П'ятниця, 01 грудня 2017 09:25

Убережи себе від СНІДу

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Останнім часом проблема поширення ВІЛ-інфекції у світі набула масштабів епідемії, і Україна, на жаль, не є винятком у загальному епідемічному просторі. Досі багато хто вважає, що ця проблема не торкнеться його особисто. А тим часом жодна людина у світі не застрахована від зараження вірусом імунодефіциту людини. СНІД загрожує нам усім, тому що не визнає ніяких кордонів: статі, віку, національності, професії, віри і соціального статусу.

 

Викликає занепокоєння той факт, що в Україні стрімко поширюється ВІЛ-інфекція саме серед молоді. Уберегти майбутнє нації від лиха, що насувається, - обов’язок не лише медиків, а й найближчого оточення підлітків. Ми можемо поставити бар’єр на шляху цієї хвороби, сформувавши у дітей моральні цінності власним прикладом.

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в бібліотеці оформлена тематична виставка, біля якої бібліотекарі проводили бесіди та роздавали «Абетки самозахисту».

Важливо також розуміти, що надати інформацію молодій людині – лише перший крок, який є найлегшим для всіх нас. Значно складніше вплинути на свідомість, домогтися формування стійкої моделі безпечної поведінки.

 

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Читати 850 разів Останнє редагування П'ятниця, 01 грудня 2017 12:54

Галерея зображень

joomlamodniyportal.ru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru