Виталий

Виталий

19 жовтня студенти відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» ОКР «Молодший спеціаліст» та ОКР «Бакалавр» під керівництвом завідувача відділення Кузнєцової С.В. та викладачів Павлюк Л.В., Рошака А.М., Єременка П.М. відвідали 10 ВИСТАВКУ НОВІТНЬОЇ ЕНЕРГЕТИКИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ТА СХІДНОЇ ЄВРОПИ SEF2018.

На виставці студенти ознайомились з iндустрiєю нових енергетичних технологiй та новітнім обладнанням провідних енергетичних компаний Європи.

Циклова комісія електротехнічних дисциплін

18 жовтня викладач відділення «Електрифікація і автоматизація сільського господарства» Самойленко Нінель Георгіївна провела відкрите заняття з дисципліни «Електропривід сільськогосподарських машин» на тему «Автоматичне керування електроприводами».

Настала чудова пора, можливо, найкрасивіша в році. Чарівниця осінь перефарбувала  листя на деревах із зеленого в різні відтінки золотого. Грайливий вітерець-бешкетник струшує з дерев на землю цю красу.

Стало доброю традицією проводити кожного року в студмістечку для студентів І курсів «Вечір знайомств».

18 жовтня 2018 року  такий вечір було проведено в гуртожитку №4.

На заході панувала дружня атмосфера, було весело, студенти із задоволенням декламували вірші, співали пісні, танцювали. Свято закінчилося дискотекою.

Вечір підготували  і провели вихователі гуртожитків Мельник О.М., Кудра М.М., Крапивна В.С., Карпенко Н.М.

Сьогодні, 19 жовтня 2018року, в Немішаївському агротехнічному коледжі дуже гамірно і людно – проводиться День донора.

Згідно плану проведення подібних заходів, до нас прибула виїзна бригада Київського обласного центру крові, на чолі з керівником Бондарук Тетяною Василівною.

Поповнити банк крові та стати донором для студентів і співробітників  коледжу – це благородний обов’язок і вже звична справа, адже подібна акція проводиться не вперше.

Кажуть, що донорство крові є своєрідною акцією солідарності і, безсумнівно,  приносить ще й моральне задоволення -приємно усвідомлювати, що твоя кров - це чиєсь врятоване життя.

Кищук О.І.

Саме такий шлях обрала студентка  групи А-11 Зоя Дмитрівна Овсянко.  Освоєння інформаційних технологій -  це не легка справа для людини поважного віку. Тому ми з радістю надаємо допомогу.

Є бажання ­- буде ­результат!

Циклова комісія природничо-математичних

дисциплін та інформаційних технологій

17 жовтня 2018 року у смт. Іванків проходила Ярмарка професій.

Були представлені заклади освіти різних рівнів: ВПУ, коледжі, університети. Наш коледж представляли Костенко Т.В., Костюк Н.І., Скуратівська С.П.

Ким бути в майбутньому, яку обрати професію? Саме ці запитання стоять перед випускниками шкіл. Юнакам та дівчатам необхідно визначитися у великій та різноманітній гамі професій і обрати тільки ту, яка розкриє шлях до реалізації своїх здібностей та життєвих планів, сприятиме ефективному використанні особистого потенціалу.

 

17 жовтня 2018 року завідувачем навчально-виробничої лабораторії рибництва Зайцевим О.Р. та викладачем іхтіології Голуб Р.А. була проведена перевірка проходження виробничої технологічної практики студентами-рибоводами на базі НВЛ «Рибництво» Національного університету біоресурсів та природокористування України.

 

Сторінка 1 з 89
zoofirma.ru