Середа, 09 листопада 2016 14:36

Зустріч з художником Сергієм Захаровим та письменником Сергієм Мазуркевичем

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

9 листопада   2016 року в бібліотеці коледжу відбулась  презентація графічної книги «Діра» Сергія Захарова.

Сергій Захаров, художник з Донецька і засновник мистецького угруповання «Мурзилка», відверто і документально розповідає у своїй книзі про те, як бачив зародження псевдо-республіки, як намагався протистояти цьому своєю зброєю — талантом митця, як потрапив «на підвал» і в якому страшному побуті проіснував, як відчув «нову владу» на власних ребрах, на яких «розстрілах» і «виправних роботах» побував і яким дивом вибрався звідти. Все це можна побачити в його книзі у малюнках. А саме сьогодні нам вдалося почути на словах історію  в окупованому Донецьку, зображену у графіці самим Сергієм Захаровим.

Графічна книга Сергія Захарова «Діра» — це мистецький вирок донеччанина так званим ДНР та ЛНР. Створений ним арт-проект «Мурзилка» заповнив Донецьк карикатурами на представників окупаційної влади. Захарова схопили, тримали у підвалі, кілька разів імітували розстріл. Вийшовши з катівні, художник намалював те, що відбувалося з ним та іншими полоненими, письменник Сергій Мазуркевич записав усе зі слів Захарова.

Викладачі та студенти з великою увагою слухали розповідь очевидця подій на сході країни, який, незважаючи на недавнє минуле, залишається оптимістом і продовжує свою мистецьку справу, дякували за цікаву і змістовну розповідь.

Ми віримо, що синьо-жовтий прапор, зображений на останній сторінці книги, замайорить по всій Україні.

Бондаренко М.Б.-провідний бібліотекар

Читати 1659 разів Останнє редагування П'ятниця, 13 січня 2017 12:44

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru