Понеділок, 25 квітня 2016 13:10

«За чисту Землю, природу й воду. За чисту душу і розум народу»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Земля - наш спільний дім, який ми повинні оберігати і про який повинні піклуватися. Її обличчя під впливом діяльності людини постійно змінюється. Ми - люди 21століття - майже ненароком для себе раптом опинились у подвійній ролі свідків і винуватців катастрофічних змін на Землі. Глобальні проблеми сучасності, стосуються не лише однієї окремо взятої держави, а й усіх країн світу. Виникли ці проблеми не сьогодні й не вчора.

 

Cвяткування Дня Землі  - 22 квітня. Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих щедрот і природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Це свято чистої Води, Землі і Повітря. Свято, яке має на меті об’єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем.

До Дня Землі в читальній залі експонується книжкова виставка «Наша планета – колиска життя» та оголошено конкурс плакатів. Мета якої виховувати в студентів любов, людяність, доброту, почуття патріотизму, викликати почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі.

Це свято покликане нагадати нам, про те, що планета Земля - наш спільний дім, вона прекрасна і унікальна та потребує турботи та захисту.

День Землі покликаний націлити людей на збереження природного середовища Землі, навчити людей з розумінням і вдячністю відноситись до її багатств.У цей день кожен мешканець планети може зробити свій внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, ріки та водойми, висадити хоча б одне дерево. Це свято святкують люди всіх національностей та віросповідань.

А.М.Костромська – зав. бібліотекою

Читати 1369 разів

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

zoofirma.ru