П'ятниця, 09 грудня 2016 13:10

Знайте свої права та вмійте їх захищати (10 грудня – День прав людини)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

10 грудня 1948 року Організація Об’єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголосила права особистості, цивільні і політичні права та свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на особисту недоторканість, свободу совісті та інші). І з того часу цей день відзначається як День прав людини. Тоді ж прийнято звернення до всіх держав: донести положення цього документа до всіх, приділивши належну увагу роз’яснювальній роботі в школах, вузах та інших навчальних закладах. Тобто акцент робився на молодь.

 

«Знайте свої права та вмійте їх захищати» - під такою назвою в бібліотеці коледжу оформлена тематична виставка літератури, на якій представлені основні міжнародно-правові документи з прав людини, Конституція України та коментар основних положень щодо захисту прав і свобод громадян, роз’яснення адвоката як звернутися до Європейського суду з прав людини , юридичний довідник для населення та інше.

Дуже важливо, щоб кожна людина знала свої права, які визнані державою та суспільством. Вони є основою людського існування та розвитку.

Бондаренко М.Б., провідний бібліотекар

Читати 3011 разів Останнє редагування Четвер, 15 грудня 2016 12:33

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru