-15-11, 097-041-55-08

Сторінка 1 з 54
zoofirma.ru