П'ятниця, 22 вересня 2017 11:03

День партизанської слави

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року  в Україні відзначається  День партизанської слави. День партизанської слави відзначається як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя.


22 вересня  2017 року  в музеї Немішаївського коледжу,  бібліотекар Матвійчук Л.Г. провела урок мужності:  «Відважної юності спомин» про перший Бородянський  партизанський загін та легендарне Малинське підпілля.

Пам’ять… Вона нетлінна й вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, тих речей, які зберігають колишні партизани, і не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє героїчне життя можемо дізнатися сьогодні тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.

Наш обов’язок –  згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні.

Костромська А.М.- зав.бібліотекою

Читати 1192 разів Останнє редагування Вівторок, 26 вересня 2017 08:33

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru