Вівторок, 05 грудня 2017 08:08

5 грудня – Міжнародний День волонтера!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Святкування Міжнародного дня волонтерів було запропоновано Генеральною Асамблеєю ООН в 1985 році.

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

 

Волонтери – це люди з добрими і  чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду люди, які роблять свій внесок у захист України. Весь вільний час вони присвячують суспільним справам, беручи участь у всіляких акціях, програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва тощо. Особливо важлива роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Прийміть щирі вітання зі світом за вашу добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно.,

Як стати волонтером: корисні поради

Для багатьох молодих людей волонтерська діяльність стала першою сходинкою в успішній кар’эрі. Якщо молода людина не визначилася, чим хоче займатися в житті, волонтерська діяльність допоможе спробувати свої сили в різних сферах.

Крім того, волонтерська діяльність допомагає набути досвід, спеціальні знання та навички, познайомитися з людьми, які можуть у майбутньому стати в пригоді.

ВОЛОНТЕРСТВО В УКРАЇНІ

Інститут суспільних ініціатив. Українська організація, через яку можна поїхати на довготривалий проект у Європу чи знайти волонтерську можливість в Україні. Організація постійно запускає нові проекти та набирає волонтерів у різні відділи: юридичний, інформаційний та інші.

Спілка Форум. На порталі можна знайти список міжнародних волонтерських таборів, стати волонтером у вітчизняних дитячих і соціальних проектах, а також поїхати на довгострокове волонтерство.

Unistudy. Великий портал, де є відібрані модераторами актуальні можливості волонтерства в Україні та за кордоном. Тут також є пропозиції тренінгів і стажувань.

Ресурсний центр Гурт. Масштабний портал, створений для інформування громадянського суспільства. На ресурсі публікуються актуальні вакансії волонтерства в українських, міжнародних організаціях і вакансії Європейської волонтерської служби.

ВОЛОНТЕР У МІЖНАРОДНИХ  ОРГАНІЗАЦІЯХ

ООН. Щоб потрапити в число учасників, необхідно мати вищу технічну освіту, досвід роботи за фахом або волонтером, а також знати англійську мову. Також будуть враховуватися такі якості, як здатність працювати у важких життєвих умовах, організаційні навички, комунікабельність тощо. З усім списком вимог можна ознайомитися на офіційному сайті - www.unv.org.

Червоний хрест. Дана організація прагне швидко надавати допомогу при стихійних лихах або військових діях. Дізнатися про вимоги і залишити свою заяву можна на сайті www.icrc.org.

Корпус миру. Організація була створена Джоном Кеннеді. Термін служби становить два роки з відпусткою у 24 дні. Після закінчення строку, є можливість влаштуватися на роботу в американську компанію. З усіма умовами можна ознайомитися на сайті www.peacecorps.gov.

Грінпіс. Для бажаючих займатися збереженням на покращенням навколишнього середовища слід записатися у волонтери Грінпіс на сайті www.greenpeace.org.

Працівники бібліотеки

Читати 1185 разів Останнє редагування Вівторок, 05 грудня 2017 08:10

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru